Skocz do zawartości
Forum

Prowadzenie ciąży w przychodni przyszpitalnej w Wawie


jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - jestem we wczesnej ciąży i zastanawiam się gdzie ją prowadzić - poprzednie prowadziłam na Madalińskiego w Warszawie, ale nie jest tam zbyt wygodnie - do lekarza się długo czeka - najbliższą wizytę mam 28.08... lekarz nie jest w stanie zrobić samodzielnie badania USG jak coś mu nie pasuje - zleca USG i trzeba czekać czasem tygodniami (2 tyg minimum) aby to USG zrobić... jak się pójdzie na izbę bo coś się dzieje to też czekasz kilka godz - mają tam młyn... ale zastanawiam się czy jest sens prowadzić tam 3cią ciążę...
znacie jakieś przychodnie na NFZ (najlepiej przyszpitalne, aby tam później rodzić) gdzie w gabinecie mają mają USG lub mają do niego łatwy dostęp i nie ma problemów aby w razie czego móc szybko zrobić badanie?
pytam - bo ze względu na historię choroby i przebieg poprzednich ciąż (jestem po 2 porodach przedwczesnych - 36 i 26tc i jednej ciąży biochemicznej) wiem, że ciąża będzie wymagała dużej czujności (już jak byłam w ciaży z synkiem - 2ga ciąża - powiedzieli mi że jest to ciąża podwyższonego ryzyka).

Zastanawiam się nad MSWiA...

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Też szukałam, ale nic nie znalazłam, dlatego pytam ;-)

Póki co na 14.08 jestem zapisana do MSWiA, do swojego gin na Madalińskiego udałoby mi się dostać dopiero 28.08!... jeszcze jutro będę dowiadywać się o terminy w przychodni na pl. Starynkiewicza.
(sprawdzę też gdzie mi się bardziej spodoba)... tylko leżałam w szpitalu na pl. Starynkiewicza w 2010r. i dużo osób wtedy odradzało tam porody, sam szpital mnie tez nie przekonał... ale o tym gdzie rodzić będę zastanawiać się później... teraz muszę w miarę szybko potwierdzić ciążę i wybrać miejsce gdzie chcę ją prowadzić (mam nadzieję, że ciąża jutro się potwierdzi).

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że warto pomyśleć o wykupieniu prywatnie pakietu medycznego, żeby mieć nieograniczony dostęp do specjalistów.
Tu masz przykład o co mi chodzi: pakietymedyczne.info.pl/pakiet-srebrny-indywidualny/
Przede wszystkim tutaj masz kompleksowe prowadzenie ciąży, wszystkie badania, a co najważniejsze wizyty bez cieciowania w kolejkach nie wiadomo po ile tygodni.
Jak potrzebujesz wizyty, to się umawiasz i max w ciągu kilku dni masz wizytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...