Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, u nas od niedzieli krzyk przez większość dnia i częściowo w nocy, też podaje sab simplex, mam też lefax, ale narazie nie podawałam, wydaję mi się, że mają podobne działanie, narazie poprawy nie widzę, mały nie chce spać, pomaga tylko suszarka... I oczywiście noszenie:( w nocy podobnie jak podnoszę do odbicia to zaraz oczy szeroko otwarte i nie ma spania... Czy któraś z Was używa chusty do noszenia i czy wkładacie już maluchy do leżaczków?
Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Antjee
U nas widac tego naczyniaka i tez kazdemu sie musze tlumaczyc i jeszcze dlaczego mam niebieski wozek skoro w srodku dziewczynka haha niektorzy czuja sie oszukani :-D

Ja mam błękitny i też dziewczynka hehe

Odnośnik do komentarza

Ewqa
Ja po kilku dniach i nocach noszenia małej na rękach i po położeniu ona znowu płakała w bezsilności i rozpaczy zadzwoniłam do szkoły rodzenia i zapisałam się na kurs chustowania. Idę 2 czerwca ale nie wiem czy moje maleństwo będzie chciało współpracować.
Jeżeli chodzi o sab simplex to faktycznie chyba muszą cały czas krążyć w organizmie. Wczoraj popołudniu przestałam podawać, po pierwszych godzinach krzyku podałam i dalej podaje a mała cały dzień krzyczy. Zobaczymy czy jutro się unormuje. Bo jak narazie to siedzę z mala w pokoju i z włączona suszarka.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Kala_s to koniecznie daj znać , sama bym się zapisała, ale nie znalazłam u siebie takich zajęć, dzisiaj cały dzień krzyczał i tylko na rękach się uspokaja, już sama zaczynam być rozdrażniona bo nic nie mogę zrobić i sił powoli brakuje:( kupiłam też delicol, zobaczymy czy coś się zmieni, a jeszcze dobre rady typu, a może się nie najada, a daj mu jeszcze... Oby to przetrzymać:(

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

kala_s
MamaJG
Ja podaje przed jedzeniem ale tak żeby wypila z 10ml nie więcej. Jest głodna i wtedy wypije i nie wypluje.
Magda
Podaj maila

magdawska@o2.pl

Cud dziewczyny cud, dzisiaj bez histerii espumisan 5kropli przed każdym karmieniem i dzisiaj bez krzyku... Ooo Dzięki ci Panie----w nocy też daje

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Z innej beczki -Dziewczyny ja jestem trzy tygodnie po i mam jeszcze połóg w sensie krwawienie jestem po cc i ciekawa jestem czy u was po cc jeszcze krwawicie?ja po porodzie SN dwa tygodnie i miałam spokój a teraz ciągle chlupie :-S. szczerze mam dość wkładek :-( dobrze ze nie ma upałów:-( jutro będę też szukać w rossmanie czegoś na ujędrnianie brzucha a raczej flaka który został po brzuchu:-( naszczęście rozstępów nie mam ale ten okropny flak wisząca
skóra fujaaaaa

Odnośnik do komentarza

Magda32 , ale u Ciebie ciągle krew? Ja jestem 4 tygodnie po cc i u mnie widzę, że to końcówka tylko to nie krew, a takie brązowe... Położna mówiła, że to normalne, przy pierwszym cięciu też tak miałam. Skóra to się jeszcze zejdzie, nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze w okolicach blizny czuję, że ta skóra na jest taka dziwna.

Odnośnik do komentarza

Kaseya
Dziewczyny udaje sie którejś z was karmienie mieszane? Jak tak to jak wygląda? Cyc przed każdym mm czy któreś posilki tylko cycowe a któreś tylko mm? My musimy dokarmiać bo spada z wagi.

Ja karmię synka mieszanie, ale nie przy każdym karmieniu. W dzień raczej jest tylko na cycu, chyba, że widzę, że brakuje pokarmu. Wtedy dokarmiam mm. A na noc zwykle daje też butelkę. Ale zawsze najpierw cyc, a później mm.

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Ewga
Magda32 , ale u Ciebie ciągle krew? Ja jestem 4 tygodnie po cc i u mnie widzę, że to końcówka tylko to nie krew, a takie brązowe... Położna mówiła, że to normalne, przy pierwszym cięciu też tak miałam. Skóra to się jeszcze zejdzie, nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze w okolicach blizny czuję, że ta skóra na jest taka dziwna.

No krew u mnie :-( i to co jakiś czas chlupie np jak karmię małą.
Brzuch się zejdzie ale trzeba mu pomóc chyba.W ciąży się smarowałam oliwą i ziają na rozstępy i udało się uniknąć. czytałam w necie że jest masło ujędrniające ziaji poporodowe więc kupię no i polecają zabijanie tej skóry bandażem elastycznym.. Cóż spróbuję

Odnośnik do komentarza

Mietówka po 5 tygodniu tylko ze ja nie karmie piersią. Ginekolog stwierdził że to raczej już okres, tylko ze ze mnie to się przez ok 4 dni lało, wiec dostałam tabletki, teraz tez jeszcze mocno no ale już nie tak jak przedtem. Miałam usg i nic nie wykazało wiec jedyne to okres. A za miesiąc jak też będzie taki obfity kazał mi przyjść i zrobi cytologie :-/

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Ewga sorry ale ja tak czytam szybko i pół nie widzę :-) dam znać na pewno :-) ja też nic nie mogę zrobić, już mam dość bo jak mała nie może spać to tylko na rękach zasypia wiec ja ciągle albo z nią siedzę albo noszę. Jak jest grzeczna to śpi sobie w wózeczku :-) no ale jak przychodzą te gorsze dni to masakra. Sama jestem ciekawa jak to będzie z tym chustowaniem, czy mała w ogóle da się zachustowac :-)
no i czy jej nie nauczę ze będzie chciała być cały czas noszona :-S

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Ja milczę, bo u mnie dziś wręcz przeciwnie.. Mała strasznie grzeczna, to rano wyspałyśmy się razem przytulone a popołudniu spacerek i nawet siostrę odwiedziłam. ;)

Moja to już się zaczęła śmiać i gruchać już dawno i robi takie fajne jakby na koniu jechała. Teraz zauważyłam, że coraz lepiej lokalizuje skąd dochodzi dźwięk i zaczyna rozpoznawać twarze... no super jest jak sobie leży taka grzeczna rozgląda się, śmieje się i próbuje gadać. ;)

jutro stuknie 6 tygodni za nami .. niedługo 2 miesiące i będzie już z górki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...