Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przeterminowana

Kaseya, sama już nie wiem co jest nie tak i ciągle o tym myślę i się drecze. Idę dziś ją zważyć do nas do ośrodka zdrowia to może będzie jakieś pocieszenie. Nie wyglada na wyglodzona i z butli nie chce też pic, myślę że jakby głodna była to by zjadla chociaż te 30ml z butli.

Odnośnik do komentarza

Sandra, idź koniecznie na IP.Będziesz spokojniejsza jak ktoś spojrzy na tę bliznę. I w razie co upieraj się na poprawienie szwów. Lepiej zrobić to na świeżo.

Mam pytanie do dziewczyn,które karmią butelką. Ile ml jednorazowo dajecie swoim dzieciom? Ja najpierw daję cyca, a dopiero po, jak widzę, że mały nadal głodny, to robię 30 ml.
Jak to u Was wygląda?

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

Kaseya badania takie pierwsze są dobre dziś będzie dopiero usg malutka miała.
Kurcze nie nadarza czytać:( ja mam problem tego typu ze nie mam pokarmu i jak narazić leci po kropelek siarki, mała nie umnie ssać a poprosić o dokarmianie o zgrozo!!! Zabijają wzrokiem i takim sposobem mamy juz wagę 2800 z 3200!!! Ale dziś ja juz dokarmily a ja na własną rękę kupiłam gotowe mleko bo mi szkoda dzieck!!!! pozdrawiam was wszystkie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

Madzix, więź z dzieckiem i tak będziesz miała wyjątkową i niepowtarzalną i tak samo możesz ją tulić podczas karmienia ! Ważne żeby dziecko było zdrowe, a Ty nie możesz się zadręczać. Teraz mleka mm są dobre, to nie to co 20 lat temu także maluszkowi nie będzie nic brakować, ważne żeby mamusia była blisko i kochała :)

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana trochę mnie bolą po karmieniu zaraz ale przechodzi. Często mam w różnych okolicznościach takie drętwienia w piersiach obu jednocześnie jakby się gruczoły skurczały i wówczas zauważam samoistny wyciek z obu piersi. Kiedyś do takiej przystawiłam dziecko, ona pociągła, a to trysnęło jak dzikie jej na buxie do ucha, na ściane.... ;-) dlatego jak mam bardzo napięte piersi to najpierw lekko odciągam, bo mala się krztusi i leje jej się po policzkach. Sposobu z watą nie próbowałam ale zauważyłam że ta brodawka pieķna jest w ZIMNEJ łazience a w ciepłym klapnięta :-)
Poza tym mała voraz silniejsza i liczę też na to, że w końcu dopadnie tego suta. Nałożylam dziś kapturek podjadła a potem zabrałam i jadła dalej bez więc chyba jest szansa pozbyć się tych silikownów, może że sie przy ząbkowaniu wróci ;-)
Kaseya ile Ty masz energii ja pod koniec już ledwo nogami włóczyłam. Chodz do mnie pomożesz mi syf ogarnąć, nagotujsz obiadku. Żarty żartami ale z całego serca życzę Ci rychłego rozwiązania, żebyś mogła razem z nami słuchać odgłosów przełykanego mleczka ;-)
Nie znoszę czkawki. O ile w ciąży to było słodkie tak teraz jakiś koszmar. I mala zaczeła porządnie odbijąc po karmieniu a i tak czkawka przyłazi i męczy mi bobaska

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Antjee chętnie ! Ja mam właśnie dużo energii a popołudniu zdycham :) Ale tak bardzo bym już chciała! Zauważyłam, że jak jeden dzień poszaleję po domu to na następny jest dzień leniucha i nie chce mi się z łóżka wychodzić :) Ale mąż się śmieje, że my punktualni jesteśmy to Mała pewnie weźmie się do roboty o 0:00 27.04 ;d

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana

Mnie piersi (sutki) bola jak na razie cały czas, jeszcze mi się ranki nie zagoiły. Mała je z obu cyckow i często pruka i kupe robi podczas karmienia i taka niespokojna jest z obu pociagnie po 15 min i dalej taka niespokojna. Czasem trzeba ja utulic, pokolysac i pospiewac i wtedy usypia albo daje jej butle 30 ml, ale ona napije się dwa lyki i wypluwa. Nie ma to chyba zwiazku z samym mlekiem mod. bo jak wrocilismy ze szpitala to normalnie piła to mleko.

Madzix85 nie martw się. Większość dziewczyn z którymi rozmawiam karmi butelka z różnych przyczyn. Obawiam się, że mnie to może tez spotkać, ale jeszcze walcze mimo bolacych od dwoch tygodni piersi.

Madzix85 a Twój synek ładnie ssal i wszystko było dobrze tylko nie przybieral czy jaki był powód?

Antjee Twoja postawa jest godna podziwu, naprawdę. ;)

Pozdrawiam nierozpakowane. ;)
Oby jak. najszybciej i bezbolesnie Wam się udało.

Jak wszystkie kwietniowki urodza to forum zmieni sie na tematyke porad nad wychowaniem.

Odnośnik do komentarza

Tak mi się wydaje, że w takim wypadku poczucie winy jest najgorsze, bo przecież każda z nas kocha swojego malucha i chce dla niego dobrze :) A jesteśmy tu żeby się wspierać w trudnych chwilach i myślę, że dla dzieciaczka obecność mamy jest najważniejsza :) Trzymajcie się dziewczyny dzielnie !
Sandra dobrze, że pojechałaś oby teraz wszystko się ładnie goiło:)

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj ~Przeterminowana:-D walczę, bo malutka przybiera, nie robiłabym tego, gdyby miałabyć ciagle głodna. Po dwoch tygodniach przybrala cos kolo 200 g dopiero ostatnio tak nadgoniła.
Zastanawiam się czy sama nie isc ze swoją blizną do gina bo taka czerwona w jednym miejscu i sączy się ropa nieco
Czy Wasze maluchy też się tak przeciągają po przebudzeniu?

Zadzwoniłam do Wrocławia do laboratorium dopytać o te wyniki z pięty i Pani powiedziała, że jest ok. Czekają na potwierdzenie jeszcze z Warszawy ale nie ma co się już martwić....uffff

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...