Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

[quote="katlam"][quote="daga84"]Dziewczyny, po 2o tygodniu przyslugują nam wizyty położnej, czy któraś planuje korzystać? Tak pytam z ciekawości, ja w sumie nie planuje, nie wiem czym położna mogłaby mnie zaskoczyć, nie żebym była jakimś specjalistą, ale jakos sobie tego nie wyobrażam. Po porodzie córki tez nikt u mnie nie był, teraz pewnie ktoś się pofatyguje, chociaż nie chcę żeby mnie ktoś nawiedzał i w ogóle jestem ANTY.

"daga84" ja chodzę do gina na Nfz co 4 tyg i dla świętego spokoju do drugiej gin prywatnie.
Na NFZ rzeczywiśscie przysługuje połozna - ja juz z nawet w 14 tyg rozmawiałam z połozna, która wraz z moim ginem przyjeżdża do przychodni. Przed wizyta jestem do niej proszona na pogaduchy - bardzo sympatycznie na luzie o wszystko można zapytac i jakieś próbki, gazetki, ulotki rozdaje itp.
A oprócz tej jest jeszcze zwykła połozna, która uzupełnia kartę ciązy o wyniki badań, waży itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdvfxmc8hv2q6s.png

Odnośnik do komentarza
Gość zniecierpliwiona

Cześć dziewczyny, mam pytanie w którym miesiący /tygodniu zaczełyście przybierać na wadze ?
jestem w 18 tygodniu i nie przytylam ani grama... wręcz przeciwnie waga dalej spada.. miała któraś z was tak?
Lekarz stwierdził ze zobaczymy na nastepnej wizycie czy beda jakies zmiany a jak nie to dostane jakies czopki. Ale nastepna wizyta dopiero za miesiac. Dodam ze odżywiam się normalnie, ale nie opycham, apetytu na początku nie mialam(teraz jest ok ) i zdarzało mi się wymiotować .. do teraz, ale to tez nie jest codzienne.

Odnośnik do komentarza

MADZIA chyba Ty pytałas o plec tak sobie teraz przypomnialam wiec u mnie nie wiadomo jeszcze. Usg mam 5.12

No to widze ze nas sporo z tego regionu :)

ANIOLKOWA gratuluje :)

Co do poloznej to ja sie z nia widze przed kazda wizyta i jakby co to mam do niej numer. Po porodzie wpada do domu obejrzec malucha i zobaczyc jak dajemy rede ;)

MONIS szybkiej drogi zycze!

Odnośnik do komentarza

~zniecierpliwiona
Cześć dziewczyny, mam pytanie w którym miesiący /tygodniu zaczełyście przybierać na wadze ?
jestem w 18 tygodniu i nie przytylam ani grama... wręcz przeciwnie waga dalej spada.. miała któraś z was tak?
Lekarz stwierdził ze zobaczymy na nastepnej wizycie czy beda jakies zmiany a jak nie to dostane jakies czopki. Ale nastepna wizyta dopiero za miesiac. Dodam ze odżywiam się normalnie, ale nie opycham, apetytu na początku nie mialam(teraz jest ok ) i zdarzało mi się wymiotować .. do teraz, ale to tez nie jest codzienne.

Ja w pierwszej ciąży przytyłam dopiero 2 kg w 5 miesiącu. Lekarz nie wiedział w tym nic dziwnego. Niestety jak się rozpędziłam, do ogólnie przytyłam 23 kg do końca.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21417http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21415

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie, USG nie robił...trochę jestem rozczarowana, ale w sumie mam następną wizytę w innej przychodni za tydzień...

Co do nerki to ścisła kontrola urologa i nie wiadomo czy nie będzie cesarki...bo niby nerka może zablokować mi kanał rodny i główka nie zstąpi...

Mam poprosić o zaświadczenie lub opinie czy poród SN będzie możliwy...nie chciałam cesarki, jestem załamana :(

Jeszcze bardziej martwi mnie fakt, że mogą czasem próbować porodu SN i potem ciąć...więc nie dość, że na dole będę rozciągnięta to jeszcze mnie potną. Mam nadzieję, że jak już napisze, że cesarka to stanowczo. Albo w jedną albo w drugą.

Dostałam Tardyferon Fol, bo żelazo mi spadło, chociaż jest w normie, ale spadek dość znaczny jeśli chodzi o poprzednie badanie.

Zobaczymy...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70532.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...