Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dla jasnosci umawiam sie ba odbior osobisty. Nie moglas tego wiedziec bo wiekszosc rzeczy na moj temat wyssalas z palca. Dziewczyny ja od dzis nie czuje sie bezpiecznie na forum . Nie chxe miec do czynienia z osobami które uważają ze moga drugiemu wszystko powiedziec. Sory jezeli ktos mnie atakuje to bede sie bronic. Serio jest roznica miedzy wyrazeniem opinii i czysta krytyka.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9hdge4jiq3gt8.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ccwa1kdmwbrx5.png

Odnośnik do komentarza

Monis nie szukaj.... nikt nie ma prawa oceniać kogokolwiek przez pryzmat pieniędzy. Jedni mają ich więcej inni mniej. Czasami Ci co mają ich więcej to są większe sknery i na odwrót...ludzię są różni i mają różne podejścia. Czasami ktoś nietaktownie coś powie (niekoniecznie mając coś złego na myśli, ale to i tak zostaje nie tak odebrane jak trzeba) ale wystarczy to normalnie wytłumaczyć. Tak jak pisałam ja jestem mama z kwietnia 2014, napisałam do Was, bo podczytuję to forum praktycznie od początku i aż przykro się robi jak czasami nie można wytłumaczyć czegokolwiek na spokojnie (bo zakładam,że żadna z Was z premedytacją nie chce drugiej sprawiać przykrości) a kłótnia toczy się na kilkanaście stron.... później dochodzicie do porozumienia,aż do czasu, aż wkracza inne zdanie i kolo się zamyka. Traktujcie wszystkie to forum jak przywilej, oderwanie od rzeczywistości, przyjaciółkę... Nie jestem jakimś trollem który chce Wam namieszać, chce uświadomić,że spotykają się tu różne charaktery, które mają różne poglądy i skoro akceptujecie przynależeć do tego grona to szanujcie się, czasami ugryźcie w język, albo w ogóle nie odpisujcie.

Odnośnik do komentarza

Ulinek przed Świętami mi się włącza , tak z żalu...wiesz co jak dla mnie to możecie tu się wykończyć zawiścią która momentami przemawia. No,ale skoro Wam jak twierdzisz dobrze to masz racje, nie potrzebne te moje wypociny. Mogłam się w ogóle nie wypowiadać .Teraz świetnie się jednoczycie przeciwko takiemu "trollowi" jak ja (mimo,że nie powiedziałam nic złego(tylko nie to co niektóre chcą usłyszeć)) ale jestem pewna, że to wszystko potrwa do kolejnej odmienności zdań i wtedy koło się zamknie. Jestem tylko ciekawa co wtedy? ( wyrzucicie np takiego smerfa marude - Aniołkową, albo kogoś innego, bo będzie mieć inne zdanie?) może to i nawet dobrze dla nich, znajdą jakieś bardziej przyjazne forum dla siebie. Poczytaj sobie może inne fora to zobaczysz jak tam ludzie rozmawiają i może zrozumiesz o co mi chodzi, jak zamierzasz dalej mędrkować i krytykować kogoś tylko dlatego, że się w ogóle odezwał i życzy Wam dobrym słowem to podaj popcorn.
Co do tej reszty która być może ma inne zdanie, nie mam zamiaru nikogo szufladkować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...