Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

madzix85 ja nie miałam badania a od paru dni mam takie właśnie brunatne upławy. Co do czopu to powoli mi schodzi po fragmencie. W tamtem piątek było dużo a teraz takie fragmenty i kolor ciemny, zwłaszcza jak się nachodzę. Nie martwie się bo wyczytałam że te miejsca są teraz rozpulchnione i przekrwione, że to jest częste zsłaszcza po badaniu, stosunku, wysiłku.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Antjee
madzix85 ja nie miałam badania a od paru dni mam takie właśnie brunatne upławy. Co do czopu to powoli mi schodzi po fragmencie. W tamtem piątek było dużo a teraz takie fragmenty i kolor ciemny, zwłaszcza jak się nachodzę. Nie martwie się bo wyczytałam że te miejsca są teraz rozpulchnione i przekrwione, że to jest częste zsłaszcza po badaniu, stosunku, wysiłku.

No właśnie ja miałam wczoraj badanie ginekol bardzo bolesne:-//

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Też zauważyłam, że poza aktywnością o 22 i o 5 rano( jeśli akurat nie śpię) to nie czuję żadnych ruchów. Za to w nocy jak wstaję to widzę, że jest inaczej ułożona niż godzinę wcześniej więc się nie martwię, może akurat dobrze się jej śpi :)
Po pobraniu cytologii miałam brązowe plamienie i mi położna powiedziała, że to nawet tydzień może trwać i po zwykłym badaniu też, bo szyjka jest rozpulchniona i wrażliwa w tym okresie.

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny :) trochę za pozno znalazłam ten portal , ale jak to mowia lepiej pozno niż wcale :) :) , ja tez jestem kwietnioweczka , zaraz rodzaca :) :) terminy mam dwa 1 i 8 kwiecień :) staram się nie myslec o tym co mnie czeka ale chyba się nie da :) czuje ze pomalu już cos się zaczyna , ale czekanie jest najgorsze ! Tym bardziej ze jest to moja pierwsza ciaza i nie wiem na co zwracać uwagę ;)

Odnośnik do komentarza

A u mnie kłopoty ze snem. Jutro ide na oddział i trzęsę dupą. Do 5 nie spałam nawet gotowalam budyń. Potem przysnełam i przycisnełam tak pierś że wyleciało sporo mleka. Brzuch mnie boli, szyjka w nocy swędziała,nawet jakiś katar mnie dusił. Mała to z pewnościa przeczuwa i cicho siedzi jak myszka. Lekko tylko puka.
Jak to wytrzymać???!!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

A ja dziś miałam straszną noc 2 razy wybierałam sie na izbę przyjęć ale za każdym razem jak sie zdecydowałam wszystko ustępowało wiec w końcu zostałam w domu. Od 23 do 2 miałam skurcze nieregularne ale rosnące na sile wiec poszłam wziąść prysznic i mówię jadę. Jednak po prysznicu trochę sie wszystko uspokoiło i wróciłam do łóżka po 0,5 h powtórka z rozrywki i gdy o 4 sie ubrałam i mowię jadę to nagle cisza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...