Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wszystko zmieściło do walizki takiej jak bagaż podręczny do samolotu. Miałam listę ze szkoły rodzenia to nie musiałam się zastanawiać co potrzeba tylko buch do torby wszystko. U mnie w szpitalu nie trzeba własnych ubranek, tylko komplet na wyjście, dla malucha tylko chusteczki mokre i 15 pampersów, jak braknie to mąż dowiezie. Ubranko dla małej i swoje na wyjście spakowałam do malutkiej torby, żeby mąż wziął jak po nas pojedzie.
ENG jak podejrzewasz infekcję, możesz sobie bakterie dopochwowe jakieś kupić, lactovaginal np. nie zaszkodzą na pewno, a mogą tylko pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dzięki :)
kala_s mamy teraz 37+1 :) także jest już bezpiecznie itd
Eng - nie koniecznie też mnie martwił ten śluz a okazało się że to normalne jak się szyjka zgładza :) na początku było go mało i bardziej przejrzysty teraz już całkiem żółty bleee.
Co do lekarza też myślałam że bd miała jeździć na ktg czy coś aaa tu nic jakbym nie urodziła w terminie to tydzień po mam się wstawić do szpitala i tyle a ta wizyta była ostatnią. Zawsze jak coś to można dzwonić i przyjechać :) teraz najgorsze tak czekać 3 tyg i nie wiedzieć co tam się w środku dzieje..

http://fajnamama.pl/suwaczki/mjew10n.png

Odnośnik do komentarza

misia1992 oj tak teraz to czekanie i zastanawianie się czy może za tydzień czy za dwa czy za trzy. Mi powiedział ze do 42tygodnia ma czas i dopiero później wywołanie. Ciekawie która pierwsza urodzi :-) 4 tygodnie jeszcze z brzuchem... Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić.
Kaseya no to ja się spakowalam jak na wojnę. paczka pieluch ale tj taka malutka, ubranka na 3dni, paczka chusteczek nawilżających, ręcznik dla dziecka, pieluchy tetrowe, rożek heh nie wiem co tam jeszcze spakowalam :-) a dla siebie tylko 3koszule, 2ręczniki, majtki, staniki, skarpetki i wkłady poporodowe No i kosmetyczka oczywiście.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Ale się ożywiłyście ;-) tyle miałam czytania. Wróciłam wlaśnie z zakupów bo po obiedzie skoczył mi cukier i musiałam pospacerować...
Teraz tylko która pierwsza...
Ja mam wizytę 30.03 ale mam przyjechać do poradni przyszpitalnej z torbą i może już zostane. Wizyta poprzedni to 4 tygodnie temu, skoro wszystlie badania pprobione to chyba norma
Torba gigant spakowana już dawno, przezornie, za pierwszym razem wody odeszły w 36tc a ja nie przygotowana...więc stoi już długo i irytuje ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny.

Myślałam,że tak jest,że co tydzień wizyty a tu widze ze nie bardzo,troche to dziwne i irytujące ale dobra...
Mam nadzieje,że dotrwam do piątku z ta moja "infekcja"póki co kupie lactovaginal.
To wychodzi na to,że teraz mamy czekać i tylko to?jakoś dziwnie.Mój lekarz np robi usg na każdej wizycie to jest dla mnie mega.Ale co do czestotliwości wizyt to najlepiej zeby rtaz w miesiacu przychodzic...
No ten rożek w torbie tez dużo zajmuje ale kupiłam taki ładny w tweetiego i musze go wziąc :D :) :)

Odnośnik do komentarza

Kala To moja pierwsza ciążą i też go kupiłąm bo kocyk to mi sie kojarzy odrazu z ta afera z ta madzią,pamietacie?
Zabiła swoje dziecko i oszukała cała Polske to tam mówiła pozniej,że w kocyku trzymala i wypadło jej ;/

A to,że jest ładny to druga kwestia :D :D

JESTEM STRASZNIE POIRYTOWANA,NORMALNIE JAK NA MIESIACZKE NAPRAWDE CHODZE WKURZONA KTO MA TO SAMO?CZY TYLKO JA TAKI CZUB...haha

Odnośnik do komentarza

Ja musze prace mgr dopisać przed porodem a dopiero dzisiaj dostalam wyniki xd ale w sumie to będę miec zajecie bo w domu wszystko gotowe:) u mnie tez wizyty co 3-4 tyg, teraz 30.03 byc moze juz ostatnia, lekarz nie robi ponoc ktg, ale polozna w szpitalu mi zrobi bo i tak musze isc sie z dogadać co i jak:)

Odnośnik do komentarza

Własnie o to chodzi,że mi nic nie dokucza nic mnie nie swedzi ani nie piecze.
Jakiś tydzień temu zaswedziało mnie ale przeszło i nie wiem sama.Rzeczywiście to już końcówka i tak ma byc jak piszecie :)

co do nadcisnienia w ciąży to juz niepamietam która z was się pytała ale Ja mialam 2 razy taki przypadek.
Należe do osób u których 90/60 to norma,Ja tak poprostu mam.Więc jak miałam ciśnienie 135 opuchniete rece,nogi i twarz,ból głowy to nie było normalne i tak miałam 2 razy.Lekarz powiedział,że moge mieć zatrucie ciążowe i od tamtej pory mierze cidzień ciśnienie minimalnie 1 dziennie.
Tak jak samo to przyszło tak samo odeszło ale trwało kilka dni i był stres dodatkowy bo jak przekroczy 140 to do szpitala trzeba jechac.
No i stres...
Teraz też mam trochę stres przed konce ogólnie to po wiadomościach jakie były ok 2 tyg temu chodze taka niespokojna
Pokazywali pare gdzie dziewczyna miala robione usg kilka razy w ciąży a dziecko urodzuiło sie bez palców i w ogole.
Teraz jak bede na usg to bede molestowac lekarza ,żeby mi wszystko wyliczał.
Masakra....już chyba ta ciąża mi głowę trochę uszkodziła ...ale mam prawo się bac i się boje

Odnośnik do komentarza

Evvik
kala_s
A ten ból w pachwinach i brzucha po bokach, przekręcenie się z jednej na drugą stronę to po prostu masakra... A jak jeszcze się obudze i mam pełen pęcherz to to nie wiem jak się obrócić a wstanie z łóżka... Albo raczej zturlanie się to wtedy nie lada wyczyn.

Kochana ja mam termin na koniec kwietnia a odczucia identyczne - mam nadzieje ze jakos dotrwam i donoszę bo Ty lada moment a ja jeszcze miesiac
dokładnie to samo dopiero pod koniec miesiaca a myśle ze umrę stopy puchną i pocę sie okropnie stopy tez sama czuje albo przesadzam noe wiem juz

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kala_s
A tak apropo to wytrzymujecie jeszcze w tych spodniach ciążowych albo leginsach? Bo mnie tak masakrycznie już te gumy uciskaja ze najchetniej to bym chodziła cały czas w koszuli nocnej.
z poczatku nie nosiłam ich ani bawełnianych gaci moze miałamaly brzuch potem jął zAczal rosnąć to były bardzo wygodne w szczególności zima brzuszek nie marzł nie podwiewalo nir musiałam podciągać co wkurzało bo mi wciecznie spadały ... Z tyłka i brzucha , jak dostałam spodnie ciążowe slimki z hama z guma to byłam przeszczęśliwa teraz sa juz większość z male ale tylko miesiAc mam wytrzymam juz lubiłam tez leginsy ciążowe ale te wysokie pod sam biust i ze ściągaczami koło brzucha poza tym cieńsze te co sie tak nie mechaca ale w tej ciazy wszystko sie staje niewygodne itd pp chodzeniu cały dzien to mnie serdzial brzuch albo rozciągnęły sie spodnie ze pod koniev dnia albo następnego dnia te spodnie spadały

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, tak czytam o tych waszych rozkach i zastanawiam sie.. tego wymagaja? Ja oczywiscie tez sie wyposazylam i w domu juz posiadam :) tylko, ze u mnie w szpitalu polozne zawijaja szczelnie bobasy w szpitalniane rozki i pieluszki, w sumie wszystko daja procz pampersow, chusteczek i kremu do pupki ;) wiec pytam z czystej ciekawosci.

A co to wizyt u gin, to ja teraz mam tak co 10 dni.. no i ktg, teraz ide ostatniego marca i mam nadzieje, ze to tez ostatni raz.. jak wiekszosc z terminem z poczatku kwietnia chcialabym na swieta byc w domu :)

Co do rozdraznienia to u mnie to sako.. wystarczy slowo i wybuchamjak wulkan ;) wiekszosc czasu teraz sie irytuje badz rycze jak bobr.. to chyba ta koncowka, hormony itp :)

Odnośnik do komentarza

Ja sie najpierw spakowałam w dwie torby, dla siebie i dla małej a potem przy okazji dopytałam się co trzeba i okazało się, ze lista krótka. Choć zdarzały sie takie rzeczy jak papier toaletowy dla mamy, to dla dzieciątka tylko pampry, chusteczki i jałowe gaziki. Więc torba z ubrankami zostaje i tatuś weźmie na wyjście.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

U mnie na stronie szpitala jest lista, co należy zabrać dla siebie i co dla maleństwa, więc nie było problemu z pakowaniem ;) u mnie wymagają 3 kompletów ubranek, pampersow, chusteczek nawilzonych, rożka i pieluch tetrowych. Dziś w nocy myślałam momentami, że to już miałam silne dość częste skórze, położyłam siè jednak spać i przeszło. Ale dziś od rana ból brzucha jak na miesiączkę, ból bioder, i pleców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...