Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma dużej różnicy w rozmiarze ;) w sumie i te i te mogą być na początek :) ale tych newbornow chyba jest mniej to wygodniej taka paczkę do szpitala zabrać. Może tez kupie :) a termometr kupilam tradycyjny ale się zastanawiam nad tym bezdotykowym. Podobno w lidlu były za ok 40 zł ale boje się kupić taki z marketu, bo jak nie będzie dobrze działał to trzeba będzie i tak wydać kasę na inny z apteki najlepiej. No ale z drugiej strony jak jest dobry to po co przeplacac... A może któras z Was kupiła ten z lidla? ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pielęgnacji pępuszka,rozmawiam z koleżankami juz matkami,jedna była bardzo zadowolona z oktaniseptu powiedziała,że super sprawa ,bo w sprayu,przepisuja go przy wyjściu ze szpitala.Inna mówiła,że go stosowała i dzieciaczkowi pępuszek nie odpadał ale sie paskudził i cuchnął,więc rozcieńczyła tradycyjnie do 70% spirytus i pępuszek szybko odpadł.
Inna sprawa kremiki sudocrem u mnie odpada,jest taki gęsty i smolisty juz lepiej linomag,a jako ciekawostkę powiem,że znajoma stosowała na podrażniona pupę maść alantan plus i ładnie sie goiła.

Odnośnik do komentarza

Tez slyszalam o tym spirytusie, żeby rozcienczyc i podobno pomaga. Powiedziała mi o tym położna ale tak nieoficjalnie, bo teraz podobno pępka się nie rusza, mówiła, że goi się sam. Mam nadzieje, ze u nas tak będzie i nic się nie bedzie działo :) no a sudocrem juz kupiony także będziemy testować ;) jak nie będzie pomagał to będzie trzeba szukać dalej :) no i na pewno sprobujemy kosmetyki polecone przez Was jak nam te kupione się nie sprawdza bo nie mam w tym wcale doświadczenia ;) kompletnie zielona jestem ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Odnosnie pieluch to jak wchodzę do sklepu,dostaję zawrotu głowy od tych pampersów.Chcę wybrać jak najrozsądniej może na początek pampers do szpitala ,a później dada jedyneczki żeby nie przeciążać budżetu.A później z czasem sprawdzę,które są lepiej chłonne dla starszego dzidziusia.Dada na początek wystarczy bo przecież zmienia się co chwilkę i multum tych pieluch idzie więc nie muszą być superchłonne.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak porownywalam ceny huggiesow np i takich tam to pampersa nie są w stosunku do nich dużo droższe, no a są sprawdzone. Ja kupilam pampersa to juz mieszać nie będę ale jeśli ktoś chce próbować dady to czemu nie :) u niektórych moze się sprawdza, nie każda pupka łatwo się odpaza, tym bardziej, ze na poczatku podobno co chwilke się zmienia. Zreszta kazda dzidzia jest inna. A jak będzie się dupka czerwona robiła zawsze można oddać jakiejś dzidzi która toleruje :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

~Sandra26
Magda ja działam na wyczucie:D później myślę, że mój facet będzie mnie goli :D

Jak się do mojego tak zasmialam, ze przed porodem mnie porządnie ogoli to zaczął się śmiać i, ze nie i nie :p a ja dalej się upieralam, ze tak, żeby zobaczyć jego reakcje to taki wystraszony, ze mowie na poważnie 'przecież ja Cie zatne jeszcze' :D ale tak serio to naprawdę nie powierzylabym mu tego zadania. Gdzie on mi tam z ta maszynka :P by mnie nacinac do porodu nie musieli :D

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

Paulina rozbawiłas mnie:D to tak jakby kosiara się do tego zabierał:D
Mój to na początku nie chciał nawet być przy porodzie bo twierdził, że nie będzie umiał patrzeć na moje cierpienie, ale szybko zmienił zdanie :)
A co do nacinania, to jakiś czas temu moja koleżanka rodziła i wyobraźcie sobie, że pękła aż do odbytu :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...