Skocz do zawartości
Forum

Karmi� butl� i mi nie wstyd :)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dzwoniłam, to mi powiedziała babka, że miesiąc, ale już teraz mają opóźnienie. Wszyscy chyba na gwałt dowody wymieniają.
A ja jeszcze muszę czekać na kasę, bo wiadomo, na m nie mam co liczyć, więc po 10 dopiero chyba pojadę. No i on musi ze mną pojechać, żeby wyrazić zgodę na ich wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Ano nie może. I uważam, że nie powinna. Musi zostać u siostry, chociaż ta nawrzeszczała na nią, że nie chce jechać. Ale babcia taka jest. Pamięta jak było z ojcem. Ja też pamiętam i dlatego wolę, żeby przyjechała już po tej operacji jak Lidka dojdzie do siebie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Zrobienie trzech dowodów - 150zł. Teraz nie mam. Dopiero zapłaciłam telefon i telewizor i kartę debetową. M mi jeszcze wczoraj przez telefon przygadał, że mogłam takiego nie wybierać :666: Przecież to on wybierał, bo wiedział, że to ja go będę spłacała, a nie on. Inaczej wziąłby najtańszy. Ech szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Monia wiem co przezywasz...niedawno mialam podobna sytuacje:Męki:
gabi daj znac co sie dzieje, bo widze , ze tu z niewiedzy jajka na wielkanoc zaczniemy znosic:Oczko:
my juz po spacerku...snieg popadal ale juz po nim sladu nie widac..mokro:Rozgniewany:nie lubie takiej pogody

monika4
sweeti to ty służba zdrowia????????

a jak stomatolog:Śmiech:...dentysta sadysta:Oczko::Spoko:

Odnośnik do komentarza

ajjj dziewczynki zeby tak mozna bylo na odleglosc leczyc...wirtualnie :pmialabym wiecej pacjentw niz zdolalabym przyjac...:lol:
Zubelek powiem ci jak to jest...umow sie gdzies gdzie chodzi ktos z twoich znajomych, zawsze lepeij jak ktos komus dentyste poleca...zawsze tym jakis spokoj wewnetrzy zyskasz...a poza tym niech ta pierwsza wizyta bedzie krotka , niech ci lekarz powie co trzeba wyleczyc i na ile wizyt sie to przeciagnie i wogole jak bedzie torobil ze znieczuleniem czy bez itp, itd...dobrze jest isc tam gdzie jest kontrakt z nfz bo czesc uslug mozna zrobic darmowo albo za doplata lepsze wypelnienia:) nie mozna z gory zakladac , ze bedzie zle...a powiem wam w sekrecie ...ja tez sie boje dentysty:Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Zubelek przyślij mi jeszcze raz zaproszenie na naszą klasę, bo chyba coś źle zrobiłam i wcięło mi Ciebie.

Sweethope ja poszłam do polecanego przez moją koleżankę, straszliwego tchórza. No i ten polecony lekarz wyrwał mi zęba na żywca, a znieczulenie zaczęło działać jak wyszłam.
Ja w takim razie też proszę o wirtualne leczenie. Piątka do usunięcia, kamień zdjąć i trzy malutkie dziurki załatać.
A tak poważnie to powiedz mi jak to jest. Co teraz można na fundusz zrobić, a co trzeba płacić?? Wiem, że amalgamatowe wypełnienie jest gratis, a co jeszcze??

Wróciliśmy od lekarza. Emil ma łykać clemastin, jeszcze jakiś syrop i krople do nosa robione. Migdał jest przerośnięty, ale zobaczymy po tych lekach jak to będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

monikouette
Krzys jest w szpitalu :(, ma zapalenie pluc zostaje w szpitalu jeszcze 8 dni, Gabi jest tam z nim bo tylko jeden rodzic moze zostac na noc a maz wstaje do pracy o 4.30 wiec to nie on zostaje... ale po pracy do nich dolacza.
kurcze, oby szybciutko z tego wyszli, sil dla nich!!!!!!

KRZYSIU ZDRÓWKA!!!!!!. Mam nadzieję, że szybko wyjdą do domu!!!

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Krzysiu wracaj szybciutko do zdrowia...duzo siły dla was obojga gabi
zapraszam na oponki...choc jesc powinno sie juz jutro...bo sie od nich oponki robiahttp://img178.imageshack.us/img178/3304/dsc01772zm3.jpg
Monia :wypelnienia amalgamatowe i kompozytowe tez tyle , ze to kompoyt chemoutwardzalny...czyli bez lampy, kamien raz na rok jest bezplatny...znieczulenie jest platne, leczenie kanalowe jest bezplatne od kla do kla gora i dol...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...