Skocz do zawartości
Forum

Karmi� butl� i mi nie wstyd :)


Rekomendowane odpowiedzi

witam i gratki dla Amelki za pierwszego zebola! nasz sie tez meczy z pierwszym, kurde ale to szybko przyszlo, Natanek to pierwszego mial po 6stym miesiacu, a Noas tez mietoli piastki i gryzaczki, juz go czuc (dwojka idzie) ale jeszcze nie widac... za to tylek ma taki czerwony ze watpliwosci nie mam ze sie zeby zblizaja :)

u nas juz po swietach bo we Francji Szczepana nie ma i dziis dzien normalny
my za bardzo sie nie obzarlismy, w Wigilie z tesciami spokojniutko do 1szej w nocy a wczoraj z cala rodzinka od poludnia do 19.30, takie wielkie posiedziny ze az mnie tylek od siedzenia bolal...
Noas malo spal bo dzieciaki robily burdel niezoiemski ale odespal w nocy
a poza tym po poludniu zasuwamy z chlopakami do lekarza bo Natanek ma taki katar ze juz nie wiem czym go leczyc, co rano ma oczy zaklejone, leje sie nosem i oczami, kaszle.. a Noah tez z oczami ale bez kataru... no i zaczal mi cos ulewac od paru dni... ale ogolnie jest ok

Odnośnik do komentarza

jestem wieczorkiem...

Natanek i Noah maja obaj (zeby nie bylo ze ktorys zazdrosny) zapalenie spojowek, Natanek do tego zapalenie ucha ale poczatek wiec bardzo nie boli... w sumie to tylko Natanek jest chory bo Noah to tylko lekki poczatek...
no i mecza go zeby, pupa czerwona, piecze, wiec czopki poszly w ruch i kremy na odparzenia tez..... monia, kiedys pisalas o czopkach z eukaliptusa, tak mi sie akurat przypomnialo, bo ja tez na czopkach Natanka wychowalam przy zebach, ale moje nic wspolnego z eukaliptusem nie maja. pamietasz jak sie te Twoje nazywaly?? z ciekawosci pytam :)

Odnośnik do komentarza

Witanko.
Dzidzia coś mi się popsuła i drugi wieczor z rzędu o tej porze zasypia. Właśnie ją wyniosłam.
Moniq zdrówka dla maluchów. Wyciągnęłam te czopki i już Ci piszę jak to cudo się nazywa. EUCALYPTINE To jest na: affections bronchiques, aigues benignes - cokolwiek to znaczy, wiem że pomaga. Melka też już korzystała. A najbardziej mi się podoba zapach z pysia tą miętą. Dajesz w zadek a z buziaka pachnie:lol:

Święta się skończyły i mój m już w nocy jedzie w trasę to będę miała ciut luzu a nie tylko żarełko i żarełko:D

Odnośnik do komentarza

My też dziś pospałyśmy...zresztą Rozii się ostatnio przestawiła i długo śpi ale i później wieczoram zasypia. teraz pokorzystam z dluższego spania ale jak sie zacznie szkoła zacznę ją przestawiać.

Monia gratulację dla siostrzenicy i życzę wszystkiego dobrego!!!

moniq zdrówka dla chłopaków!!!

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...