Skocz do zawartości
Forum

Myślicie już o kupnie podręczników szkolnych?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19/7/2014 o 2:59 PM, Gość dzieciol napisał:

W ubiegłych latach podręczniki zamawiałam przez internet w ostatnim tygodniu wakacji (w księgarni internetowej Gandalf). Ceny są tam niższe niż w księgarniach stacjonarnych. Za podręczniki do I-II klasy płaciłam jakieś 350 zł, więc przesyłka była darmowa. Można trochę zaoszczędzić - czasu i pieniędzy 🙂 W tym roku też czekam do końca wakacji, bo może przy okazji ktoś z rodziny albo znajomych będzie chciał coś zamówić.

Teraz Marcysia idzie do zerówki a Nastek do III klasy. Obliczyłam, że na na same podręczniki trzeba będzie wydać ok. 470 zł, do tego dochodzą jeszcze zeszyty i wyprawka. Głowa może rozboleć...

Zgadzam się 😁 i zdaniu dotyczącego bolącej głowy, i tego dotyczącego Gandalfa. Też właśnie wolę zamawiać tam niż w chodzić do księgarni stacjonarnych, bo jest po prostu taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia02

Ja akurat mam do księgarni stacjonarnej blisko, ale również zamawiam przez internet. Chodzi tutaj o ceny. W księgarniach internetowych można spotkać lepsze ceny  - szczególnie jeśli chodzi o zakup drogich ksiazek jezykowych. Porównywałam sobie ostatnio i zamawiając w sieci można zaoszczędzić do 30%, co biorąc pod uwaagę wysokie ceny podręćzników, jest sporą oszczędnością.

Skoro polecamy sobie tutaj księgarnie, od siebie polecam: https://matfel.pl/pol_m_Podreczniki-23906.html Mają dobre ceny na wiele podręczników. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...