Skocz do zawartości
Forum

Katastrofa lotnicza


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą o silnych nerwach i oglądałam zdjęcia z ciałami katastrofy ( dziś już są na necie ale zamazane) i jestem w szoku jak ludzie mogli taką krzywdę wyrządzić - to nie ludzie to potwory którzy doprowadzili do śmierci tych ludzi, widok tych niemowląt - dla mnie to jest straszne co się dzieje na tym świecie , jest coraz gorzej.Putin doprowadzi do III Wojny światowej.Dla mnie Putin to potwór na wzór Hitlera tylko w wersji nowoczesnej.

Odnośnik do komentarza

ja też jestem wstrząśnięta nie wiem jak ti w ogóle mogło się wydarzyć niewinni ludzie zginęli i tak naprawdę nie wiadomo w imię czego a gadanie Putina że odpowiedzialność za tą tragedię spada na Ukraińców bo to nad ich terytorium sie wydarzyło skłania do zastanowienia czemu odpowiedzialność za wypadek naszego tupolewa nie spadł na Rosjan skoro to u nich się wydarzyło

Odnośnik do komentarza

Właśnie Natka racja.

Teraz czytam, że rosyjscy rebelianci wywożą ciała zmarłych i sami będą robić sekcję zwłok-to chore!!Świat patrzy na toi barbarzyństwo i nic nie robi!!

Szczerze zawsze jak ktoś mówił, że katastrofa w Smoleńsku to spisek Rosjan - to uważałam, że ktoś postradał zmysły!! przecież katastrofy się zdarzają... Ale po tym jak widzę, jak Rosja robi taką propagandę i co wyprawiają z ciałami to zaczynam wierzyć, że w Smoleńsku coś jednak było - tylko mieliśmy pecha, że lecieli nim sami Polacy...

Odnośnik do komentarza

Matko co to się dzieje ,to jest nie do pomyślenia ,zeby zestrzelić samolot .Zgineło tylu ludzi dzieci ciągle o tym myślę.To nie może separatystom pójść płazem .Putin w końcu sie do igrał ale jakim kosztem życiem ludzi -brak mi słów by opisać moją złość ,smutek i ból ......... '(.

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Rosja jest zdolna do wszystkiego mnie to ogólnie dziwi że w XXI wieku takie rzeczy się zdarzają tyle wojen za nami niby każdy wie ze to jest złe a i tak to sie dzieje dla mnie to ten co wywołuje taka wojnę powinien jako pierwszy iść na front

Natko, tak jak mówisz dziwne to ale niestety prawdziwe, putin szuka zaczepki aby się "rozwinąć" nikt nic z tym nie robi bo wszystkie kraje się go po prostu boją a maluczcy cierpią najbardziej

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...