Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam do was pytanie. Jak optycznie powiększyć pokój z dwoma naprzeciwległymi skośnymi ścianami. Ponieważ jest to domek góralski z dachem do samej ziemi to mam problem z doborem wzoru i kolorów. Dodam że na nastepnych scianach jest wejscie przy samej scianie a na drugiej okno na samym środku.
Czekam na odpowiedzi mam nadzieje że mi pomożecie.
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxrjjgvh45ae4l.png

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Z racji tego że pokój jest mały i stoi w nim tylko kanapa rozkladana (znaczy się nasze spanie) i jeszcze ma byc dostawione tam łóżeczko i stoi komoda pod skośna sciana. A wiec przeznaczenie pokoju to sypialnia, pokoj dzieciecy i z jak dziecko podrosnie to pokoj dzienny, goscinny. Powiem że mam teraz kolor fioletowy nie za ciemny i nie za jasny ale pasuje tylko chcialam odswiezyc przed wprowadzeniem sie nowego czlonka rodziny.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mam na olx.pl kilka zdjec wykonanych w tym pomieszczeniu np. http://olx.pl/oferta/kurtka-jesienno-zimowa-CID87-ID4GLox.html ale zaraz przy kontakcie jest wejscie i znowu skosna sciana jak i po lewej a naprzeciwko kanapy jest okno i kaloryfer. Jest to maly pokoik a wiec ciezko tam cokolwiek ustawic, na drugiej scianie skosnej stoi komoda i male biureczko z komputerem

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...