Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jutro 6 tyg, a do lekarza idę za tydzień. Ja niestety też muszę dźwigać dużo. Mimo, że wózek w samochodzie, to trzeba go wyciągać, składać itp. Dziecko w foteliku noszę, wszystkie zakupy i krwawiłam/plamiłam równy miesiąc, potem tak delikatnie na różowo, a dziś pierwszy dzień czysto. Jednego dnia też tak bardziej pokrwawiłam, ale pomyślałam, że to ze stresu bo jeden wariat mi wyjechał na drodze... chociaż nie wiem jaki to mogłoby mieć związek. I tak teraz myślę, że to pewnie też z przedźwigania :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Bubs- śliczna dziewczynka , przesłodką ma buzie do schrupania :D
Tez obalam mit zgagowy , moj Bobi urodził sie z mega czupryną a w ciąży zgage miałam moze trzy razy ,
Ja od dawna nie mam krwi a nawet mam całkiem sucho , nosze synka , dużo biegam po domu , obowiązki gospodyni są na mojej głowie , wózek dźwigam po schodach na piętro tak że my mamuśki nie mamy lekko ,
Natalia - ja z przemęczenia tez czasem dostaje gorączki , odpocznij i wyśpij sie to pewnie ci przejdzie , mleko odciągnij i zostaw w lodówce niech tatuś tą noc się zajmie córcią :) jeszcze tak sobie myśle czy to nie z blizny po cesarce sie sączy, jak dotykasz brzucha to nie jest twardy i bolesny ?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlifo5t2r87.png

Odnośnik do komentarza

No to dziewczyny zazdroszcze Wam tefo , ze nie mialyscie zgagi .. Ja pod kobiec ciazy to chyba nadrobilam cale 9 miesiecy . Pilam wode zgaga , zjadlam zgaga , nie zjadlam tez zgaga ;( czasami ta zgaga nawet wyrywala amnie ze snu w nocy ;( ehh . Koszmar . no i moja cora sie urodzila z czarnymi dluzszymi wlosami ;)

Dobrze ze mieszkam na parterze i nie musze dzwigac tego wozka . Ale i tak nie jest latwo . Hehe ;) ja juz 7 tygodni po porodzie i po tych odchodach porodowych juz nie ma sladu . Troszke mam cos tam na wkladce ale tez moj urok uplawow troche wrocil ;( wiec to tez one pewnie ;( ale da sie przezyc ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczynki, trochę mnie nie było ale nadrobiłam właśnie zaległości bo mała o dziwo śpi. Widzę, że Wasze dzieciątka tak jak moja - trudno spać w dzień. Śpi mi tylko na spacerze i pięciominutówki w ciągu dnia. Ja jutro 5 tyg po porodzie. W środę byłam u ginekologa bo mam jakąś infekcję ciągle mnie tam swędziało i poszłam. Pani doktor powiedziała mi,że u mnie połóg to jeszcze miesiąc może trwać przez to pęknięcie. Mam jeszcze sporo szwów. Co do krwawienia dziewczyny to mamy prawo do 6 tyg więc nie przejmujcie się, że już ustało a tu znowu. Jeszcze wracając do wizyty to przepisała mi dwa preparaty dopochwowe. I dostałam takiego uczulenia że dziś wyladowałam na pogotowiu bo jestem cała czerwona, krostki takie jak po poparzeniu pokrzywką i spuchnięte powieki. Dostałam zastrzyk hamujący alergie, tabletki przeiwalergiczne i mam pić wapno. Ciągle mnie to swędzi i wyglądam jak zombi bo na twarzy też mam krostki. Dobrze, że przy tych tabletkach mogę karmić piersią. Jutro idziemy na ściągnięcie gipsu i kontrole. Przez ten gips musiałam odwołać wizytę z boderkami i mamy dopiero 22 maja, a chrzciny zaklepane na 23 maj.
Śliczne te Wasze bąbelki fajnie patrzeć na takie starszaki i wyobrażam sobie moją jak będzie wyglądała w wieku Waszych :)

Odnośnik do komentarza

U Nas wczoraj 6 tygodni po porodzie do lekarza ginekologa mam 12maja strasznie sie boje myślę że coś jest nie tak :( niby mam juz tylko delikatne upławy ale wydaje mi się że nie przyjemnie pachną niewiem czemu .... ciągle się podmywam i tamtum rosa długo używałam mam nadzieje że to żadna infekcja...A my dziś same :( tatuś w pracy do 20 :( we wtorek neurolog boję się troche :( A i musimy zmienić smoczek na specjalny bo Olivcia ma wysokie podniebienie i ten zwykły jej wypada :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...