Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

teta
nestle lipa straszna , tez piłam póki nie sprawdziłam :)a smak ochyda jak sie kupi dobrą wode to jest różnica :)
mamuskaa
znak instytutu matki i dziecka nie oznacza że coś jest super tylko ze jest nie szkodliwe a to różnica, te znaki to też nie złe oszusty :) :P trzymam kciuki za jutrzejszy poród :P

ja tez spadam bo ide na spacer z mężem, mamy piękną pogode i trzeba wywołać Bruna na świat :P :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlifo5t2r87.png

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Mi piersi dużo urosły,najpierw w trakcie ciazy i po porodzie tez doszło. U mnie jest tak, że chodzę praktycznie 24 h na dobę w staniku z wkładkami, bo inaczej w nocy budzę się z mokrą koszulka do pasa i marzne przez to. Nie mówiąc już o tym, że po 2 takich nocach tak piżama śmierdzi mlekiem, że wytrzymać nie mogę ;) Nie polecam tylko zakładać stanika zaraz po porodzie, bo on zmniejsza ilość pokarmu, a na początku musi się to unormowac dopiero. :) ja jak na jedną noc w szpitalu założyłam i jeszcze odciagalam pokarm to sie wystraszylam bardzo, bo poszłam w nocy ściągać, a tu tyle co nic. A teraz już nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nie

a ja 17 kg na plusie. Z niunią czekamy na tatusia i skończy się wylegiwanie na kanapie :) ubranka dziś skończyłam prasować, poodkurzałam całe mieszkanko i coraz więcej się ruszam ale w granicach rozsądku. Tatuś już na dniach będzie to się zacznie naturalne wywoływanie porodu :) no i długie spacery bo idzie do nas wiosna! Piękny czas na urodzenie dzieciątka :)

Odnośnik do komentarza

U mnie 13,5 kg, z czego 2 kg w ciągu ostatniego tygodnia, wtf?! Podobno przed porodem waga ma już stać?! :D

KamiKamila, Edysia co u Was?

Rerenata jak się miewa synuś? Śpi i je, czy miewa już swoje nastroje? :) Jak Ty się czujesz już po wszystkim?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

bubs- a miałam pisać co się nie odzywasz :)
ciekawe co tam u KamiKamili :)
Rerenata-a waga nadal leci w dół czy już nie? jak brzuszek po ciąży wygląda? a Niuniuś często w nocy wstaje? a pępek czy mu przemywasz?? No i najważniejsze jak Ty się czujesz??

Odnośnik do komentarza
Gość Edysia83

Hej ja wyszłam ze szpitala na własne żądanie próba indukcji nic nie dała ciśnienie na razie unormowane Będziemy czekać aż Karolek sam zechce wyjść Chyba 2dni temu odszedł mi czop ale skurcze bardzo rzadko mam Dzisiaj na badaniu przed wypisem lekarka oceniła szyjkę na 1,5 cm rozwarcie na ciasne 2 palce ale na szczęście główka zaczyna lekko napierać choć jak lekarz ją dotknęła to podobno lekko się cofnęła więc mam nadzieję że to już kwestia dni a nie tygodni...

Odnośnik do komentarza

teta
nie wiem niestety, nestle na pewno jest kiepskie bo i tu sprawdzałam, zobacz na wody nie reklamowane na te nie są nakładane koszty dodatkowe poza wydobyciem i uzdatnianiem więc powinny być lepsze :) jak bedziesz na zakupach to przejrzyj kilka , na etykiecie masz stan składników, jak sobie zesumujesz to powinno być ponad 1000 najlepiej ok 2000 na litr, weź kilka różnych i sama oceń która najlepiej Ci smakuje, a i ta źródlana jest gorsza niż głębinowa-mineralna naturalna , źródlana jest z płytszych warstw i zawiera poniżej 1000mg/l też znajdziesz info na etykiecie , ja pije Schurwald - może znajdziesz w Polsce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlifo5t2r87.png

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem :) dochodze do siebie ponirwaz bylam nacinana. Moj porod w sumie trwal 6 h i 25 min liczac od podania kroplowki z okscytocyna. Moja Michalinka miala byc malutkim dzieckiem ok 3100 wszyscy byli na takie malenstwo przygotowaniu a tu taka niespodzianka po porodzie 3820 :) ciezko mi szlo poniewaz mialam malo wod i po przebiciu pecherza rodzilam prawie ba sucho. I mialam problem bo glowka nie chciala sie calkowicie obnizyc przeszlo tak zeszlo. Ale to prawda o bolu sie zapomina no moze nie odrazu :) najwazniejsze ze mala zdrowa i apetyt jej dopisuje ja niestety nie karmie raz ze malo pokarmu mam a dwa mala wymiotuje po piersi wiec odstawilismy. Jak cos jeszcze mi sie przypomni to dopisze :) trzymam za was kciuki jak ja dalam rade to wy tez dacie. Naprawde w trakcie o strachu sie nie mysli tylko o tym zeby juz poszlo i bylo po

Odnośnik do komentarza

Hej!! mi dziś od rana ciśnienie urosło do kogo nie zadzwonie tak po prostu to odbiera tel "rodzisz??!!" no bez przesady jeszcze trochę czasu mamy...
bubs-a tak po prostu zapytałam,myślałam że może coś się dzieję...
aregulska90-ale Michalinka niespodziankę zrobiła i taka duża panna się urodziła.Oj ja też boję się trochę tych wód po mam w dolnej granicy normy... :( fajnie że masz za sobą a Michalinka już z Tobą :)
mamuska- dzień długi :)
Karlaa-dzięki za info :)
Edysia83- trzymam kciuki oby jak najszybciej się akcja rozwineła :) :)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :) no to lawina ruszyła ;) urodziłam wczoraj ślicznego, dużego i zdrowego chłopca <3 waga 4050, długość 59 cm :) do samego końca starałam się go urodzić naturalnie ale przez jego wymiary i Moja filigranowa figurę skończyło się cesarka... lekarze powiedzieli ze przeżyłam dwa porody bo naturalnie najtrudniejsze momenty miałam za sobą i choć bardzo się starałam to fizycznie nie dałabym rady. Odezwę się jak juz trochę dojdę do siebie bo ból jest bardzo duży i ciągnie... no to teraz czekamy na następną :) buziaczki

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

KamiKamila i Aregulska90 w takim razie dla Was obu gratulacje podwójne! Jesteście dzielne dziewczynki! :) Dużo zdróweczka dla Waszych dzieciątek, niech się chowają zdrowo i rosną duże i silne :)

Kamila obyś miała rację i oby uruchomiła się całą lawina :) A zapowiada się, bo kilka dziewczyn już milczy ... :D TosiaTosia? Paulina93? I wszystkie pozostałe kobietki? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Teta u mnie to samo, ja nawet do nikogo nie dzwonię, bo już mnie to wkurza! :D Zadzwoniłam 2 dni temu do teściowej z okazji "dnia teściowej" i też po pierwsze panika "co się dzieje? rodzisz????", a po drugie zaczęła mi doradzać..... ;/ A mogłam tylko sms posłać ;/;/;/

Moja córcia też dziś mało aktywna, zbiera siły, żeby znów w nocy dać mi popalić ;) Albo mam nadzieję odpoczywa przed porodem? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

KamiKamil-KOCHANA GRATULACJE!!!!dużo siły i szybkiego powrotu do formy :* buziaki dla synusia :* ale spory chłopczyk :* a imię wybrane?? czekamy na wieści 3majcie sie cieplutko :*
bubs- strasznie to denerwujące na prawdę ja już też od dziś do nikogo nie dzwonię mowy nie ma.Tym bardziej że do terminu mam jeszcze tydzien a potem moge jeszcze tydzien czekać i dopiero indukcja jak coś a oni już od początku marca rodzisz .... rodzisz...?! ble już sie sluchac nie chce!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...