Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też robiłam robiłam na HIV razem z WZW A, WZW C, kiłą i całą resztą.

Ja dzisiaj rozmyślałam nad L4, ale postanowiłam przynajmniej wrzesień popracować. Nie wiem, stresuje się wziąć to L4.. że znajdą kogoś na moje miejsce i że coś się złego wydarzy i będę musiała szukać nowej pracy. A wiadomo są zobowiązania finansowe itp...

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba bym się stresowała w domu, chociaż przyznaję, chciałabym posiedzieć sobie i obejrzeć SATC, przeczytać książkę, uszyć tiulową spódnicę, którą odkładam w nieskończoność i móc sobie spać po obiadku nie odgrzanym w mikrofali... No i obowiązkowo codziennie spacerek w parku. Zaczekam z tym do października. Jak się wszystko uda, to będzie piękna jesień :)

Mam badanie USG to takie połówkowe 8.09.

Odnośnik do komentarza

Witaj Blanko :) udzielaj się jak najwięcej :)

Miałam dzisiaj taki koszmar że od 6 nie śpię. Śnił mi się pogrzeb bardzo bliskiej osoby a potem ta osoba kontaktowala się ze mna z zaświatów. Sen był tak realistyczny że się poryczalam po przebudzeniu i wielkim bólem w sercu.
Wczoraj śniło mi się że byłam na imprezie i poroniłam przy gosciach- też koszmar ale jakoś tak mnie nie wzruszył jak ten dzisiejszy.

Wy też miewacie sny?

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Blanko :) udzielaj się jak najwięcej :)

Miałam dzisiaj taki koszmar że od 6 nie śpię. Śnił mi się pogrzeb bardzo bliskiej osoby a potem ta osoba kontaktowala się ze mna z zaświatów. Sen był tak realistyczny że się poryczalam po przebudzeniu i wielkim bólem w sercu.
Wczoraj śniło mi się że byłam na imprezie i poroniłam przy gosciach- też koszmar ale jakoś tak mnie nie wzruszył jak ten dzisiejszy.

Wy też miewacie takie realistyczne sny?

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć ;)
U mnie z krtania lepiej ale kaszel mam okropny. Mam nadzieję że lekarz wystawi mi jutro to L4 . Jakoś nie mam ochoty juz oglądać mojej szefowej.
Potem będę sobie robić spacery po Arboretum i do rodziców pojadę z Amelką i może na aerobic dla ciężarnych pójdę. Inaczej zwariuje sama bo mąż wróci dopiero na Boże Narodzenie :(

Mam strasznego stresa przed tym usg. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Racuszek ja tak samo,stresa mam a do wizyty daleko...z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej martwie sie czy oby na pewno będzie dobrze ale będzie dobrze,musi byc ,licze że szybko mi zleci do wizyty we wrześniu heh
wadera - jakiś czas temu czytalam,że takie realistyczne sny są przez ciążę. Czesto właśnie śni się poronienie i jest realistyczne,tak samo sny są bardzo realistyczne..

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ja też mam zawsze stresa przed usg. Miałam w zeszłym tygodniu prywatne, bo te plamienia itp, a na dziś mam umówione takie rutynowe i lekarz stwierdził, że nie ma wskazań, ale przeciwwskazań też nie ma, więc idę i się stresuję lekko.

Z tymi snami też miałam dzisiaj straszne sny, że czytałam jakiś artykuł o poronieniach, potem że na opakowaniu do rajstop było napisane poronienie i jeszcze na parasolce i w ogóle same poronienia wszędzie... Ale te sny to dlatego, że boimy się pewnych rzeczy i one się po prostu śnią, nic proroczego przecież.

Viola strasznie fajnie, że masz jednojajowe (w ogóle super, że bliźniaki) będziesz mogła je tak samo ubierać i będziesz miała takie 2 fajne bobaski - podwójne szczęście. podobno bliźniaki na początku wiadomo sprawiają więcej trudności, bo jak jedno płacze to zaraz drugie, ale potem ma się z nimi podobno mniej problemu niż z jednym, bo siedzą i się razem bawią, a mama może spokojnie odpocząć, albo zająć się domem. I w ogóle bliźniaki mają taką więź ze sobą, że zawsze mogą na siebie liczyć. Aż się wzruszyłam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...