Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Buty z internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Macie zaufanie do butów kupowanych w sklepach on-line? Kiedy się przegląda te oferty, to wydają się być bardzo atrakcyjne, ale jak jest w rzeczywistości, czy te buty naprawdę można oddać? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje tylko u sprawdzonych sprzedawców albo od sprawdzonych firm. raczej wole kupować w sklepach, przymierzyć, dotknąć itd. ale w internecie można znaleźć naprawde super modele. nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby kupic jakiś obuwniczy bubel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukierek

Nigdy nie zamawiałam przez internet wolę iść do sklepu zobaczyć i przymierzyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też nigdy nie zamawiała butów przez internet .. może przez rozmiarówkę bo bywają i w sklepach zaniżone bądź zawyżone - w moim przypadku muszę zmierzyć ...
ps. raz kupiłam kalosze dla siebie na allegro używane ..okazały się być za duże i nieszczelne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PokojzZabawkami_pl

Ja bardzo często zamawiam obuwie czy odzież w sklepach internetowych i póki co sie nie zawiodłam. tak na dobrą sprawę wystarczy tylko znać swój rozmiar i długość wkładki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamermera

Wiele razy zamawiałam w taki sposob buty i zawsze byłam zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też często zamawiam buty z internetu dla siebie, synka czy męża. Kupując wybraną markę wiemy już jakie powinny mieć rozmiar i zawsze pasują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reflee

Sama również zamawiam często przez internet. I nie tyczy się to jedynie butów ale wszystkiego. Nie muszę marnować czasu na szukanie rzeczy w sklepach stacjonarnych. Szczególnie,ze w sklepach online bywają o wiele lepsze promocje oraz większy wybór niż w sklepach normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola_Maria

Ostatnimi czasy zamawiam buty i ubrania tylko przez Internet. Sparzyłam się kilka razy w sklepie stacjonarnym, a w necie przynajmniej nikt nie podważy mojej reklamacji. W razie czegoś odsyłam i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja często kupuję buty przez internet, bo jest tam znacznie większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Jednak przed zamówieniem zawsze sprawdzam numer wkładki, bo z rozmiarami bywa różnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arek.molenda

Kupuję wyłącznie przez Internet. Nie tylko buty, ale i ciuchy. Jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ermela

Cześć. Czy pomoglibyście mi wybrać trampki na wiosnę? Chciałabym kupić sobie coś jasnego i kolorowego. Mam już jedne czarne i tak.
Podobają mi się miętowe
Tylko czy ten kolor w tym sezonie nie wyszedł aby z mody?
Jeszcze wpadły mi w oko te różowe, jednak czy ten kolor nie jest przesłodzony? 

No i jakies opinie o firmie Fila ? Biorę pod uwagę zakup sneakersów własnie od tej firmy ale nie wiem czy warto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...