Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bialyk

Dzień Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciotkaIdealna

Oj ja mam wprawę w robieniu prezentów, mam 2 chrześniaków i 3 siostrzeńców :)
Najważniejsze: dać sobie spokój z drogimi prezentami typu tablety-srablety, bo z dzieciaka wyrośnie rachityczny socjopata :P
Jeżeli już zabawka to rolki, hulajnoga, zestaw farb i sztalugi, w zależności od wieku i zainteresowań bachorka. Ale zdecydowanie najfajniejsze prezenty to wspólne wycieczki. Zabrać malucha do Zakopca i zafundować mu lekcję jazdy na nartach z profesjonalnym instruktorem, wziąć go do Krasiejowa gdzie przekona się jak wyglądały dinozaury, nawet zwiedzanie Wawelu może być ciekawe o ile ubarwimy oglądanie komnat i zbrojowni opowieściami o dawnych czasach... Wiem, nie wszystkich na to stać. To może wspólna zabawa w podchody, w Indian albo w... pokaz mody ;) Moja siostrzenica była w siódmym niebie wcielając się w postać modelki, cała rodzina siedziała na widowni i klaskała. Ruszcie głową, dzieci na to zasługują!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałam, ze to będzie wątek o dniu dziecka w szkole w gimnazjach i liceach, a tu czytam o jakiś bobasach...
a jak dzień dziecka spędza się w szkole średniej i w gimnazjum? uczniowie lubią go obchodzić, czy już raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KrzysiekR

Młodsze dzieci to jeszcze się pakuje i zabiera a gimanzjalistów czy w średniej gdzieś wyciągnąć to jak syzyfowa praca, tylko nie chce mi się, możemy posiedzieć w domu, umówiłem się z kumplami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to normalne u nastolatków, że in się nie chce, bo rodzice przynudzają. Ale np. wypad rodzinny do parku linowego czy gra w paintballa - to chyba niezły pomysł - nawet dla nastolatków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tom_Dan_1

Ja polecam wypad do Parku Nauki w Krasiejowie, fajna sprawa dla dzieci. Wiedza jest podana w łatwy sposób, a do tego jest mnóstwo technologicznych atrakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...