Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Kremy do twarzy i ciała

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu używam kremu Bielenda do twarzy (color control), mam zielony i jest super, zastanawiam się nad kupieniem z tej samej firmy balsamu do ciała, może ktoś używał, jak efekty? Jakie są wasze ulubione kremu do twarzy i ciała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłam tez do ciała z tej serii i używam do nóg, jest super, nie pozostawia warstyw tłuszczu na nogach, ładnie się wchłania, daje efekt "rajstop" i matuje niedoskonałości, jak pajączki czy u mnie czerwone krostki po depilacji, polecam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kremów do twarzy używam aktualnie:
- Energetyzujący krem na dzień Nivea
- I z Sorayi Olej Amarantusa seria Świat Natury

Ten pierwszy ładnie kryje :) Odżywia skórę i ma orzeźwiający zapach. Drugi stosuję głównie na noc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagmara213

Szukam dobrego preparatu, podkreślam naturalnego , może być w postaci balsamu czy mgiełki, coś do opalania, coś brązującego. Coś ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka1768

A coś dobrego po opalaniu? Coś nawilżającego z ładnym zapachem? :D co mi polecicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inga352

Wypróbuj masełko do ciała z olejkiem kokosowym i olejkiem jojoba. U mnie z suchą skórą poradził sobie rewelacyjnie..znacznie zmniejszył suchość i szorstkość! Dzięki niemu moja skóra wygląda na zadbaną :D polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lucjusz213

Na wstępie powiem, że na prawdę produkt jest godny uwagi! To moja codzienna pomoc w walce z regeneracją i wygładzeniem naskórka ;-) Ze zmarszczkami także działa cuda. Polecam z całego serca ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mili

Bielenda ma świetny krem multifunkcyjny, który oprócz twarzy i ciała nadaje się też do rąk, co jest fajne zwłaszcza teraz na kwarantannie kiedy te ręce są przesuszone. Mowie o kremie z serii smoothie z truskawką i arbuzem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nothka

Dziewczyny im krotszy i  bardziej naturalny skład kosmetyku, tym lepiej. Sama staram sie w ostatnim czasie na takie rzeczy zwracać swoją uwagę. Mam cerę mieszaną, suchą na policzkach, jednoczesnie ze skłonnością do przetłuszczania sie na czole oraz na brodzie oraz dbam o to aby kosmetyki normalizowały skórę w miejscach odpowiednich, a w miejscach odpowiednich ją nawilzały....

Polubiłam ostatnio serum z kwasem hialuronowym:

https://darmarsklep.pl/serum/the-ordinary-alpha-arbutin-2-ha-serum-z-alfa-arbutyna-i-kwasem-hialuronowym-30ml

Nawilża skore, sprawia, ze jest bardziej elastyczna i po prostu ładniejsza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasi34

Ze swojej strony dorzucę jeszcze serum z witaminą C od Olivia plum, które odkryłam dzieki mojej przyjaciółce: https://www.oliviaplum.pl/kategoria/serum/serum-rozjasniajace-glow . 

Serum ma formę trochę oleistą, pod wpływem ciepła palców rozpuszcza się co ułatwia aplikację. Ale wbrew pozorom nie natłuszcza cery 😉 Mam cerę mieszaną i dobrze się do niej sprawdza.  Stosuję tylko na noc i nie codziennie, skóra rano jest bardzo elastyczna i bardziej promienna. Serum mega wydajne. Jest w dwóch pojemonściach. Mozna sobie wypróbować tę miejszą jeśli chcecie zobaczyć czy działa. Sama obecnie mam duża pojemność i wiem, ze spokojnie wystarczy mi na kilka miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Żenia

Polecam naturalne kosmetyki AVA Laboratorium (polska firma), teraz mają sporo promocji na swojej stronie, w sklepie. Na przykład -30% na kremy do rąk. A kremów do twarzy też mają mnóstwo, ja najbardziej lubię kremy z serii Orient Time.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amforka

Dla mnie Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki, kremy, szampony od nich używam. Kupiłam sobie nie dawno super mleczko do ciała ujędrniające z serii Japan Lift. Uwielbiam je

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...