Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Moj gin nie mierzy długości szyjki tylko robi badanie tzw reczne, 5-sekundowe i powiedzial ze z szyjka wszystko dobrze, więc może ma miarke w palcach czy cos...
Marlenek ja mam meganke z 2007 tzw. Zelazko :-D 1,4 98kw srebrna :-) jak jade sama to moge z niej wycisnac ogien (no powiedzmy... ;-) ) ale z Tomkiem to juz jest ciezko :-) ta Twoja meganka mi tez sie podoba. Znajomy ma podrasowana i tak zasuwa ze hej! Tomo tez ma meganke ale ta nowsza z 2011 i mocniejsza niz moja ale z czulszym sprzeglem, ale zasuwa jux lepiej. Najpierw myslalam zeby mojej megi dokupic kucykow i ja zaczipowac ale teraz marzy mi się jakas sportowa jucha:-D alfy mi się podobają, nowe mazdy (mmmm...) a i beemka bym nie pogardzila :-D generalnie chcialabym zaszalec czyms fajnym, tak więc rozumiem Cie Linda :-D chlopy niech kupia sobie kombi a my będziemy zasuwac jakimis strzalami :-D a co do wolnego to do tej pory jeszcze zero informacji? Masakra!
Dagucci oslodzilas mi ta chwile :-D boskie sa te Twoje zwierze, a klapouszki mnie rozczulaja.... uwielbiam! Ten bialy kudlacz z wyciagnietymi syrkami mojego mi przypomina, jak będziesz na budowie to podrap za uszkiem tych czworonoznych bzykaczy :-D
A co do kiecy, co zrobisz :-D moze maz zafunduje?

Odnośnik do komentarza

Lewel no nic, tylko sprawdza badania, waga, ciśnienie, usg przez brzuch i siema... a najlepsze, że chodze prywatnie, a to nie jest jakiś tam byle jaki lekarz, ma opinie barrdzo dobrego i ja zawsze też go ceniłam. Już miałam rozkmine na ten temat i chyba najzwyczajniej w świecie na kolejnej wizycie sie go o to zapytam.

Marti co do kiecy to mąż nie postawi, bo fundusze przetrzymuje ja hehe:P no cóż, trzeba będzie szukać czegoś co pomieści mojego bebola :D aj dzięki wymęcze ich za ciebie, a nawet dużego wyprowadze, bo na tej budowie to zapomniał już chyba jak smycz wygląda ;)

Linda długo cie trzymają w napięciu z tym zwolnieniem.. ja licze, że ci sie uda, musi, w końcu już święty czas na odpoczywanie!

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie, witajcie,
Ja dopiero z pracy, czytam Was sobie :-)
Ależ macie fajnie, że możecie mieć autko którym możecie poszaleć. Tutaj te wszystkie kamery, radary, trajektorie i wszechobecna policja pozostawia wykorzystywanie silnika w sferze marzeń... Teraz nie mam autka, Robert właśnie stwierdził, że naprawdę powinnam i Lagunę mi wymyslił! Macie Meganki i chwalicie, ale ja chcę inne autko. Wielkie i cięzkie, z wielkim silnikiem... Nie bedę pisać jakie bo to źle brzmi, nawet dla mnie. Ale jak mówiłam, to same ograniczenia i płaci się od wagi, więc pewnie będzie Laguna :-(
Jak ja się cieszę, że mnie te wózkowe dylematy ominęły!! :-)
Z tą szyjką macicy to rzeczywiście... Ja mam z pomiarów ok, z ręcznego lipę, i dalej nie wiem komu wierzyć.
Zapomniałam Wam z tego wszystkiego napisać: byłam w piątek u tego lekarza, przegnietli mnie do granic możliwości, tak, że całą bieliznę i spodnie miałam mokre! Mocz i krew ok, cukier też dalej ok, ale zbieram wodę a mały rośnie za szybko i nadal nic nie wiadomo...
No i poskarżyłam im się, a oni że to pewnie mocz, ale się uparłam, że to nie mocz. I wzięli mnie na badania :szyjka macicy + czop. Niby wszystko w porządku, ale z badań wynikło, że to jednak wody... Nie wiedzą jak wypłynęły... Ale mnie ten brzuch, również pomimo magnezu, wściekle się stawia. I w piątek tez miałam twardy, i jak mnie badała to mnie bolało i mówiłam jej to, a ona zamiast USG to ręcznie dzieciaka szukała, położna znaczy się. Potem oglądała mnie lekarka i badała ginekologicznie i powiem Wam, że nigdy w życiu tak bardzo mnie to nie bolało. Naprawdę okropnie.
Chyba się wystraszyli, że coś zbroili, kazali przyjśc za 2 tygodnie a dziś musiałam się stawić na USG. Przynajmniej coś się dzieje..
A dziś na USG okazało się, że trafiłam na jeden z najnowocześniejszych modeli na świecie, zamontowanym w czwartek, jako jedyny w całym szpitalu. Nie wiem czy to przypadek czy się wystraszyli. Pani droga pomierzyła i dalej data z USG to minimum 27.12... Jak będzie tak rósł, to ma mieć 4kg... Nie da rady!! O nie!
Pomierzyła go i on się cały czas ruszał w tym czasie i się odwrócił. Jak przyłożyła głowicę to zobaczyłam na ogromnym ekranie W 2D I W CZERNI I BIELI twarz!! Całą! I w ruchu! Akurat mlaskał, albo łykał, robił ustami jak rybka bez wody. I Ruszał oczkami, tak jakby pod powiekami, czy może otwartymi, tego nie wiem. Byliśmy oboje w takim szoku, że zabrakło nam słów! Obraz był tak ostry, że widzieliśmy wszystko! WSZYSTKO! wszystkie linie! Wargi, brwi, linie włosów, nosa.. Kobita też zaniemówiła! Oglądaliśmy to z 5 min razem z nią, mówiła, że jest w szoku, bo ten sprzęt to nowa era dla niej. Z wrażenia nie poprosiłam, żeby zrobiła zdjecie. Tak się cieszę, że Robert był ze mną i to widział. Do tej pory nie mogę tego ogarnąć! To jak film, albo zajrzenie do brzucha przez szybę! Szok mi jeszcze nie minął...

Odnośnik do komentarza

AnnaLee super że mieliście taki widok!! Widzieliście już dobrze swojego bobasa:):) Mnie też tak czasami boli przy badaniu brzuch, jak suwają mi głowicą po brzuchu to masakra czasami, a czasami w ogóle i nie wiem dlaczego. Mam nadzieje, że wszystko dobrze u Ciebie. Marti jak bada ręcznie to wyczułby, czy szyjka mięknie, a tym samym skraca się. Dagucci zapytaj się po prostu czy z szyjką wszystko w porządku i już. Dziwne, że nie bada.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Mi też szyjkę mierzy ręcznie. Tak jak mówiła koleżanka, wyczuwa czy nie mieknie itp.
lewel wózek mamy z tfk twinner twist. Drogi ale za całość płaciła babcia męża wiec skorzystaliśmy. Oczywiście razem z nosidelkami spacerówka i gondolami:)
Aaaaa. Bo ty z Usg masz wcześniejszy termin, chyba Twoje maleństwa szybciej rosną, ja z usg mam termin o 9 dni później niż z Om.
annalee aaale słodko:) cudownie tak pooglądać... To takie niesamowite. Cała ta ciąża, to wszystko takie wydaje sie jak science fiction :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Marti no mowie Ci, nic mi nie odpisuja, szlag chce trafic. Ale i tak nie podbija urzedu migracujnego, czekam od konca maja. Spoko, to przeciez dopiero... 5 miesiecy. A co do furki nooo... Bmw z serii 3 w kolorze bialym... To by bylo cos. Te najnowsze mazdy tez mi sie podobaja, ale tam z silnikami nie ma szalu raczej, a szkoda. Ja mam 1,6l i 105 koni i malo mi :D Znaczy porownujac do mojego pierwszego samochodu jakim byla stara micra z 94r to nie jest najgorzej :D Ale ja lubie przyspieszenie, na tym mi zalezy najbardziej, na zrywnosci a tutaj bez turbinki i z takim malym silniczkiem to nie ma czym za bardzo. Bo szybko jezdzic to raczej nie jezdze... Moze 20-25km/h wiecej niz "zalecane";p Ale wszedzie mam autostrady i tam ograniczenie do 110;)
AnnaLee ale ze jak to !? Ze oni Ci pouciskali brzuch i od tego wylecial czop i wody troche sie wylaly?? Ty powaznie mowisz??? A po co ona dziecka recznie szukala wogole? CO JEST?! I co, i tak sobie mozesz chodzic? To nie powinno sie lezec tak madzia75 jak juz czop wypadnie? Ja Cie krece... Niesamowite.
I jaka ta fura Ci sie marzy? Mow szybko! Ja tak z sedanow to bym chciala (takie marzenia nie do spelnienia) Forda mustanga... A juz tak calkiem jak sobie moge pobujac w oblokach to Dodge RAM... Chyba bym se musiala do niego drabinke sprawic.
dagucci a mnie wyslij tego rudego tuptusia! Taki rozwalony na tych fotelach! Bomba :D

Wstawiam fote brzuchala.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Lewel no zapytam, juz robiłam wywiad wśród koleżanek i wnioski mam takie ze nie wszyscy badaja... Nie chciałabym zmieniać lekarza, ale wolałabym żeby raz na miesiąc zajrzal miedzy nogi ;)

Linda a bier go :D świetny brzuszek, no i 10kg w 7miesiacu to dobrze jest! Wy tu o autach a dagucci na porodowke taksowka pojedzie, bo prócz motora M nie mamy żadnego pojazdu... Ostatnio jeszcze przywiozl mnie z przystanku, ale dostałam ochrzan od mamy i troche sie wystraszylam wiec juz chyba nie wsiądę :D chociaż na przyspieszenie akcji porodowej taka przejażdżka jak znalazł.... :D

Anna.lee no to piękne widoki mieliście! U mnie ostatnio kiepsko bo widac wszystko osobno, a tu noga, a tu brzuszek, do tego buźki nie chce pokazac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Lewelku niestety nie tylko brzuszek, ale i uda i tylek... Ale nie jakos strasznie. A na zdjeciach nie widac. A Ty kochanie nie mozesz sie z nami porownywac... Wez zobacz zrezygnowana, ta to jest wrecz do schrupania! Ja jestem jedna z nizszych (o ile nie najnizsza) i powinnam przytyc duzo mniej (tak dagucci, powiedziano mi, ze 12kg bedzie w sam raz a ja juz mam 10+). Aj, no trudno. Ale czuje sie bardzo ciezka i bardzo mi ten brzuch przeszkadza:/

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

linda świetny brzuszek:-) szkoda ze tak wyszli z tymi mieszkaniami ale jak widać na was czeka lepsze:-)
annalee ale jak to oni Ci tak zrobili i tak spokojnie Cie wypuścili normalnie szok.
Mnie zazwyczaj tez nie badają ostatnio jedynie jak powiedzialam ze na wesele IDE to sprawdzil czy wszystko ok czy mogę tańczyć. A na weselu pojadlam potanczylam co prawda nie skakalam ale praktycznie cale wesele przetanczylam myslalam że nie wytrzyma za długo a tu udali mi się i dopiero o 4 pojechalismy do domu także praktycznie do końca a i mężu zachowali się ladnie ale za wcześnie go pochwalilam bo w poprawiony trochę zaniemogl i musialam do samochodu zaprowadzić na drzemke...
Nie pamiętam kto pytal ale mój pies to typowy myśliwy i lowca mieszkańcy teraz na wsi i blisko jest las także pod domem i lisa i kunę zdarzylo się znaleźć w pol zakopane zające i bażanta tez przywlekla koty tez goni ale na szczęście przynajmniej przy mnie udali im się uciec ale tez by pewnie zadusila kiedyś sąsiedzi mieli królika i wystawili go w klatce na dwór moja przylazla i im go wywlekla z klatki i doslownie zjadla potem sierścią zygala potwór z tego psa ale dzieci nie rusza wręcz opiekuńcza jak siostrzenica przyjeżdża to i szarpać ja może a ona nic jej nie zrobi jak ma dość to ucieka
olenka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/82do2n0a000l7t0v.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/rsma6zl.png

Odnośnik do komentarza

Linda ja narazie mam 3,5 kg na + a tocze sie z nóżki na nóżkę... Chociaż wydaje mi się ze w tym miesiącu nadrobilam duzooo więcej, tylko ze ja z duza nadwaga startowalam...:/ biorąc pod uwagę ze przed bylas szczupla to mysle ze 10kg to nie jest zle... Moja mama ze mną zgrubla ponad 20 a urodzilam sie 2700, przy siostrze juz tylko 10 i od razu wrocila do formy... Tego niestety nie odziedziczylam :D

Kasienka zjadl króliczka? :o no ja jestem ciekawa jak mój M sie spisze w sobotę na weselu...nigdy sie nie nabombil bo tańczyliśmy cale wesele, teraz moze być różnie, zobaczymy :) a na poprawinach to wiesz..wazne ze w dzień wesela trzymal fason :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Linda hehe ja jak dzisiaj weszlam na wage to az mi sie slabo zrobilo :-P nowa waga ale musiala sie zepsuc xD nie wierze w to ale tez mam dyszke na plusie :-P ale uroslam faktycznie nawet moj W mowi ze mam nozki jak serdelki xD takze chyba to prawda niestety :) Kasienka dziekuje za zyczonka :-) tez mam sunie husky :-) ogolnie mam ja 2 lata a ma kolo 4 bo jest znaleziona, ktos ja wyrzucil :-/ ale tez jest kochana i lagodna dla dzieci takze o to sie nie martwie :-) ale tak to tez nie jednego golebia albo mysz przyniosla szczegolnie na dzialce, ale tak to jest spokojna :-) wstawiam fote, niewyrazna ale innej nie mam a pisze z tel :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Linda, Ty gruba?!?!? To chyba mnie nie widziałaś! A o mnie to nie chce mi się nawet mówić.
Co do czopa to podobno wszystko ok i trzyma, szyjka super, tylko woda wyleciała... Ja już straciłam siły do komentowania tego nawet, tylko powtarzam. Nie mam już sił, naprawdę nie mam. Czuję się jak idiotka słuchając tych wszystkich bzdur. Nieważne.
Szkoda, że taki sprzęt i środki mają tacy idioci!
podziwiam Was za te wesela.. Ja mam alergię na nie.
Padam z nóg po cholernym poniedziałku.
Kolorowych :-)

Odnośnik do komentarza

linda dobrze kojarzysz to ja mam ta praktykantke szczerze jakby nie to ze pracuje u mamy to bym się tak tym nie przejmowala a tak to glupio mamę z problemem zostawić. Juz sama mówi o niej ze jest tępa no ale księgowanie jeszcze jej idzie ale te zusy slabo także chodze jeszcze ale juz nie codziennie.
olenka moja tez jest znaleziona kiedy ja przygarnelismy miala 8 kg niedowagi wszystkie zebra na wierzchu zapchlona i zawszona aż bylo widać jak po niej chodza po jakimś czasie weterynarz nie mogli uwierzyć ze przezyla:-)
daguccii ja tez przytylam ok 4 kg ale tez startuje z dużą nadwaga . W pierwszy dzień to naprawdę by lam dumna z mejego Pawla :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/82do2n0a000l7t0v.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/rsma6zl.png

Odnośnik do komentarza

Kasienka niestety moja to samo :-/ jeszcze byla bardzo chora miala problemy z zoladkiem nalazilam sie z nia po lekarzach a z miesiac to wstawalam rano i mialam pole minowe w mieszkaniu bo nie prosila tylko robila gdzie popadnie, no ale co sie dziwic pewnie jadla wszystko co znalazla, nie wiadomi ile blakala sie po miescie. A teraz znowu jest doooobrze zbudowana, az za dobrze :-P moj tata ja rozpuscil tak ze moglaby troche schudnac :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

kasienka no tak no, rozumiem. Ale to chyba nie Ty ja wybralas? W kazdym razie, wspolczuje :D Mialam takie 3 w restauracji latem. A mimo wszystko to TYLKO restauracja, nie wiem co jest takiego ciezkiego w tej pracy, ale dziewczyny ewidentnie slabo chlonely ;p
daguccii ja nie wiem, ja w sumie mam gdzies ile tych kg przytyje, boje sie tylko tego, zeby nie bylo za ciezko mi zrzucic. Chociaz daje sobie rok na powrot do formy, wiec moze... No bo jak sie karmi to chyba nie bardzo z dietkowaniem, nie? Zasady chyba mniej wiecej jak w ciazy? Eh...
A czy Ty przypadkiem nie masz jakiejs wizyty za tydzien albo jakos tak niedlugo? W 30 tygodniu masz miec, nie? To za 2 tygodnie?
AnnaLee a jak tam sie czuje gruba, bo w zyciu tyle nie wazylam i ciezko mi sie ruszac i wszystko mnie cisnie i mi sie podwija i wogole fuj. No to zle zrozumialam, wystarszylam sie, ze czop wylecial i dlatego te wody. Tak czy siak nie powinni chyba tak Cie wypuszczac do domu i to na 2 tygodnie skoro odchodza Ci wody z niewiadomego powodu. No ale tak jak mowisz, brak slow, u mnie jest to samo, wiec rozkladam rece poprostu.
Marti pojutrze wizyta:) Ciekawe jak tam Ninka, czy wreszcie da rade potwierdzic :) I czy sie odwrocila:)
Ja mam w czwartek wizyte i usg, nareszcie... Ostatnie mialam 8 sierpnia... 2,5 miesiaca temu :( Juz nie moge sie doczekac!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

AnnaLee, czop na swoim miejscu to jak Ci te wody wypłynęły? I co to za wody? Bo przecież pęcherz płodowy Ci nie pękł?? Nic nie rozumiem i współczuję takich lekarzy, dobrze, że chociaż miałaś te superowskie usg i popatrzyłaś na synka :) Mów co to za auto Ci się marzy :)
Marti, Linda bmw 3 (e46touring) też mamy z "m" pakietem, więc daje radę :) i są zakusy na nowszą wersję :) ale to pewnie za jakiś czas. Ja uwielbiam swoją megankę i właśnie nie chcę jej zmieniać na inny. Tylko jak ja się tam z Młodym pomieszczę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

marlenek nooo bmw to zawsze daja rade:) a akurat te,ktore macie sa bardzo popularne tutaj. Jestem zawiedziona ta mala bmw 1, bo uwazam, ze mimo iz to ma byc miejskie autko to jednak to bmw:D mogli tam cos dorzucic;) Mnie podobaja sie jeszcze volva s60 i s80 ale wtedy juz te w sportowych pakietach, 199 koni. Eh, ciezko znalezc cos fajnego jak ma sie okreslony budzet i mnostwo wymagan (automat,hak,silnik,miejsce na wozek itd...).

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda no właśnie wizyta dopiero w 30tyg... A Anetterainbow ma to juz za sobą, nie wiem czemu mi kaza tyle czekać.. Ani babka od prenatalnych ani mój lekarz nie wzruszyli sie tymi torbielami i sama nie wiem juz czy to dobrze czy doszukiwać sie w tym drugiego dna. Wiem, panikuje :p a w przyszly czwartek mam wizytę u mojego gina i zmusze go żeby zobaczył mi ta szyjke :D
U mnie z kg inna sprawa, ja to powinnam ważyć z 15 mniej niż przed ciaza wiec musze się wsiąść za siebie. A mi się właśnie wydaje ze podczas karmie ia da sie dużo zrzucić, no jak ani smażonego nie możesz, ani barwionych, same lekko strawne... Nie wiem jak ja to przeżyje :P

olenka wrzucaj psiura :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Lewel super termin cesarki 31.12.2014 / 01.01.2014 :)
Linda24 sliczny brzuszek
olenka1991 gratulacje z okazji slubu i serdeczne zyczenia, duzo milosci wam zycze :)
klalaa duzo odpoczywaj, ja musialam lezec plackiem bo mialam rozwarcie i pecherz plodowy wnikajacy do szyjki macicy, tak ze odpoczywaj i bedzie dobrze
A teraz co u mnie :), Nina miala wczoraj 790g tak ze prawie nadrobila, jeszcze czasami jej se zapomina oddychac. Dostaje codziennie zwiekszona dawke mleka, tak ze od wczoraj to 6ml/hx5h godzina przerwy i od nowa czyli juz 120 ml/dobe. Usuneli jej katetor i nie dostaje juz dodatkowych cukrow, tluszczy itp. Dostaje za to 2 x na dobe kofeine na poprawe oddychania, jak podrosnie to bedzie kawe ze mna pic :). Uzywa tez malego smoczka, ale moze to dobrze, bo moze pocwiczyc sobie ssanie :). Nadal 2 razy w tygodniu moge ja miec na piersi, ostatnie 2 razy mialam ja prawie 2 godziny :).

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hello! Wrzucam na maila info o krwi pępowinowej, które przesłałą mi babka z banku komórek macierzystych wraz z cennikiem. JAk ktoś zainteresowany to można rzucić okiem. Obudziłam sie o 4 dzisiaj i jestem niedotegowana... ehh. Niech mnie ktoś obudzi. Jeszcze muszę dziś upolować lekarza w szpitalu naszym miejskim, który wypisze mi skierowanie na ćwiczenia, które odbywają się w poradni rehebilitacji po zajęciach SR. Zbędna biurokracja. Jakby nie mógł mi mój lekarz tego wypisać, tylko specjalnie trzeba się do szpitalnego umówić, i potem ludzie dziwią się skąd się biorą kolejki w poradniach przyszpitalnych - sami lekarze sobie je generują. Dobra, już ponarzekałam i zamykam japkę :D
Dagucci Miło mi że pamiętałaś jaka moja mała dożarta cholerka siedzi w brzuchu :P ale nie sądze aby była szansa, że się odwróci na jutro, raczej musiałoby jej się to zdarzyć przez przypadek :P kręci się cały czas i kopie po bokach, a po żebrach to tylko czasem przypadkiem, więc pozycji jeszcze nie zajęła. Chyba że mnie zaskoczy :) Super, że Ty już w czwartek, muiałaś się wytęsknić za widokiem małej od sierpnia. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ciekawe jak dasz radę na weselichu, to gdzieś lokalnie, czy wyjazdowo? Gdzie jedziesz za kiecką się obejrzeć?
Linda Ty gruba????? Gdzie ja się pytam?! Tylko brzuszek Ci urósł, a reszta chudziutka! Ślicznie wyglądasz! :) Aporpo mamy, mam nadzieję, że za bardzo się nie przejęła słowami Kamila, bo szkoda, żeby jeszcze tym się martwiła. Czasem chłopy coś palną bez zastanowienia i co zrobić. Trzymam kciuki za jakieś info w sprawie wolnego!
Anna.Lee Zazdroszczę wypasionych ultrasonograficznych wrażeń :) To musiało być niezapomniane, tak dokładnie zobaczyć synka. Ekstra że Robert był z Tobą. Co do tej służby zdrowia i ich działań to bez komentarza. A te wody Ci się dalej leją czy już przestały?
AnetteRainbow może Ty mi coś doradzisz, bo o ile kojarzę, Twój mąż też miał ostatnio urodziny? Potrzebuję przepis na tort jakiś sprawdzony, mógłby być z malinami, lub z kokosem... i może wiesz jak zrobić taką polewę co zastyga i da się po niej pisac? nie wiem, czy to masa marcepanowa? Czy coś? Będę wdzięczna za każdą poradę, bo czasu coraz mniej :P
Kasienka9876 Super, że wesele udane, o poprawinach nikt nie bedzie pamiętał, wtedy już nie ma najczęściej fotografa :P Pies Twój pożarł królika??? O zgrozo! a co sąsiedzi na to.
Oleńka Mąż taktowny "nogi jak serdelki", ehh faceci, na nich zawsze można liczyć! :P Mój mi mówi, że mam buzię jak księżyc, albo jak narzekam, że mi się celulit zwiększył ostatnio (okropne) to mówi, "wiem, zauważyłem" :P ale potem dodaje, żebym się nie martwiła, bo to przejściowe, bo się woda zatrzymuje (nie wiem, skąd on to wie) i że na pewno po porodzie wrócę do tego co było przed.
Aha Dziewczyny, jak coś to w rossmanie z kartą rossnę są fajne promocje na chusteczki 3 firm, rzućcie okiem. Dobra, idę podjąć próbę depilacji, a nóż uda mi się załapać dziś do tego doktorka, to trza się odhaszczyć :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...