Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

zana27
Nikula gratuluje prawka :) I życzę dalszych postępów z Ł i synkiem :)
Ania współczuję sprawdzianów ;/ Łączę się z Toba w bólu :))
Moj Tito zasnął w trakcie oglądania albumu ze zdjęciami i teraz punia a ja ogarniam mieszkanie i w międzyczasie zaglądam do Was :)

ciotka to o Aliss chodzi a nie Nikule avki maja dziewczyny podobne :D

Odnośnik do komentarza

ronia
zana27
Nikula gratuluje prawka :) I życzę dalszych postępów z Ł i synkiem :)
Ania współczuję sprawdzianów ;/ Łączę się z Toba w bólu :))
Moj Tito zasnął w trakcie oglądania albumu ze zdjęciami i teraz punia a ja ogarniam mieszkanie i w międzyczasie zaglądam do Was :)

ciotka to o Aliss chodzi a nie Nikule avki maja dziewczyny podobne :D

Grrrrrrrrrrrrrr..... Zakręcona, zakręcona............... Sorki kochane Alisss i Nikula..... Roniu wielkie dzięki :36_3_19:

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane, dziękuję bardzo za życzonka:23_30_126:, ja niestety nie świętuję, bo M. w pracy, ale wcinam urodzinowe ciacho(przed kompem) i piję jabłkowe piwko za swoje zdrowie, a co!:Oczko:

Z tą Ronią to są jakieś czary, nie wiem czy pisałam, ale mnie się kiedyś śniło, że ja z Dawidkiem u niej w domku byłam. Olę akurat odwiedziła pani doktor i Mała w którymś momencie mówi do tej kobiety "Ale niech mi Pani wytłymaczy jak ja mam dzielić dawki tych leków, przecież przy mojej wadze to powinnam brać mniej niż w ulotce", ja w tym momencie pomyślałam "No tak mam niedorozwinięte dziecko skoro ta Mała takie rzeczy nawija":Oczko:(zaznaczam, że w tym śnie dzieciaki miały tyle miesięcy ile w rzeczywistości::):). Po chwili weszłam do dużeeeeego pokoju, na środku którego stało wielkie biurko, za biurkiem siedziała Ronia, a za nią uwijała się fryzjerka (znaczy obcinała Ciotce R. włosy), na biurku stał wielki plecak i ja powiedziałam żeby uważały na ten plecak, bo schowałam w nim Dawida i się obudziłam. NIEZŁE BZDURY, CO...:Oczko:

Serdeczne pozdrowienia dla Cioci Roni, jej fryzjerki i lekarza rodzinnego::)::Psoty:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Hej Kochane, dziękuję bardzo za życzonka:23_30_126:, ja niestety nie świętuję, bo M. w pracy, ale wcinam urodzinowe ciacho(przed kompem) i piję jabłkowe piwko za swoje zdrowie, a co!:Oczko:

Z tą Ronią to są jakieś czary, nie wiem czy pisałam, ale mnie się kiedyś śniło, że ja z Dawidkiem u niej w domku byłam. Olę akurat odwiedziła pani doktor i Mała w którymś momencie mówi do tej kobiety "Ale niech mi Pani wytłymaczy jak ja mam dzielić dawki tych leków, przecież przy mojej wadze to powinnam brać mniej niż w ulotce", ja w tym momencie pomyślałam "No tak mam niedorozwinięte dziecko skoro ta Mała takie rzeczy nawija":Oczko:(zaznaczam, że w tym śnie dzieciaki miały tyle miesięcy ile w rzeczywistości::):). Po chwili weszłam do dużeeeeego pokoju, na środku którego stało wielkie biurko, za biurkiem siedziała Ronia, a za nią uwijała się fryzjerka (znaczy obcinała Ciotce R. włosy), na biurku stał wielki plecak i ja powiedziałam żeby uważały na ten plecak, bo schowałam w nim Dawida i się obudziłam. NIEZŁE BZDURY, CO...:Oczko:

Serdeczne pozdrowienia dla Cioci Roni, jej fryzjerki i lekarza rodzinnego::)::Psoty:

zana27
Ronia a Ty kobieto wyjdz z mojej głowy :Oczko: :hahaha:
Już drugi raz mi się śniło, że do mnie przyjechałaś :hahaha: :hahaha:

A teraz to nawet Lu pampersa zmieniałam :sofunny: :sofunny: :sofunny:

Widzisz jaka dobra ciotka ze mnie :hahaha: Za często z Wami przebywam :sofunny:

przedawkowałyście z ciocią Ronią na maxa :hahaha:

aganiecha buziaki i od nas :Całus::Całus::Podziw::love:
madzias ślicznusi av4ek :love::Podziw:

a my niedawno wrócilismy z turnieju Maćka 5 miesjce na 11 drużyn fajna gra super było a foty później :D
wracając wstąpiliśmy do carrefoura i masa zabawek i ceny wydaje mi się że takie w miare :) kupilismy lulce lale z butelką i nocnikiem 38cm za niecałe 20zeta
a były np kuchnie dla dziewczynek za niecałe 40zł :)

Buziaki spadam dziergać póki dzieć śpi :D

Odnośnik do komentarza

zana27
Madziass możesz byc, jak zawsze :) Zdjęcie super :)
Ronia gratulacje za 5 miejsce :) Oj przedawkowałyśmy, przedawkowałyśmy... To już jakies uzależnienie :Szok: :Oczko:
Moj synek jest teraz z babcią na dworze. Jest super ciepło, nie ma co emerytka robic to niech spacerują ;)

to zazdroszczę pogody u nas cały weekend deszczowo...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

odnośnie dziergania to robie małemu sweterek i sobie szal, ale jakoś skończyć nie mogę, bo obiecałam sobie też że nadrobie z czytaniem przez zimę mam 70 książek do przeczytania głownie w formie ebookowej :) ale papierowej także....

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...