Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Nikula
ja już obrobiona jutro tylko wyprasuję co nieco i usmażę ryby do zalewy po grecku o 16 już świętujemy i idziemy do znajomych na parapetówkę ostatnio nie zaglądałam bo zarwałam dwie noce do 3 pisząc wolontarystycznie projkety dla stowarzyszenia którego jestem członkiem:) a dziś przyszła korekta pracy dyplomowej....masakra moja promotorka mnie zamęczy przetrzymała 3 tygodnie i jeszcze ma wymagania jak na magisterkę:le: a został mi miesiąć my god. Ja dziś załamka :( schudłam 4 kilo i przytyłam 2 :le: tak mój organizam reaguje na ograniczanie jedzenia nie powiem troszkę za dużo sobie obciełam - po świętach więcej gimnastyki i biegania a jedzenie w miarę normalnie to rada małża , zobaczymy ...muszę zgubić chociaż 10 kilo bo wyglądam okropnie dziś wróciłam wkurzona bo nic sobie nie kupiłam do ubrania na święta...

Kasiu ja pomimo tego że kilka osób mi odradzało kupiłam Domikowi taki niby gryzak , wkładam tam kawałki twardego , schłodzonego jabłka i ze 20 min dziecię przeszczęśliwe...troszkę brudne łapki i bużka ale wiadomo...widzę że mu to pomaga na ząbki a właśnie idą górne jedynki i dziąsła ma opuchnięte bardzo.http://www.e-dzieciaczki.pl/images/nuby_gryzak_z_siatka1.jpg

mój nie lubi gryzaka. Woli swoje palce, chrupki lub biszkopty czy piętki :) albo swojego pluszowego słonia :)

buziaczki :*:*:*:*:*

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

agaa875
Wyglada tak jakby robil to jakis cukiernik z zawodu:)
A ja teraz zostalam bez pracy:( We wtorek mam egzamin na prawko mam nadzieje ze tym razem ise uda bo wtedy latwiej pojdzie znalezc prace...

no ja też bez kasy ;( masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(
trzymam kciuki za zdanie egzaminu:)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Dziewczęta, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę zdrowia (dla Was i Waszych Rodzin), uśmiechu na co dzień i spełnienia marzeń, a tak po kolei, to:
Nikula obyś szybko skończyła i obroniła pracę i te nieszczęsne 10 kg których chcesz się pozbyć niech zniknie i nigdy nie wraca.:Oczko:
madziaas mniej problemów ze szwagierką:Oczko:
Izak szybkiego zaaklimatyzowania się całej rodzinki w nowym domu oraz radości podczas urządzania go i sił dla Ciebie żebyś przetrwała to masowe ząbkowanie:Oczko:
Ronia niech choróbska omijają Twoją rodzinkę szerokim łukiem, więcej sił i cierpliwości oraz choć godzinki w ciągu dnia tylko dla siebie::):
basia niech córeczki rosną na piękne i mądre kobiety i żeby Nadia pozwoliła Mamie wrócić do pracy przy następnym podejściu::):
aga875 żebyś dostała stałą pracę i zdała egzamin na prawko::):
justynamularz dobrej organizacji byś mogła nas częściej odwiedzać, powodzenia w pracy i życzliwych osób wokół Ciebie, bo na obczyźnie nie jest łatwo. Oby uczucie samotności nigdy nie gościło w Twoim sercu. A i jeszcze oby rodzinka Twojego wybranka nie przechwalała się tak swoim dzieciaczkiem, muszą pamiętać, że nasze są "dobre bo polskie"( Twój tylko w połowie, ale jednak:Oczko:)
ania 83, obyś znalazła pracę w szkole i żeby dzieciaki nie dawały zbytnio popalić::):
Agatha życzę Ci obyś znalazła przyjaciół tam gdzie mieszkasz i już nigdy nie odczuwała samotności::):
Tosia oby wszystkie kłopoty się rozwiązały i niech już zawsze otaczają Cię szczęście i miłość::):
Feri powodzenia na tych wszystkich konkursach w których bierzesz udział i owocnej nauki pieczenia ciast i tortów (ps. świetny mazurek):Oczko:
mpearl, obyście osiedlili się w końcu w jednym miejscu i nie musieli już przeprowadzać.. Powodzenia dla całej rodzinki.::):
Qlczak, Tobie Babolu to ja nie wiem czego mogłabym życzyć, bo Ty zbyt tajemnicza jesteś. Ale, ale...niech nigdy nie opuszcza Cię Twoje poczucie humoru (wszyscy mamy z niego pożytek), a i wytrwałości w tym ukrywaniu się (podziwiam).::):
kaja, niech Kajuni nereczki dojdą do siebie, żeby nie musiała tych antybiotyków ciągle przyjmować. Powodzenia w związku i zdrówka dla Ciebie, bo ostatnio pisałaś, że nie jest za wesoło.::):
marcysia 83 obyście zawsze mieli z mężem wysokie utargi i kulturalnych klientów na ryneczku.::):
Kasia obyś każdego dnia w pracy zrobiła 200% normy i nie wracała wykończona do domku.::):
Mama_Monika, niech opiekunka spisuje się na medal, oby przygotowania do komunii szły prężnie, starczyło Wam na wszystko, a Córcia komunistka była zadowolona. ::):
Blondi, niech Twój Łobuzek szybciutko nadrobi wagę, a Tobie odwrotnie - powodzenia w odchudzaniu.::):

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki to ja tak na szybciutko:
Dużo, dużo zdrówka, jeszcze więcej miłości i szczęscia, spokojnych, wesołych Świąt, pysznych smakołyków Waszej i nie Waszej roboty, ciast, ciasteczek i czekoladowych zajączków, baranków, qrczaków :oczko: ,ciepłej, przyjaznej atmosfery przy stole i poza nim i żeby Was dzidziole obsiusiały w lany poniedziałek :hahaha: --

Kasia Cipciopek :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

Aganiecha to może być skaza białkowa,ale to chyba tylko lekarz Ci może tak stwierdzić dokładnie

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

a czy one są takie łuszczące się? Mnie sie wydaję, że na skazę to już za późno, tzn. że wcześniej by wyszła. Troche buzia mnie dziwi przy AZS, chyba że za uszami ma. Typowe AZS to w zagłębieniach pod kolanami i w łokciach, ale u bąbli to różnie jest. ja nie wiem jakis sa objawy ospy, ale jak nic oprócz tego nie ma to chyba nie. jezeliu w pogotowiu jest pediatra, to mozesz pójść, a jak nie to nie wiem czy jest sens, ale decyzje musisz podjac sama.

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

kochana zalezy co ważniejsze dla was, zdrowie maluszka czy wyjazd. Idzcie dzisiaj i sprawdzcie by wykluczyc najgorsze:)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

qlczak
aganiecha
Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

a czy one są takie łuszczące się? Mnie sie wydaję, że na skazę to już za późno, tzn. że wcześniej by wyszła. Troche buzia mnie dziwi przy AZS, chyba że za uszami ma. Typowe AZS to w zagłębieniach pod kolanami i w łokciach, ale u bąbli to różnie jest. ja nie wiem jakis sa objawy ospy, ale jak nic oprócz tego nie ma to chyba nie. jezeliu w pogotowiu jest pediatra, to mozesz pójść, a jak nie to nie wiem czy jest sens, ale decyzje musisz podjac sama.

Nie ma zmian w zgięciach łokci ani kolan, ilość plamek nie zwiększyła się, nie ma gorączki więc uznałam, że nie muszę iść na pogotowie, pochodziłam za to po aptekach (byłam w trzech miejscach), pytałam farmaceutów, wszyscy zgodnie twierdzą, że to jakiś rodzaj egzemy i nie trzeba iść do lekarza tylko natłuszczać. Wzięłam z dwóch aptek dwa różne środki, które mi zalecali i na razie próbuję z pierwszym, zobaczymy. A mój Facet uważa, że jestem nieodpowiedzialną mamą skoro nie pojechałam na pogotowie, miło. ::(:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
qlczak
aganiecha
Jejku, Laski, mam problem, Dawidowi wyszły jakieś czerwone szorstkie plamy na brzuszku, plecach, buzi. A w pon. lecimy do kraju i nie wiem czy nie iść dziś na pogotowie żeby wykluczyć jakąś chorobę zakaźną (wtedy będziemy zmuszeni zostać). Poczytałam o różnego rodzaju chrościastych chorobach i to mi pasuje tylko do skazy białkowej albo AZS::(:::(:::(:::(:

a czy one są takie łuszczące się? Mnie sie wydaję, że na skazę to już za późno, tzn. że wcześniej by wyszła. Troche buzia mnie dziwi przy AZS, chyba że za uszami ma. Typowe AZS to w zagłębieniach pod kolanami i w łokciach, ale u bąbli to różnie jest. ja nie wiem jakis sa objawy ospy, ale jak nic oprócz tego nie ma to chyba nie. jezeliu w pogotowiu jest pediatra, to mozesz pójść, a jak nie to nie wiem czy jest sens, ale decyzje musisz podjac sama.

Nie ma zmian w zgięciach łokci ani kolan, ilość plamek nie zwiększyła się, nie ma gorączki więc uznałam, że nie muszę iść na pogotowie, pochodziłam za to po aptekach (byłam w trzech miejscach), pytałam farmaceutów, wszyscy zgodnie twierdzą, że to jakiś rodzaj egzemy i nie trzeba iść do lekarza tylko natłuszczać. Wzięłam z dwóch aptek dwa różne środki, które mi zalecali i na razie próbuję z pierwszym, zobaczymy. A mój Facet uważa, że jestem nieodpowiedzialną mamą skoro nie pojechałam na pogotowie, miło. ::(:
Nie przejmuj sie tym co mówi;/
A może coś zjadł?? Mojemu ostatnio wyszły czerwone krostki na policzku i piersiach po brzoskwince,jadł drugi raz ją bo kiedyś mu dawałam i też mu wyszło ale wtedy nie byłam pewna czy to niej,teraz już jestem pewna
Trzymam kciuki kochana żeby mu szybciutko zeszło::):

aganiecha
ferinka
Q ja nie wierzę w Kasie Cipciopek .... a te słowa ze świat jest mały były do Mnie ?????

Feri, pewnie Qlczak, to jakaś Twoja kuzynka albo sąsiadka:Oczko:

:hahaha: :hahaha:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

aganiecha
ferinka
Q ja nie wierzę w Kasie Cipciopek .... a te słowa ze świat jest mały były do Mnie ?????

Feri, pewnie Qlczak, to jakaś Twoja kuzynka albo sąsiadka:Oczko:

napewno nie sąsiadka :) bo mieszkam tam gdzie mieszkam od niedawna i nie znam żadnej babki z małym dzieckiem. :)
Nie lubię takich nie domówień więc od dziś zero fotek i nie będę się zwierzać....

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...