Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Blondi19
Hejka ja na chwilkę bo trochę dziś z kumpelą imprezowałam i oblewałam świadectwo dojrzałości ;) :36_2_25:No i przy okazji kolczyk mi zrobiła w nosie hehe
A kuba miał dzis niezła radoche z nami cały czas się śmiał i bawił wogóle nie chciał spac ;)

Mnie osobiście kolczyk w nosie się nie podoba, ale niektórym pasuje, pokazałabyś fotki Blondi:)

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Ronia zaangażowałam się w to Wasze głosowanie, życzę powodzenia bo nagrody na prawdę super. Jest jednak problem, głosowałam wczoraj i dziś nadal mi się wyświetla info, że mogę zagłosować dopiero jutro(a dzisiaj jeszcze tego nie zrobiłam), buuuu.

ale musi minąć 24h
ja wczoraj głosowałam ok 12 w nocy i też dopiero teraz mogłam oddać głos
może i Dawidek weźmie udział ?

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Blondi19
Hejka ja na chwilkę bo trochę dziś z kumpelą imprezowałam i oblewałam świadectwo dojrzałości ;) :36_2_25:No i przy okazji kolczyk mi zrobiła w nosie hehe
A kuba miał dzis niezła radoche z nami cały czas się śmiał i bawił wogóle nie chciał spac ;)

Mnie osobiście kolczyk w nosie się nie podoba, ale niektórym pasuje, pokazałabyś fotki Blondi:)
ja napewno nie miałabym odwagi
bo ja nie lubie bólu

Odnośnik do komentarza

ronia
aganiecha
Ronia zaangażowałam się w to Wasze głosowanie, życzę powodzenia bo nagrody na prawdę super. Jest jednak problem, głosowałam wczoraj i dziś nadal mi się wyświetla info, że mogę zagłosować dopiero jutro(a dzisiaj jeszcze tego nie zrobiłam), buuuu.

ale musi minąć 24h
ja wczoraj głosowałam ok 12 w nocy i też dopiero teraz mogłam oddać głos
może i Dawidek weźmie udział ?

Może spróbuję, podobają mi się te nosidła Mai Tai, ciekawa jestem czy są wygodne, bo jeśli takie jak moja chusta:wymiotuje: niewypał, to ja dziękuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
ronia
aganiecha
Ronia zaangażowałam się w to Wasze głosowanie, życzę powodzenia bo nagrody na prawdę super. Jest jednak problem, głosowałam wczoraj i dziś nadal mi się wyświetla info, że mogę zagłosować dopiero jutro(a dzisiaj jeszcze tego nie zrobiłam), buuuu.

ale musi minąć 24h
ja wczoraj głosowałam ok 12 w nocy i też dopiero teraz mogłam oddać głos
może i Dawidek weźmie udział ?

Może spróbuję, podobają mi się te nosidła Mai Tai, ciekawa jestem czy są wygodne, bo jeśli takie jak moja chusta:wymiotuje: niewypał, to ja dziękuję.
próbować nie zaszkodzi możesz napewno liczyć na nas cioteczko :D

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Czy Wasze Dzieciaki też biorą stópki do buzi?? Mój odkrył przedwczoraj swoje szkitałki i zawzięcie pcha jedną z nich(drugą jeszcze nie sięga, nie wiem czemu, albo mu mniej smakuje:Oczko:) do buziaka.

mój jeszcze nie dosięga do swojej buzi, ale do mojej celnie trafia :hahaha:
ja czekam i czekam na ten moment jak trafi do swojej buzi :D

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Czy Wasze Dzieciaki też biorą stópki do buzi?? Mój odkrył przedwczoraj swoje szkitałki i zawzięcie pcha jedną z nich(drugą jeszcze nie sięga, nie wiem czemu, albo mu mniej smakuje:Oczko:) do buziaka.

powiem Ci że moja stopy swoje widziała ale rzadko po nie sięga... przeważnie jest zapatrzona w kolorowe jaśki :lol: zupełnie inaczej niż mój M, ostatnio oglądałam dvd jak był mały nagrany a między nimi 8 lat i tydzien różnicy więc wiesz rozwój na tym samym poziomie był i on już pchał przeszczepy do buzi a Olka niet ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...