Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

mpearl
Ja polecam tą diete również, tyle, że utrata wagi nie jest jakas super-szybka. Ja od 11 stycznia schudłam 8 kg, mniej więcej 1 kg na tydzien. Ale też nie chodze głodna i wściekła że nie moge jeśc. Ale też jest to dieta dla ludzi, którzy lubię mięso i nabiał, bo jak nie to ciężko by było.
Ja mam koleżankę która jest zadrosna o to, ze ja chudnę, ostatnio mi powiedziała, żebym tak nie chudła, bo jeszcze będę szczuplejsza od niej!

Mpearl 1kg na tydzień to jest bardzo dobrze :brawo: i większa pewność, ze nie powróci
ale wiesz ludzie są podli i zawistni, mogłaś jej powiedzieć, żeby przytyła bo jak jest szczuplejsza od Ciebie to z nią nie gadasz, poniżej krytyki w ogóle

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

aniu wytrwałości
blondi aganiecha kasia głos
madzia sliczne zdjęcia, miejsce ma klimat bynajmniej tak się wydaje
drzewko :Oczko: zaliczone
mpearl :) kwitniesz kobieto jak oglądam zdjęcia na nk :Podziw:
feri stres
basia z Tobą mam problem chciałam drinknąć kawy a pokazuje mi że już dzisiaj głosowałam na te plantacje ... tylko jakim cudem skoro weszłam tam pierwszy raz ??? :(

Odnośnik do komentarza

kaja09
alisss
Te angielskie dzieci to jak dla mnie mutanty jakies hehe, chodzi mi o to ze im nie zimno... hartowane od malego, az mi sie gesia skorka robi jak widze miesieczne dziecko bez czaopki i w samyzh skarpetkach :)

no ja też w ciężkim szoku byłam jak tu przyjechałam,ale coś w tym musi być, bo pracuję w szkole i tu dzieci nie chorują! rzaaaaadko kogoś nie ma z pow choroby, a dla porównania jak pracowałam w szkole w Pl to co drugie usmarkane i jak szalała grypa to klasy zdziesiątkowane...ale i tak nie wyobrażam sobie jak można takie małe dziecko na dwór w skarpetkach i bez czapki...ja się kieruję zasadą,że jak mi zimno to Kai też i ubieram ją jak siebie plus 1 czyli dodatkowa warstwa i kocyk/śpiworek.ma taką polarkową mufkę na nóżki do wózkeczka i nieraz na mnie patrzą z dziwną miną, że jest w czapie itp,ale z reg koment są w rodzaju" ale ma tam cieplutko i przytulnie"...ja nie czaję kwestii, bo skoro mi zimno to jak dziecku ma być niby ciepło? co oni mają za logikę? że niby dziecko ma więcej tłuszczu czy jak? rozumiem kilkulatek, który praktycznie cały czas skacze jak piłka i się zgrzeje po 5 min,ale niemowlę w wózku prawie się nie rusza a zwłaszcza jak pół spaceru śpi i leży nieruchomo.ja usiądę na ławce w parku na chwilkę i mi zimno we wszystko!

Kaja09 i tu się zgodze z tą ich polityką- dzieci jak starsi ludzie, wolą chłód, ja nieraz marznę jak nie wiem, a mój bąbel cieplutki i zadowolony, a jest chłodniej ubierany jak ja. Ja w rajtkach pod cyce i 2 pary skarpet a On body dł.ręk, skarpetki, pajac, welurowy kombinezon, skarpety, czapka i pod kocyk do wózeczka.

ania_83

najgorzej mam w niedzielę, bo prawie nic do jedzenie, ostatni posiłek o 12 pieczona pierś z kurczaka i potem nic, a jedziemy do teściowej:36_2_12: niestety bo ma imieniny (bożena) i zaprosiła nas na obiad, w sumie nie obawiam się o jedzenie tylko o nią jak będzie biadolić, że nic nie jem i w ogóle, bo ona potrafi, już zapowiedziałam mężowi, że 1 jej uwaga ja komentuje, 2 uwaga komentuje mąż, a 3 jedziemy do domu

:hahaha: dobre, też zastosuję jak bede miała okazję, tylko, że mnie nie powiedzą bo wiedzą, że jak odpowiem............... :hahaha:

basia681
hej laski

kaja tez daję Vigantol tam jest 20 000 j. /ml. Codzinnie po 1 kroplece.

A u mnie nie za dobrze.Zrobił mi się zastój pokarmu w prawej piersi, i teraz muszę masować żeby odblokowąć. Małej idą zęby - dziś już nie ma takiej temp - Wyciszyło się . W nocy się budzi 4 razy na karmienie. :Histeria:No mówie wam jaki cycuś! Mleka mam starsznie dużo i stąd te problemy z zastojem. Ciągnie jak oszalała bo dziąsełka ją swędzą. ehh niech w końcu wyjdą bo zawrjuje ! Wczoraj tak mi dała popalić że mąż ją bawił. :Oczko: ... a ja już nie wyrabiałam ... ehhh

Basia681 4 noce już nie śpię, wczoraj to juz sie (rany, jaki wstyd) darłam na Niego strasznie ciężko mi wczoraj było, podobno 2-ójki bolą jak ida. Czuję ze to dolne dwójki bo na górze nic, a jedynki wyszły tak raz-dwa na dole

madziaas

Co do teściowej to moja ostatnio komentuje ,że schudłam i trzeba mnie podtuczyć;/
Powiedziałam,że mi o to chodziło żeby schudnąć i jak będe chciała jeść to zjem,a moja szwagierka zazdrosna tylko machała głową i mruczała coś pod nosem :36_1_16:

moja też pewnie by burczała :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...