Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

ja z ciuszkami zaczynam szaleć jak poznam płeć :) chociaż uniwersalne kolory - biały, beżowy, żółty, zielony mogę kupować od najbliższego usg :)
łóżeczko, materac, wózek, mebelki przewijak i te inne kupię myślę na przełomie września i października
mniej więcej ja już wiem co chcę kupić i co mi potrzeba więc tylko listę zrobić i szaleć :)
już nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza

Lenson
A masz aż takie parcie na niemieckie słodycze? Ja jem tylko żelki chociaż ostatnio to nawet to nie bo słodycze mnie odpychają.

Pina220
Narazie tylko ciuszki kupuje ale z większymi rzeczami poczekam.
Chociaż juz od początku ciazy oglądam wózki łóżeczka i duperelki .
Moi rodzice tez oglądają wózki wiec może ten problem bede miała z głowy :)

Odnośnik do komentarza

Ale się rozpisałyście kochane! :) Nie nadążam czytać, a mam mało czasu trochę, żeby wchodzić na forum i regularnie czytać wasze posty... Obudziłam się dziś o 12stej, bo dałam sobie wczoraj w kość ;/ Na śniadanko jem właśnie fasolke szparagową z masełkiem, a na obiad gotuję zupkę :)

Śliczne brzuszki macie! :D Ja dodam fotkę za jakiś czas bo teraz nic się nie zmieniło od ostatniej dodanej :) U p. doktor w czwartek dowiedziałam się, że nareszcie troszkę przybrałam na wadze - więc jest lepiej, ale nie mogę też przybierać za dużo, bo kto to później zrzuci?

Czy któraś z was bierze magnez z B6 ? Dajcie znać jakie macie zalecenia i z jakiego powodu :)

Miłego popołudnia! :*

Odnośnik do komentarza

A co do zakupów na maleństwa to jak na razie się powstrzymuję :) Ale niedługo zacznę szaleć! Dowiem sie jaka płeć , tak jak KariKari i zaczynam zakupki ! :D Ja mam takie zdanie, że warto rozłożyć sobie wydatki w czasie, żeby mniej odczuć na kieszeni, a najważniejsze, żeby nie przygotowywac na ostatnią chwilę i myśleć czy wszystko mam :) Oczywiście lista potrzebnych rzeczy i co jakiś czas mały shopping :D

Odnośnik do komentarza

Lenson, kati rozkoszne zdjęcia :)
Olusia brzusio ewidentnie ciążowy i jaka super sukieneczka :)
Ja jeszcze nie mam nic dla Dzidziolka. Na chwilę obecną mamy tylko wybrane meble do pokoju Maluszka. Zastanawiamy się czy przed porodem nie zmienić mieszkania na większe. Obecnie mamy tylko 2 pokoje i chcielibyśmy kupić trzypokojowe. Jeśli się zdecydujemy, to pokój dla Maleństwa urządzimy jak się przeprowadzimy, jeśli nie, to myślę, że w sierpniu zaczniemy działać, jak mężuś będzie miał urlop.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Poziomka niewiem kogo masz na mysli "dupolizöw" ale obrazac sie tu niedamy! Kazda z nas ma inna ciaze ,nie kazda moze sie wypowiedziec na twoje pytania bo moze akörat zadna z nas tego nieprzeszla albo niemiala poza tym jak niektöre takie jak np. ja niemam czasu by wypowiedziec sie na kazde pytanie bo to poprostu jest nierealne jest tu tyle dziewczyn i kazda chce sie swoim szczesciem podzielic! Poza tym jezeli jedna nieodpowie odpowie druga i tak sie czlowiek jakos dowie,takze cie nierozumie oco ci chodzi! Ja jestem tu zadko z braku czasu i nienazekam ze ktos tam nieodpisuje albo sie nieinteresuje bo i tak przeczyta a odpisywac niemusi bo moze go akurat to niedotyczy,chyba hormony szaleja u ciebie! Ale jak möwilam jak niepotrafisz tego zrozumiec to trudno ale nieobrazaj innych bo tym zachowaniem postapilas gozej niz my nieodpisujac!

Odnośnik do komentarza

Hej, brzuszki macie cudowne! :)

Co do tematu kupowania rzeczy dla malucha, ja jeszcze się wstrzymam, mam już co prawda wybrany wózek i łóżeczko itd. A co do ubranek... Na ostatnich zakupach mąż w tajemnicy kupił śpioszki i buciki. :) Powiedział, że nie mógł się powstrzymać.
Już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty! :D
Co do tych 'ruchów' ja nadal nic nie czuje... Mam nadzieję, że jest wszystko ok...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MartaA, zgadzam się z tobą. Nie chciałam komentować postu Poziomki, ale to kolejny taki... jeśli tak ma być co jakiś czas, i atmosfera na tym forum ma być negatywna + masz kogoś obrażać to nie jest to mile widziane. Rozumiemy, ze mogłaś poczuć się urażona, ale w sumie to nie było do tego powodu. Odpisujemy na to na co możemy, mamy swoje codziennie życie, większość pracuje, ma obowiązki i jak wchodzą na forum to przeczytają, napiszą coś od siebie ale nie odpisują na 1000 postów, bo to bez sensu i np. po pracy nie ma na to ani chęci, ani czasu... Radzę troszkę dystansu do świata i uśmiechu, bo jak będziemy się obrażać na wszystko i wszystkich to długo tak to forum nie pociągnie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny piekne brzuszki,jedne male drugie wieksze az pieknie popatrzyc i poröwnywac!
Dziewczyny trzeba zaczac myslec o torbie do szpitala,potrzeba tyle zeczy ! Patrzylam na YouTube co trzeba i naprawde az sie przerazilam! Popatrzcie to podyskutujemy!
Dostalam smsa od siostry z polski wysle mi 4 kartony ciszköw po jej dzieciakach by m wybrala i przebrala,hurra... fajnie co? ja do tej pory kupilam tylko skarpetki i czapeczke bo niewiem jeszcze co bedzie mam nadzieje ze teraz 24.06 bede wiedziala to moge startowac!
Meggi masz juz pomysl na wözek tu w niemczech bo ja wynalazlam ale jest holernie drogi ale niby zrobiony bez zadnych chemicznych materialöw no ale niewiem.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,ale szalejecie z wpisami :) przeczytałam zaległe strony ale wybaczcie nie pamietam co komu miałam odpisać - w ciazy cieżko mi sie skupić :)

Zdjecia brzuszków - cudowne! :)
Ja swoje tez wkrótce wrzuce!
A za tydzien ide na wizytę kontrolna :))) juz sie nie moge doczekać!

Olusssia super bluzeczka :) gdzies mi takie koszulki w necie sie rzuciły w oczy.

Ja jeszcze sie wstrzymuje z zakupami do momentu poznania płci, ale jak chodzę po niektórych stronach www to sa tak piękne rzeczy ze cieżko sie powstrzymać :) a jak pójdę do sklepu To w ogole cieżko bedzie sie powstrzymać :D moze za tydzien uda sie juz poznać płeć!:) zobaczymy jak maluch sie ułoży.

Posprzątałam w kuchni i przygotowalm wszystko do zrobienia obiadu i brzuszek zaczął bolec :( czy Wy tez tak macie po jakimś mniejszym/większym wysiłku??
Milego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny uspokójcie się. :) Napisała co napisała i już... Może po raz kolejny ma gorszy dzień. Nie warto się denerwować. :)

Przechodziłyście już etap płaczu z byle powodu? Ja mam tak od wczoraj... :/ Byle co i już płaczę, mąż to dzisiaj aż się już ze mnie śmiał, bo rozpłakałam się bo mi zupa zaczęła kipieć. Masakra jakaś...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Olusssia7
A masz jakieś zdjecie tego łóżeczka turystycznego podwieszanego z przewijakiem ? Bo brzmi ciekawie a pierwszy raz słyszę :)

Marta a
Mam dwa na oku ze względu na to przeprowadzamy sie teraz 28 w góry gdzie będziemy mieszkać serio w górach wysoko to jeden elektryczny wózek z akumulatorem ale on jest drogi ok 1000€ jak nie więcej żebym nie musiała pchać wszędzie ale z wyglądu trochę kosmiczny a drugina Ebayu dodam zdjecie.
Fajnie masz z tymi ciuszkami jak będziesz miała dziewczynkę to powybieraj różowe a dla chłopczyka poślij dalej paczkę do linz am Rhein :) chętnie przyjmę :)

Madlenka
Wczoraj byłam ok 4 godz na zakupach i jak wróciłam to bolał mnie brzuch. Dwa tygodnie temu tez byłam pół soboty na zakupach z mężem to wieczorem miałam stopy spuchniete i całe obolałe.
Wiec widzę różnice ze wiele szybciej sie mecze i to nie to co kiedys :)

Odnośnik do komentarza

A nie boisz sie ze ten przewijak sie urwie jakoś mi tak licho wyglada :)

Ale fajny pomysł.
Moj maluszek będzie spał z nami w sypialni ale jednak cały dzien bede w pokoju gościnnym i kuchni a boje sie na sama myśl ze on sam będzie spał gdzieś na końcu mieszkania w pokoju w ciagu dnia wiec zawsze mogę takie postawić w salonie i mieć go na oku i przy okazji jak gdzieś sie pojedziemy to juz sie ma łóżeczko :) dziękuje i zastanowię sie nad tym :)

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł z ta lista!

Megi1992 no ja tez widzę różnice i bardzo jestem słaba i w ogole robi mi sie słabo ale to tez pewnie przez
Ciśnienie które zawsze miałam niskie..

MlodaFasolka tak ja tez tak mam :/ nagle mi mega smutno i łzy same lecą.. A za chwile sie śmieje :) takie huśtawki :)

Wrzucam mój brzuszek :) zdjęcie zrobione tydzien temu :) no i było robione wieczornen wiec jest większy niż rano ;)
I jak :D ?

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12394.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...