Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki! :) Obudziłam się pełna energii, choć z lekkim bólem głowy... ale świeci super słoneczko, które mi to wynagradza :)

Oj robicie smaka na te desery... a będę dziś w galerii gdzie są lody grycanek...aj! Będzie mężuś miał ze mnie ubaw jak wpadnę tam na deser mój ulubiony z musami owocowymi <3 Już się rozmarzyłam... jak się skuszę to wkleję wam fotkę tych pyszności, żeby was trochę po torturować hehe :D <br /> Lecę odebrać do awizo na pocztę zaraz i się okaże czy to kontrola, czy nie i jeśli tak to kiedy :) Potem muszę zahaczyć o urząd żeby wreszcie dowód zmienić...a później czeka mnie wycieczka do Castoramy, i Leroy Merlin zobaczyć tapetki do pokoju małej, ostatnio mi się taka śliczna spodobała.. ale 90zł za rolkę! jak zobaczyłam cenę to odpuściłam... :P Farba już kupiona, więc niedlugo malowanie + tapetowanie , żeby ładnie się pomieszczenie wywietrzyło i mebelki też, żeby nie śmierdziało tak `nowością` farbami plus drewnem... lepiej niech trochę postoi i się wywietrzy :)

Co do paznokci, żelowych to ja robię kobietkom profesjonalnie i jeszcze żadna nie miała zniszczonych pazurków, w tym jak sobie robiłam to też było wszystko super :) Chyba zależy do jakiej kosmetyczki się trafi :)

Mój A jest ze mną na każdym usg i chodzi na każdą wizytę, mimo tego, że czeka pod gabinetem :P Ostatnio nie mógł być na usg to pokazałam mu nagranie :) Moja p. Doktor wręcz nalega, żeby był na usg bo to dla partnera ważne bo nie nosi w sobie dzidziusia i nie może go poczuc to niech zobaczy, jak wygląda i jak się rozwija i że to przygotowuje uczuciowo do nadejścia dzidziusia i buduje jeszcze większą więź między rodzicami jak i maleństwem :)

Vanessa - super szafa! Jak bym miala białe meble sypialni to by mi się taka sniła po nocach hehehe :D Ale, że mam ciemne to tydzień temu zamówiliśmy z serii co mamy meble taką jak na zdjęciu :) W rzeczywistości nie jest taka `ruda` , a ciemno czekoladowa z lekko widocznymi słojami :) mega duża i też wysokościowo ok. 250cm - nie mierzyłam ale wyższa od mojego męża, więc sporo ponad 2m :) z tego kompletu mam komodę i szefeczki nocne, a łóżko robione przez znajomego stolarza, dostalismy od rodziców w prezencie ślubnym 200szer. x220dł. hehe, można się zgubić, ale zawsze o takim wielkim królewskim łożu marzyłam :)

Rozpisałam się z rana... :D A teraz zmykam na śniadanko i sprawdzic wcześniej jak tam moja waga :)
Miłego dnia!

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13628.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :)

Ja w nocy nie mogłam cos spać, kręciłam sie i kręciłam moze dlatego ze było tak ciepło? Sama niewiem.

Mój maz jest ze mną na każdej wizycie, wchodzi ze mną od początku i jest do końca - nie wyobrażam sobie zeby jego nie było! Przeżywa zawsze razem ze mną każde usg :)

Megi super chłopczyk gratulacje!:))) ja idę do we wtorek-mam nadzieje,ze uda sie tez poznać płeć :)) nie mogę sie juz doczekać :)) bedzie to 18 tydzien i 3 dzien to powinno juz byc widoczne ładnie wszystko tylko zeby sie ustawił odpowiednio :D

Ja na śniadanie kanapeczke z serkiem almette, plasterek szyneczka i duuuuuzo pomidora - mogę go jesc w kółko ale to pewnie dlatego mamy takiego smaka bo ma duzo mg tak mi pani w apteće mówiła wiec dobrze jedzmy jedzmy :)

Miłego dnia girlss! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawiałam , w ogóle zastanawiałam sie czy lepiej zeby dziecko spalo w swoim łóżeczku od małego, czy z nami w dużym łóżku.. Łóżko mamy bardzoooo duże i spi z nami juz nasz pies.. Średniej wielkości :P wiec nie widzę jakoś w tym wszystkim jeszcze naszego małego szczęścia :) mam koleżanki które od początku kładły w łóżeczku i mówią ze to najlepsze rozwiazanie, a wy dziewczyny jak myślicie? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ale się rozpisałyście od rana :)
Ja niedawno zwlekłam się z łóżka... Znowu w nocy krzyż nie dawał mi spać. A gdy już przestał boleć to łapały mnie skurcze w łydki, grrr straszne to.

Megi- gratulacje synusia, jaki już dużyy :)

Caroline- daj znać co i jak z tym awiozo. :)

Co do śniadania, ja jeszcze nie wiem co mam ochotę zjeść, ale mam pierwszy raz od tygodnia pomysł na obiad :D Naleśniki z twarogiem i świeżymi jagodami! :D Ślinotoku dostaję na myśl o nich...

U nas dzisiaj w tej chwili jest już 28 C strach pomyśleć co będzie po południu...
A co do paznokci, ja także robiłam prawie 5 lat, i ściągnęłam 2-3 miesiące przed ciążą, nie mam z nimi żadnego problemu. :)

Miłego Dnia ! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc kobitki
Megi super zdjecie i ciesze sie ze synek pieknie rosnie
U mnie dzisiaj upal juz jest 30 stopni a ja przeziebiona nawet do pracy dzis nie poszlam, to pewnie przez klimatyzacje w samochodzie :-(
Dziewczyny czy ja moge wziasc cos na katar? bo chyba sie wykoncze wogole nie moge przez nos
Co do paznokci to ja tez przez dlugi czas robilam zele ale na swojej plytce i zawsze krotkie bo takie szponiaste i przesadnie ozdobione strasznie mi sie nie podobaja, zdjelam je w lutym i moje paznokcie juz wrocily do norny
Megi mi pomagalo moczenie paznokci w cieplej oliwie z oliwek z dodatkiem kilku kropel soku z cytryny, poza tym masz racje teraz w modzie jest powrot do natury :-)))

Odnośnik do komentarza

Martaa89 ja mysle, co pitwierdzila mi polzna jak z nia o tym rozmawialam, ze jezeli dzidzia jedt zdrowa nie ma problemow oddechowych to nie warto tego monitora oddechu kupowac, moj brat to mial dla swojej corki i tez nie byl super zadowolony, czasem noworotki tak plytko i spokojnie oddychaja ze to urzadzenie tego nie rejestruje i uruchamnia sie alarm, mimo ze wdzystko jest ok,

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Meggi gratuluje synka ! :)

Ja mam dziś o wiele więcej energii niż wczoraj ! I głowa już nie boli.

Mój K. od początku chodził ze mną do lekarza i gdy robiłam usg to lekarz zapraszał go aby wszedł. Nie wyobrażam sobie żeby go zresztą nie było. Zawsze patrzył zafascynowany w ten monitor, to on dostawał pierwszy do ręki zdjęcia i jak ja miałam dalej wizyte to sobie siedział w poczekalni i oglądał. Za pierwszym razem to siedział jak zahipnotyzowany poł h. :D Aż się pani na recepcji uśmiała :)

Ja planuje maleństwo od początku uczyć spać w łóżeczku. Oczywiście będzie stało w naszej sypialni ale chcę aby spało samo.

Kurcze, tak czytałam tą relację Meggi i się cala wzruszyłam. To pewnie te hormony ale poryczałam się jak bóbr.

Wrzucam na ukołysanie was i waszych maluszków :) :

Odnośnik do komentarza

hej wam :)
ja tez dziś w nocy miałam problemy ze snem :) dzis na obiad wymyslilam zupke z :ogrodka: wiec rano lecialam na zakupy i musze wam sie pochwalic bo weszlam do jednego ze sklepow z pierdołkami i udało kupic mi sie 4 butelki AVENT antykolkowe od 0+mc dwie duze i dwie male w komplecie ze smoczkiem i szczotka do czyszczenia za 12 funtów :)

ja też będę miała łóżeczko przy łóżku i tylko będę brała małego do karmienia do łóżka :)
Mój S ze mną na każdą wizytę chodzi i jest przeszczęśliwy jak może popatrzeć na nasze malutkie szczęście :)
Meggi- kolejny grudniowy chłopaczek :) gratulacje :) imie masz juz wybrane?

http://www.suwaczki.com/tickers/p19urjjgta9vr12v.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Kati02
Juz moczylam i w olivie i używałam lakierów a mimo to dalej mam trochę płytkę krzywa i nie są tak mocne jak kiedys.

U nas maluszek będzie miał swoje łóżeczko ale będzie spał u nas w sypialni nie ma co aż tak przesadzać każde dziecko od małego musi sie uczyć zasad.
MoniC
Bidulka kochana jesteś :) ale my mamy wybaczone każde wzruszenie każda łze :)

U mnie juz w 9 tyg było powiedziane ze na 80% chłopczyk potem w 14 tyg na 90% a wczoraj wkoncu mały ładnie sie obrócił siusiakiem do nas :)
Ale ubranka i ja i mama od dawna kupujemy niebieskie i bardziej przeznaczone dla chłopczyka :) wiec nie było innej możliwości :)

Paula20
Może będzie Oliver . Ostatnio jak oglądałam jakiś program spodobało mi sie Milan :) za to mezus chciał by jakieś bardziej twarde amerykańskie zobaczymy mamy jeszcze trochę czasu :)

Odnośnik do komentarza

Megi na słabe paznokcie polecam odżywkę 8w1 z firmy Eveline
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45040
polecam - koszt niewielki (ok 11 zł) a efekty zadziwiające. Może akurat u Ciebie też pomoże mimo, że każdy ma inną płytkę paznokciową i inne predyspozycje
Na mnie zdziałała cuda, a miałam paznokcie koszmarne - ogryzki słabe i łamliwe, nigdy nie miałam długich pazurów, a teraz nosze hybrydę - robię sobie przerwy i pazurki mocne i gładkie..

wspominałam już o książce "Zaklinaczka Dzieci" - dzięki miej nauczymy nasze dzieci dobrego wychowania i wyeliminować wiele błędów młodych rodziców - byłam w szoku, że rady z książki ta działają na dzieci - dlatego przy najbliższych zakupach to będzie jedna z pozycji do kupienia :)

Odnośnik do komentarza

Ta pogoda jest dzisiaj nie do zniesienia... Wyszłam tylko na 10 minut na dwór i zrobiło mi się czarno przed oczami, dobrze, że mąż mnie złapał... Siedzę teraz w domu i w głowie mam helikopter.

Dziewczyny czy Wy też czasami macie takie uczucie twardego brzucha, ale tylko w jednym miejscu? Od jakiejś chwili mam tak po prawej stronie, i w ogóle dzisiaj mój brzuszek jest jakiś taki dziwny...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

U mnie dzisiaj tez upał i od rana jestem dziwna ale staram sie dużo pic i zjadłam owoce i duże śniadanie idę zaraz drugi raz pod chłodny prysznic to pomaga :)
Mlodafasolka
Może twój bobo malutki akurat siedzi po jednej stronie brzuszka :)

Odnośnik do komentarza

No szafa mi tez sie podoba i potem dokupimy tylko to łozko i szafki i komode i do sypialni wstawimy ale to dopiero w przyszłym roku bo budujemy dom i sie przeprowadzac bedziemy na jesien :)
Teraz mam sypialnie a ta szafe do pokoju wstawie i tam sie przeneisiemy z mezem a dzidiza w sypialni bedzie miałą wszystko :)

Kari kari racja ja tez bede sie tego trzymac ze dzidzius w łozeczku bedzie i zastanawiam sie czy bede dawac smoczek kuzynka nauczyła bez i to wygodniejsze w nocy dzidzi wypadnie 10 razy za cała noc to si e wierci i trzeba wstawac i dawac a bez smoczka bedzie wygodniej spróbuje bez na poczatku :)

Megi ale duza dzidzia juz :)

Własnie moj maz był tylko na prenatalnych ze mna i widział na zywo dzidzie nasza mysle ze moja dr nie bedziem miała nic przeciwko zeby maz wszedł do srodka na usg po badaniu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

monikam - ja akurat mieszkam w Norwegii. Ale z tego co pisały dziewczyny z Wielkiej Brytanii to tam opieka wygląda podobnie. Z tego co słyszałam to na zachodzie ogólnie jest tendencja do małej ilości badań u zdrowych ciężarnych. Może w Polsce jest tego znowu za dużo, ale w ciąży takie wizyty bardzo uspokajają jeśli widzisz, że wszystko jest ok. A jak nie jest to można to szybko wychwycić. W końcu nawet u zdrowej osoby się mogą się tfu tfu pojawić problemy. Akurat co do badań uważam, że lepiej więcej niż mniej.

Heh. Tak piszecie o tych lodach. Ja też mam w zamrażarce zapas :p A bita śmietana też już była ale w połączeniu z truskawkami. Ja szaleję jak tylko mogę z owocami. Połowa zakupów to owocki :D

Wczoraj byłam pół dnia w Ikei szukając łóżka dla nas i jakichś innych mebli. Poczytałam wcześniej trochę o materacach ale niewiele z tego wyniosłam. Te niby dobre materace są potwornie drogie! W każdym razie w sklepie biedziłam się ze 2 godziny zastanawiając się nad wyborem materaca. W końcu wyjechałam z piankowym z tych tańszych. Ale leżałam na nim próbnie i wydawał się ok.

Przy okazji zajrzałam do działu dziecięcego w Ikei bo tam chcę kupować łóżeczko, prawdopodobnie Gulliver. Ale materace do łóżeczek dziecięcych mieli dziwne, prawie same sprężynowe. Kiedyś czytałam wątek o materacykach dziecięcych i tam polecano zupełnie coś innego. Jakieś kokosowo-gryczane itd. Myślałyście w ogóle o wyborze materacyka? Gdzie i jaki kupicie?

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...