Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie :)
Przez przypadek trafiłam na to forum i bardzo mi się spodobało. Postanowiłam również się pochwalić. Jestem w 17 TC, to moja pierwsza tak zaawansowana ciąża i jestem bardzo szczęśliwa.
Płeć maleństwa miałam poznać na usg połówkowym ale dzisiaj podczas wizyty kontrolnej poprosiłam gina o sprawdzenie czy wszystko ok(lekka paranoja) i objawiła się też płeć.
Także z dumą mogę ogłosić, iż spodziewam się pierwszego synka :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja sie nie odzywam bo jutro mam przeprowadzkę a przez ostatnie 3 dni przewracamy mieszkanie z mężem na lewa stronę i jest jeden wielki zamęt i pył.
Ale muszę sie pochwalić ze moj chłopczyk malutki współpracuje z nami bo mimo ze od rana latam po sklepach rozwalał ściany z mężem latam po schodach jak szalona dźwigam i wiele innych to brzuch ani razu mnie nie zabolał a małemu chyba sie podoba ze mama ma trochę ruchu ha ha :)

Ktos pisał ze wakacje w górach są nie wskazane ? Hmm
Dla mnie trochę bzdura bo przeprowadzam sie w gory moj lekarz o tym wie sie cieszył i powiedział ze super bo tam jest super powietrze dla maluszka

Madlenka
Moj lekarz tez powiedział ze ruchy dziecka dopiero powinnam czuć za 2 tyg czyli w 20 tyg prędzej powiedział ze to raczej jelita i wszystko inne wariuje mimo ze wydawało mi sie ze czułam pare kopniaczkow

Gratuluje wizyt udanych dziewczyna które miały :)
Myśle ze zobaczę tu co sie dzieje dopiero po weekendzie jak ogarne nowe mieszkanie i wszystko znajdzie swoje miejsce a ja spokojnie bede mogła usiąść na wymarzonym balkonie ( którego teraz nie mam :( ) i wystawić nogi na słońce :)

Odnośnik do komentarza

Megi ale Ci fajnie, też chciałabym mieszkać w górach... aż się rozmarzyłam... a z tymi wczasami w górach to pewnie chodziło o to żeby nie wchodzić zbyt wysoko bo wtedy jest inne ciśnienie, chociaż chyba żadna rozsądna kobieta w ciąży nieodważyłaby się na wspinaczkę :-)

Madlenka gratuluję udanej wizyty, dzidzia jeszcze nie była gotowa żeby się ujawnić ;-)

Witaj Nuria na forum! I również gratuluję synka :-) imię już wybrane?

Caroline postanowiła, że wrócę jak Was przeczytam i jestem :-) a takiego śniadania to chyba sama bym nie wymyśliła zresztą w ogóle nie mam ochoty na słodkie, w przeciwieństwie do tego jak jadłam będąc w pierwszej ciąży ;-)

Odnośnik do komentarza

Nuria- witamy na forum i zapraszamy do rozmów :)

Kropka- to miałaś dużo do nadrobienia :) ale fajnie, że już jesteś z powrotem! Śniadanie było bardzo twórcze, na obiad jadłam bób, na kolacje kanapeczki, a teraz po kanapeczkach miałam dziwną zachciankę na piętkę od chleba... i tak sobie ją podgryzam i popijam sokiem z pomarańczy haha - ostatnio coraz bardziej zauważam zachcianki. Na jutro na obiad juz wymysliłam spaghetti bolońskie :)

Megi- kurczę, ale fajnie!!Uwielbiam góry i mieliśmy jechać w połowie lipca na kilka dni w góry i na Słowacje... ale mężuś w szpitalu, więc chcąc nie chcąc będziemy w domu bo musi się oszczędzać - może jesienią, albo za rok nam się uda :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Grudnióweczki :-)
Witam nowe mamy na forum i gratuluje wszystkim udanych wizyt
Nie bylo mnie pare dni bo tak sie źle czulam ze bawet nie mialam sily czytya i pisac, mialam tak niskie cisnienie ze maglam caly czas tylko spac nawet do pracy nie poszlam dobrze ze mam wyrozumiala szefowa, ale dzis mi juz lepiej i jestem taka happy :-))) my tez juz po wizycie nasz synek rosnie jak na drozdzach ma juz 11,5 cm od glowki do pupy, pan doktor powiedzial ze jest z nas bardzo zadowolony, moj maz dzis po raz pierwszy widzal synka i poplakal sie ze wzruszenia, cudnie bylo znowu zobaczyc moje malenstwo

Odnośnik do komentarza

Madlenka super wieści. Niestety nasze pociechy nie chcą się ujawnić
Nuria witamy mamusię i synka na forum. Mamy kolejnego chłopczyka, super. Kiedy masz termin porodu?
Kropka0605 ja też nie mam za bardzo ochoty na słodycze. Czasami najdzie mnie na lody czy pączusia :) Przed ciążą cały czas jadałam coś słodkiego do kawusi czy herbatki.
Zasłodziłam się od podjadania dżemu truskawkowego, który teraz robię :) Będzie co w zimę jeść, mniam mniam
Jutro na obiadek będzie zupa pieczarkowa, gotuje się.

Odnośnik do komentarza

Kropka dziękuję!:) Imienia jeszcze nie ma i mam kompletną zagwozdkę bo jakoś nic mi nie pasuje ale mam jeszcz chwilę na poszukiwania :)

Gabi82 termin mam na 11 grudnia-taka była ostatnia wersja, a nie powiem zmienia się to co jakiś czas :)

Kurcze ja nie mam za bardzo ochoty na jedzenie. Ostatnio jem codziennie serek wiejski z pieczywem staropolskim i owoce. Nie mam inwencji na konkretne potrawy dopóki ktoś mi czegoś zasugeruje. No i nie mam kompletnie ochoty na mięso. Powinnam jeść więcej warzyw ale nie wiem jak je przemycić. Macie jakieś smaczne pomysły?

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Kati gratuluje udanej wizyty, cieszę się, że wszystko w jak najlepszym porządku :-)

Oj Gabi narobiłaś mi smaka na pieczarkową! :-)

Nuria ja to warzywa raczej na surowo wolę, zero przetworzenia hehe

My na wakacje wybieramy się nad nasz Bałtyk i właśnie sobie uświadomiłam że jedziemy w tym czasie kiedy mam wizytę u gin... muszę dzisiaj do niej zadzwonić i umówić się na inny termin! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o warzywa to mi najbardziej smakują warzywa na patelnie :) Doprawione jak kto lubi, można zamaskować super smak np. curry. Ja te warzywka kupuję w biedronce bo jest ich najwięcej w opakowaniu i są najtańsze :) A tak to np marchewka, seler naciowy, ogórek z dipami różnymi... sałatki przeróżne.. U mnie ostatnio królują dwie :) Sałata ( lodowa, rukola - co kto lubi), papryka, ogórek, pomidor, czerwona cebula lub szczypiorek (albo bez), oliwki, ser feta. A druga to chyba wszystkim znany Gyros :)

Życzę wam dziewczynki miłego, leniwego weekendu! :)

Odnośnik do komentarza

Nuria - witamy mamusię i synusia na forum

Wczoraj byłam z mężem w Tawernie Włoskiej jedliśmy pizze ja 2 kawałki za to cała przepyszną sałatke grecka zjadłam z bułeczkami czosnkowymi ale sie najadłam :)
Dziś mąż chciał żebym mu karczek zapeklowała na grilla jestem ciekawa czy dam rade zjeść troche czy mnie odrzuci ;/ i sałatke grecka zrobie tak mi smakuje mogła bym ja dziennie jeść :)

Byłam wczoraj w aptece bo lekarka kazała mi kupic
Laci Bios femina dosustna polecana kobieta w ciazy powiedziała ze to pomoże odbudowac flore bakteryjna pochwy jak jest jakies podrażnienie czy infekcja czy jakies tam plamienie i ph wysokie i kazała brac luteine dopochwowo w pon ide na wizyte wiec mi powie jak to tam wyglada u mnie !

pozdrawiam dziewczyny młego dnia :) A jak wy sie czujecie dziś:) jak z waszym apetytem zmieniło sie coś :) U mnie powoli sie zmienia na dobre :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki :)
nie było mnie jeden dzień a tu tyle wiadomości :)
u mnie z apetytem niestety bez zmian i mężuś już się złości troszkę... a jak już jem to tylko to na co mam ochotę

na jutro na śniadanko zaplanowałam pastę jajeczną z serem żółtym a na obiadek tu pojawia się problem - pewnie skończy się na fasolce szparagowej

dziś troszkę głowa mnie pobolewa cały dzień i chodzę jakaś bez życia - za to dużo spaceruję i leże na dworku i aż miło bo kręgosłup nie dokucza tak jak codzień....
koniecznie strój muszę kupić i na basen trzeba śmigać....

witam nową mamusię :)
cieszę się, że po wizycie Kati wszystko w porządku i że maluszek taki już duży :)
porównując długość waszych maluszków a mojego to moja to dopiero kruszynka w końcu mam najmłodszą ciążę z was... no i termin mi wskoczył jednak na styczeń a nie grudzień tak jak było początkowo - ale zostaję u was.... i koniec :)
no jak na razie widzę przewaga panów jest.... uuuu a gdzie te kobitki :)
uwielbiam czytać wasze wrażenia z wizyt... u mnie dopiero za 4 tygodnie... a ja już bym chciała znów zobaczyć moje maleństwo.... mam płytkę i fotki więc to mi zostaje na razie
a wszystkim wam dziewczynki życzę miłego weekendziku, odpoczywajcie, korzystajcie z pięknej pogody i dbajcie o siebie

Odnośnik do komentarza

Mi weekend mija leniwie. Pojechaliśmy na wieś do dziadków i w ciągu dnia siedziałam sobie na leżaczku czytając gazetkę"m jak mama". Raczej siedziałam dopóki deszcz z burzą nie przyszedł. Teraz siedzimy w domu i oglądamy mecz
Co do jedzenia to nie mam problemu na szczęście. Jem praktycznie wszystko. Jedynie co to nie jem wędliny.
Wczoraj zaczął mi się 15 tc :)
Miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

Oj słodkie to i ja mogę wcinać.... a dziś zjadłam prawie kilogram czereśni :D Ale takie dobre, słodkie i duże były... normalnie nie mogłam się powstrzymać :) Warzywa mogę jeść po każdą postacią, więc tutaj problemów osobiście nie mam , ale za to z mięsem już nie bardzo... chociaż dziś zjadłam spaghetti i jadłam dwa razy :D na obiad i przed chwilką na kolację- pychhooota! :) Zaraz idę poprawić merci :P

Jak się czujecie? Jakie plany na niedzielę? :)

Kto ma wizyty w tym tygodniu?

PS. Czy jak czekoladki są alkoholizowane to my możemy je jeść?? Wiem, że głupie pytanie bo pewnie nie, ale tak wolę się upewnić :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam wizyte w pon lub w srode raczej w pon :)na 18
Jak tam wasze brzuszki rosną???
Mój Brzuszek rosnie jak na drozdzach juz kazdy widzi ze jestem w ciazy :) z dnia na dzien jest wiekszy:) a aga 0.5 kg na plusie heh

Dzis w biedronce zachciało mi sie siku tak mocno az słabo mi sie robiło hehe zapytałam o wc Pani powiedziała ze nie ma dla klientów wc ale ze jestem w ciazy to wyjatkowo moge skorzystac z wc hhehehe bardzo miłe to było z jej strony :)
Carolinee spagetti uwielbiam tez jak mam jem 2 razy uwielbiam wszystko co pomidorowe :) bigos fasolke po brytonsku leczo duzo papryki , pomidorówka z ryzem, kietchup ! niestety po słodkim mam straszne mdłosci i naciagam nie przepadałam za słodkim nigdy a teraz dopiero nie!
Nie robilismy dzis grila bo leje jadłam na kolacje krem z brokół i kanapkez almette pomidorem i szczypiorkiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie !!!
Ja juz po wizycie.Następna 11.07. Widzialam moje malenstwo (w sumie to nie takie malenstwo bo 11,5cm od głowi do pupki) , nie chcial za bardzo figlowac ale i tak coś tam do nas troszke pomachal ;) Wszystko w porządku poza WAGĄ ehheheheh :) 5 kg od poczatku ciąży. No ale przeciez te kilogramy ciążowe każda z nas uwielbia :) Ciśnienie mam jakies takie dziwne . A jak u Was z ciśnieniem? Brzuszek rośnie z dnia na dzien coraz bardziej :) Jestem pełna energii i mam wilczy apetet. Dziś zjadłam kilogram bobu od tak :) Pozdrawiam Was gorąco i całuje brzusie-dzidziusie :)

Nasza dzidzia bedzie z nami 08.12.2014. :)

Odnośnik do komentarza

renatatusia super ze wszytko ok z dzidziusiem :)

Pewnie jak masz apetyt to jedz dziewczyno chyba lepiej jest miec apetyt niz takie masakryczne wymioty po wszystkim dosłownie nie mozna było normalnie funkconowac! 3 miesiace wymiotywałam nawet woda od 2 tyg jem coraz wiecej różnych rzeczy :)
oprócz kiełbas wedlin miecha smazonego na tłuszczu i ryb ! troche miesa w bigosie czy w leczo czy w gulaszu zjem ale typowo same smazone nie eh to mnie odrzuca jeszcze ! chodzi o to ze cieszcze sie ze wogole zaczełamm jesc :) po fatalnych 3 miesiacach w których schudłam 4 kg! teraz 0.5 juz na plusie :) dzis wieczorem mam straszne mdłosci eh

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...