Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też robię fotki brzusia tak co 2 tygodnie :) Usg zbieram na pamiątkę i żeby pokazać dzidzi w przyszłości. Mam zamiar zrobić sobie sesję ciążową ok. 7- 8 tc. 3 lata uczyłam się fotografii, sprzęcior mam, tylko mojego mężusia przeszkolę i zrobi mi fotki, ze skarpetkami, body, bucikami itd. taka słodka, ciążowa sesja :) Ja zrobię, to na pewno się pochwalę :P

Mój brzuszek ostatnio prawie w ogóle się nie zmienił, ale za to moje bulgotanie w brzuszku się na sila, czasami czuje takie hm... łaskotanie, przesuwanie od środka, dziwne uczucie :) Nie mam wzdęć itd, wiec to na 100% mój mały skarbek rozrabia :D

Odnośnik do komentarza

~anulka 85 Witamy nową mamusię ;)

Madlenka ślub mamy 30 sierpnia ;) w drugą rocznice bycia razem ;)

Przygotowania pełną parą jesteśmy na etapie rozwożenia zaproszeń, strasznie dużo ich zostało ale mamy nadziej że zdążymy;) ja niedługo już nie będę przychodzić do pracy więc zajmę się szykowaniem ślubu. Nie chce tego zaniedbać bo planujemy go już półtora roku ;)

Dziewczyny ja jutro zrobię zdjęcie to dodam ;) musze tylko pamiętać ;) a z tym u mnie co raz gorzej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez zbieram zdjęcia z usg i zdjęcia brzuszka bede miała i kupiłam sobie nawet taki album z pustymi kartkami i bede wklejac na początku zdjecie mamusi i tatusia a potem usg zdjecie testu ciazowego itd a na koniec jak maluszek sie urodzi to odbijemy jego stopy i album będzie gotowy :)

My tez będziemy mieli sesje zdjęciowa z brzuszkiem a potem z synusiem jak sie urodzi :)

Dziewczyny robić zdjęcia i wstawiać :):)

Odnośnik do komentarza

Iza-majka, ~anulka 85 witamy nowe mamusie
olusssia7 fajna tableka, jak mogę dopisać się do niej, czy to Ty wpisujesz? Temin mam dzień po Tobie :)
Carolineee ja farbowałam włosy w 9tc, nic nie powiedziałam fryzjerce. Na szczęście nie czułam żadnego zapachu.
Staram się robić co jakiś czas zdjęcia brzusia. Usg zbieram wszystie i tez chcę sobie zrobic sesję zdjęciową z brzuszkiem, tak w 7-8mc.

Odnośnik do komentarza

MartaA- zazdroszczę brzuszka, też już chcę taki. No i masz super sukienkę, też chcę taką :)
Madlenka, dzień pracy za mną. Witajcie wakacje, od jutra zaczynam ostro działać z moim ulubionym zajęciem - sutasz :)
Megi1992, widać, że rośniecie, super wygląda domek dzidziusia.
iza-majka, witaj :)
asiaroza- brzusio niewielki, ale ewidentnie ciążowy :)
anulka85, Ciebie również witam :)
Skoro mamy dni brzuszkowych zdjęć, muszę się jutro zmotywować i też zrobić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

iza-majka na twoja prośbę lekarz powinien zrobić ci usg.
ja na wizycie zapytałam mojej pani doktor bo myślałam, że też nie zrobi a ona mi wyjaśniła że nie ma prawa naciągać mnie ale jeśli sobie życzę to oczywiście robimy usg i ona też jest zdania by robić na każdej wizycie wtedy i lekarz i pacjentka są spokojne o maleństwo
powiedział ci dlaczego nie zrobi ci usg? przecież to dodatkowe 5 minut a dla przyszłej matki ma tak ogromne znaczenie

Odnośnik do komentarza

Cześć kobitki :)
Witam nowe dziewczyny u nas - iza-majka i anulka85 :)

Byłam dzisiaj pierwszy raz w pracy po 3 tygodniach ferii. Oj ciężko było wstać o tej 6 tej i się wyszykować. Przeżywałam ten powrót cały weekend.
Nie dość ze było co robić, to jeszcze wyszłam do domu 2 godziny po czasie. Już myślałam, że coś mnie trafi o 17tej że jeszcze tam siedzę :/ Brzuch bolał z głodu, ehhh... A w przyszłym tygodniu będą 2 nocki, w tym jedna 18-godzinna. Czemu ferie nie trwają wiecznie... :(
Sorry, musiałam się wyżalić.

Już dzisiaj nie wstawię zdjęcia swojego brzuszka bo za bardzo objedzony i jak zwykle wzdęty. Z samego rana sobie strzelę fotę, a co! :p

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

a ja zauważyłam, że jak zjem to na co mam ochotę to mdłości nie mam - i to samo potwierdziła książka dieta przyszłej mamy, że nasz węch i organizm domaga się czegoś czego mu brakuje i jeśli to zjemy to mdłości nie powinny być...
co najważniejsze na mdłości - dużo pić....
mi o dziwo odpuszczają, i oby już na zawsze :)

Odnośnik do komentarza

Na początku zmierzył ciśnienie, zważył, obejrzał badania i zaprosił na fotel. Zbadał szyjke potem takim aparacikiem zmierzył tętno dzidziusia i stwierdził że skoro wszystko tu jest dobrze to nie trzeba robić usg. Ja jakoś bardzo się nie upieralam i tak wyszło. Przyzwyczaiłam się do ciągłych usg bo jak się staraliśmy i na samym początku będąc w konkretnej klinice to usg miałam za każdym razem. W sumie jestem w 16 tyg a od początku miałam już 4 badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...