Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnią miesiączkę miałam 14.03, a na wizytę do lekarza umówiłam się na 5.05. Bez pośpiechu, bez nerwów , na spokojnie zobaczę wtedy dzidzie i bijące serduszko. To moja druga ciąża więc jestem spokojniejsza i bardziej cierpliwa. Przy pierwszej ciąży od razu po zrobionym pozytywnym teście umawiałam się na wizytę... i w 5tc było widać tylko pęcherzyk,(musiałam czekać 2 długie tyg nim zobaczyłam maleństwo).
Póki co ciąża u mnie przebiega spokojnie, trochę bolą piersi i mam lekkie mdłości czasem.
Dziewczyny! Z racji takiej, że to moja druga ciąża wiec mam trochę większe doświadczenie niż pierworódki. Służę radą gdyby któraś miała jakieś pytania:-)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja mam mdłosci od tyg wczoraj jedynie czułam sie lepiej bo pojechalismy na obiad i siedzielismy na dworze nad stawem w lesie :) nie umie nic prawie jesc konkretnego straszne na sama mysl o smazonym miesie robi mi sie nie dobrze ;/ senna jestem tez ale to juz mniej uciazliwe od mdłości mam wyczulony wech czuje wszytko jak wchodze do sklepu marketu jest najgorzej ! pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Nie straszcie mnie z 9tym i 10tym tygodniem bo w środę mija mi 9 tygodni... wcześniej raczej nie miałam mdłości, a teraz rano musze sie czegos napic albo coś zjeść bo inaczej źle się czuję, mam takie mdłe uczucie w żołądku i w buzi, ale to nie są konkretne mdłości, bo z tego co wiem, zdarza się, że dają się mocniej we znaki :)
Wybrałam już prawie opakowanie femibionu natal 1, w środę wezmę ostatnią tabletkę no i z racji takiej, że jest do 12 tc to kupię kolejne, a potem przerzucę się na 2 :) Szybko się wszystko zużywa i bardzo szybko leci mi czas :) Myślę, że aby się obejrzę i dzieciątko już będzie z nami, kurczę, a jak potem będzie rosło w mgnieniu oka...! :D

Odnośnik do komentarza

A ja to uważam za głupotę największe mdłości i osłabienie miałam ok 6 , 7 tyg .
Dzisiaj skończył mi sie 9 tydzien i lecę 10 i czuje sie od ponad tygodnia idealnie nic mi nie jest jedynie rano mam lekkie mdłości ale wystarczy zjeść pożądane śniadanie jak sie otworzy oczy i jest dobrze.
Wiec każda kobieta inaczej przechodzi nie ma reguły i myśle ze nie ma co sie sugerować innymi tylko patrzeć jak swój organizm reaguje :)
Dzisiaj mam usg będziemy widzieć nasze maleństwo myśle ze juz bardziej wyraźnie nic 4 tyg temu wtedy to była tylko moja mała kochana kropeczka pulsująca :)

Dziewczyny nie wiem czy czytacie wszystkie posty ale juz raz doradzalam ze na mdłości musicie regularnie jeść i to cos zdrowego wtedy będzie wam o wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Dlatego pytałam wlasnie o te poranne mdłości, w ciagu dnia pojawiają sie ale nie tak intensywne jak rano, rano jest tragedia. Jeszcze leżę w łóżku z zamkńietymi oczami a juz mnie mdli. Zanim zrobię śniadanie to niestety muszę wyjść z psiakiem na spacer. I czuje sie okropnie. Nie moge zjeść przed wyjściem gdyż jest to szczeniak i jak ja sie burze to on tez, jeszcze nie umie czekać ;) wzięliśmy psiaka a 2 tyg pózniej dowiedziałam sie, że jestem w ciąży. Najgorzej martwię sie jak on zareaguje na dzidzie, bo jak sie przytulanym z mężem to przychodzi i tez chce z nami ;) no i śpi z nami w łóżku, bo to york... Muszę go tego oduczyć niestety ;(

Odnośnik do komentarza

A mi od wczoraj wszystko brzydko mówiąc "śmierdzi" - masakra jakaś. Ulubiona świeża bułeczka z twarożkiem nie chce mi przejść przez gardło. Apetytu brak. Dzisiaj jedyna rzecz, która mi smakowała to suchutki rogal. Wczoraj wchodził mi tylko świeży chlebek z masełkiem. I to tak z dnia na dzień. A mdłości chyba też się zaczynają bo dziś pierwszy raz czułam się jakby coś mi leżało na żołądku. Dopiero od jakiś dwóch godzin czuję, że jest lepiej. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowe złe samopoczucie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Monikam
To mam propozycje zrób sobie wieczorem jakieś dwie kanapki wsadz do lodówki a rano jak otworzycie oczka razem z psiakiem to od razu do lodówki szybko kanapkę albo dwie na spacer a po spacerku na spokojnie większe śniadanko :)
A propo twojego pieska musi być słodki my chcieliśmy rok temu kupić kota wszystko juz było zaplanowane a nagle przypomniało mi sie ze mam alergie na takie słodziaki jak mieszkałam u rodziców był kot i co chwile psikalam smarkalam i była tragedia. Ale myśle ze twój york nie będzie zazdrosny twoje baby jak podrośnie będzie miało przytulanke.
Jestem dobrej myśli :)

Magnoliam
Co do tych objawów co ty masz to stwierdzam ze to jest najgorsze co może być tez tak miałam i nawet nie potrafiłam obiadu ugotować maz chodził przez tydzien głodny bo wszystko w lodowce brzydko wyglądało i pachniało dla mnie :)
Teraz jedynie co dalej mi śmierdzi to pieczarki a przed ciaza uwielbialam mogłam jeść codziennie ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Ja mam już 3 letniego yorka i jeśli chodzi o dzieci to jest bardzo spokojny :) Wtula ogonek, uszka w dół i tak delikatnie, ostrożnie podchodzi i daje sie dzieciaczkom głaskać i przytulać :) A na co dzień wariuje, biega, szczeka, zaczepia domowników, żeby się z nim bawić :) Więc nie ma się co martwić, że piesek będzie źle reagował na dzidzię :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłam na usg i na badaniach u mnie i u małego skarbka wszystko ojej badania i wyniki idealne . Mam 9 tyg skończone lecimy 10 i moj maluszek ma 4 cm rusza raczkami i nóżkami ma pięknie bijące serduszko i dwie pół kole mózgu :) lekarz tłumaczył nam ze normalnie takie maleństwo cały czas śpi a rusza sie nie świadomie ze względu na to ze trenuje mięśnie akurat przy usg obudził sie ( widocznie cos mu zaczęło przeszkadzać miał gościa :p) machal do nas ładnie i pięknie sie obracał jestem wraz z mężem taka szczęśliwa aż sie popłakałam :) a tu wam sie pochwale zdjęciem :)

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10402.jpg

Odnośnik do komentarza

Cos mi ucięło chciałam tylko napisać ze 2 nóżki 2 rączki brzuszek główka wszystko na swoim miejscu :) Jezu jestem taka przejęta dzisiaj cos pięknego widzieć swoje maleństwo takie ruszające sie :) 4 tyg temu była tylko mała plamka a dzisiaj piękne 4 cm bobo :)

Odnośnik do komentarza

Megi świetny pomysł z tymi kanapkami! Dziękuje, taki proste a jakoś sama na to nie wpadłam ;) wlasnie yorki maja włos, moj mąż też alergik, wiec dużego wyboru nie mieliśmy, ale kocham mojego małego łobuza ;) macie tu zdjęcie ;)
Carolineee to trochę mnie uspokoiłaś, chociaż ja widzę ze moj tez leci i bawi sie z dziećmi, to jednak niemowlę to co innego.

Megi przepiękne to zdjęcie, aż sie napatrzec nie moge ;) coś niesamowitego ;) gratulacje ;D ja idę 8 maja, mam nadzieję, że też już bedzie widać dzidzie ;))

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10406.jpg

Odnośnik do komentarza

Monikam
Proszę :) sama tez zawsze robię wieczorem mężowi śniadanie do pracy wiec przy okazji jedna bułeczkę dla siebie i przed wyjściem o 8 mijając sie gdzieś razem w łazienkę mam pod reka żeby zjeść.
Słodki taki piesek tez bym chciała ale boje sie ze cos będzie z moja alergia a teraz w ciazy całkiem juz nie chce ryzykować. Nawet boje sie jechać w czasie ciazy do rodziców do polski na odwiedziny . Po wizycie w lutym miałam przez ponad tydzien problemy z katarem oczami i ubrania musiałam prac po 2 razy.

Ja juz całkiem nie potrafię sie napatrzec a przed oczami mam ciagle obraz jak moje baby sie wiercilo i machalo :) aż chciałam żeby to usg trwało cały dzien mogla bym tak leżeć i patrzeć . Dobranoc dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...