Skocz do zawartości
Forum

Nie wyświelają się moje dłuższe posty


Rekomendowane odpowiedzi

Na wątku „Czerwcątka 2014” dziś już dwa razy napisałam posty (takie dłuższe) i ich nadal nie widzę. Po wysłaniu pierwszego wyskoczyło:
"Twój post został zapisany i przekazany do moderacji. Jeśli moderator zatwierdzi wątek, będzie opublikowany na forum".
Za to jak napisałam krótki post to się pokazał na stronie. Napisałam znów dłuższy post i wyskoczył mi ten teks co wyżej. Minęła godzina i tych dłuższych postów nie widać. Nie użyłam wulgaryzmów czy jakiś zakazanych słów, więc dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Ulla, ja już wiem w czym tkwi przyczyna. Mój post nie pokazał się nie dlatego, że był długi, tylko dlatego, że zawierał linka, który jak widać z jakiś względów nie jest "wygodny" ;) dla Parentingu. W sumie nie wiem dlaczego, bo ja tylko chciałam koleżance polecić książkę. Jak tylko usunęłam ten link, to post się wysłał.
Wpadłam na to, gdy koleżanka z tego samego forum napisała, że gdy chciała wstawić link do jakiegoś filmiku, to post się wysłał do moderacji.


Ale jestem ciekawa co się dzieje z tymi postami, które "poszły" do moderacji, bo teraz widzę posta od Redakcji, że posty powinny być widoczne. Sprawdziłam i i są widoczne w tym dniu, w którym je pisałam. Ale mam pytanie, od czego to zależy, że jedne linki są ok, a inne nie? Ten "mój" nie wyglądał na szkodliwy w jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...