Skocz do zawartości
Forum

Na krawędzi wojny?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukierek

Margeritka
podobno ukraiński pociks trafił w polski dom, przecież to wszytsko dzieje się od nas zaledwie o kilkadziesiąt km...

Właśnie o tym wkleiłam link ale widzę że nie działa
Tu przypadek tam przypadek i tyle tych zbiegów okoliczności i komu tu wierzyć

Odnośnik do komentarza

To napiszę coś z humorem wczoraj tak sobie przeglądałam informacje
Jest taka akcja żeby jeść jabłka na złość Putinowi bo wniósł embargo na polskie jabłka i był komentarz Nic nie bierzmy z Rosji nawet gazu Jedzmy więcej grochówki i wytworzymy własny ! Pół dnia się z tego śmiałam

Odnośnik do komentarza

Jutro grochówka na obiad :)
A co do nagrody - nobel dla Obamy, nobel dla UE, nie zdziwi mnie i nobel dla Putina. Jestem tylko ciekawa kto stoi za przyznawaniem tej nagrody. Może służy jedynie poprawie wizerunku polityków, usprawiedliwianiu popełnianych przez nich zbrodni albo jest przyznawana za polityczne zasługi dla bankierów rządzących światem...

Odnośnik do komentarza

Lukierek
To napiszę coś z humorem wczoraj tak sobie przeglądałam informacje
Jest taka akcja żeby jeść jabłka na złość Putinowi bo wniósł embargo na polskie jabłka i był komentarz Nic nie bierzmy z Rosji nawet gazu Jedzmy więcej grochówki i wytworzymy własny ! Pół dnia się z tego śmiałam

dobre z tym gazem :D
Cała Polska zrobi akcję jemy grochówkę :) A jabłka to my zawsze zajadamy ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/3/2014 o 6:06 PM, NATKA08 napisał:

dobrze domi zauważyłaś cały świat nie przejmuje się tym tak jak Polska i wydaje mi się ze nie potrzebnie aż tak się w to angażujemy wcześniej czy później wyjdzie nam to wtrącanie się w cudze sprawy bokiem

Wtrącamy się ,bo częściowo nas to dotyczy, czy chcemy czy nie. Poza tym jesteśmy sąsiadami i nam też się oberwie,jak między nimi będzie źle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...