Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Animodzik ja też spałam prawie całymi dniami, ale na szczęście od ok tygodnia to minęło, więc u Ciebie też niedługo minie.
Lidka86, ja już też niestety nie toleruję chipsów, a mam jedne ulubione które mogłam jeść codziennie. A jak je zjem to od razu zgaga, zoładek boli;/. Wybredne te nasze dzieci :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza
Gość Doti90

Witam wszystkie nowe dziewczyny :)
Ja dziś też z migrena przywitałam dzień.... Zawsze wiem kiedy sie migrena zbliża bo mam gorsze widzenie i mroczki przed oczami ale na szczęście lekka parzona kawa z mlekiem, ciepła zupka i dużo wody pomogło :) U mnie bóle głowy to średnio 2 razy w tygodniu ;/ ale sa coraz lżejsze więc mam nadzieję, że wkrótce mina. Co do Ciśnienia to ja całe życie mam 98/65 więc to chyba taka uroda :) W pon idę do gin muszę o tych bólach głowy wspomnieć. Ja teraz siedzę w pracy do 20 ;/
Dzisiaj o 21:00 druga część Eurovision ktoś oglada? ;]

Odnośnik do komentarza

zapewne ja będę jak nic lepszego nie puszczą, tak na dobicie :) zawsze puszczamy tv, ustawiamy sleepa i albo zawiesimy oko, albo nie :) Jestem już wykończona, a gdzie tam do końca dnia. Syn już chodzi pełną parą, prawie dzisiaj nie raczkował :) Dumny taki, uśmiechnięty paraduje po całym pokoju, a ja już mam dosyć bo z oka go spuścić nie mogę. Plus ten, że zmęczył się właśnie bardziej niż za ten sam czas raczkowania, zostawiłam go samego w łóżeczku licząc na to, że może sobie jakąś drzemkę utnie więc trzymajcie kciuki, może ciut dychnę :)

Odnośnik do komentarza

Wróciłam z szału zakupowegooo:D głowa przestała boleć :) a tez boli mnie często mimo ze zawsze cisnienie mam idealne. Kupiłam sobie 1 ciązowe spodnie dresowe:D haha na dziale dla mam w H&M...myslalam ze sie z nie nie zmieszcze a tu cud:D jeszczem z nich mega szczesliwa:) nakupowałam pelno cichów dla męża bo sa jakies promocje. Bedzie sie cieszyl ze w koncu cos dla niego :P
oosaa juz sie wpisałam:)
a koszmary też mam....ostatnio sniło mi sie 5 dni pod rząd ze mąż mnie zdradza...masakra :P
jutro siedze w domu i odpoczywam :) za duzo dzis kasy straciłam hehe....

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
No mnie tez dzisiaj boli glowa, na dodatek w pracy kociol - wszystko na dzisiaj !!!
W nocy obudzilam sie o 2.00 i zasnelam dopiero o 4.00. Bez koszmarow, ale noc do tylu.
Tez kupilam sobie juz spodnie w H&M i sukienke na lato.
Co do maluszka to moja psiapsiola dostarczyla mi wczoraj nastepne dwie wielkie torby ciuchow :-)
Chyba nawet skarpeter tego mojemu dziecku sama nie kupie ;-)

Czaki dotarlas juz do Polski? Jak podroz?

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki :) nie nadążam za wami :) u mnie dzisiaj ok ale wczoraj miałam masakre tak się źle czułam ale to na pewno stres bo na starośc matury mi się zachciało...
no i też pochwalę się że mam już spodenki ciążowe i śliczną sukienkę z koronki na ślub siostry :)
a i powiem wam jeszcze że mój synek mnie zaskakuje najpierw rodzeństwa nie chciał a teraz codziennie sprawdza czy jego SIOSTRA -nie wiem czemu się tak uparł :) już kopie :) to takie słodziutkie :) :) :) no i w ogóle strasznie wrażliwa się zrobiłam... nawet na reklamach się wzruszam :D
a no i co do arbuza mniam mniam :) wczoraj 1,6 kg opędzlowałam pycha :D tylko sikałam jak szalona pół nocy :)
a zakupy dla dzidziorka powoli już robimy może później wrzucę fotkę :) a co pochwalę się, bo u mnie to nikt się tak nie cieszy z małych skarpetek a wy na pewno zrozumiecie :D

Odnośnik do komentarza

Cześka smaka robisz tym arbuzem juz mi chodzi po głowie od miesiaca a nigdzie ładnego nie moge dostac :P ale jak tylko ujrze to nie wazne jaka cena wezme haha :D ja na kolacje chyba jajo se usmaże:) albo na miekko zrobie mmm :)
chwal sie chwal ciuszkami :) chetnie poogladamy:) bo widzisz nikt tak nie zrozumie kobiety w ciązy jak druga kobieta w ciązy:P mi przyjaciołka nawet nie pomaga toreb nosic jak cos cieższego kupie;) ale uj z nią :P haaha daje rade sama:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Detuś

Uważaj z tymi ciężkimi torbami! Ja tez myślałam, ze wszystko sama, ze przecież to nie jest ciężkie, ze sprzątanie i gotowanie to nic wielkiego i co teraz? Muszę leżeć w łóżku. Nawet dłuższe spacery zabronione, nie wspominając już o tym, ze nawet obiadu nie wolno mi gotować!

Odnośnik do komentarza

NOo a ja juz po obiadku naszło mnie na spaghetti:))zjadłam ale jakos szalowo mi nie wchodzilo noo zobaczymy co bedzie w ciągu pól godziny hehe noo a ja za soba mam 3 prania wysprzątana łazienkę na błysk a teraz sie szykuje do posegregowania ciuchów w które sie jeszcze mieszczę a w które juz nie hehe
Kurde tez bym se zjadła arbuza ale jak ostatnio patrzyłam sklepie to takie same bladziochy ;/
Kurcze wy juz szalejecie z zakupami tylko ja nie:(( ja jedynie co sobie kupilam to 2 pary dresow na ciaze i 3 bluzeczki a dla dzidz nic hehe

Odnośnik do komentarza

Witam :) ale pędzicie z tymi postami :) od wczoraj mnie nie było, a postów jak po całym tygodniu :) ale to fajnie, że tu jesteśmy i możemy pogadac o wszystkim :) kto zrozumie kobiety jak nie koleżanki :)

Co do mętnego moczu, to ja tez taki mam, ale wizyte mam za tydzien.

Mam inny poblem, może doradzicie...wczoraj jak się kąpałam pod prawą pachą wyczułam zgrubienie delikatne i pobolewa jak dotykam jakbym miała siniaka. Mój P. mówi, że to węzły chłonne się powiększyły, bo miałam katar i problem z zatokami, przemarzłam w weekend tez bardzo, moze się przeziębiłam. Wizytę mam dopiero w środę i nie wiem czy czekać aż to zginie czy sie martwić....

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza
Gość Detuś

Gdy coś mnie niepokoi pisze do swojego lekarza. On decyduje czy przyjść od razu czy czekać do wizyty. Ostatnio jestem dość często, ale jak od niego wychodzę zawsze jestem już spokojna. Wiesz nie wiadomo co to jest warto skontrolować. Na pewno nie panikuj, tylko zapytaj lekarza. Na pewno Cię uspokoi.

Odnośnik do komentarza

hej!! a ja szuakm dlugich sukienek na lato a nic nie moge znalez :( ostatnio jak bylam to kupilam se krotka ciazowa bo juz bralam co bylo :( wiec jedyny moj ciuszek ciazowy! a po chacie to faceta garderoba :P a ja namawia moje zeby skoczyl po lody czekoladowe do sklepu :P ale pada przesadnie i niechce isc :( pozdro

Odnośnik do komentarza

lidka poszukam w SH w c&a tez sa fajne:) dzis widzialam....ja mam swoje juz tyle lat ze loh :P kiedys za grosze h&m kupiłam:) jeszcze sie trzymaja wiec bede w nich chodzic ;)

gabi napisz do swojego lekarza lub zadzwoń, moze to nic powaznego i Cie uspokoi i przebada na wizycie:) moze rzeczywiscie to ten powiekszony węzeł...a to bardziej podłuzne czy jakis guzek ?

Emii tez musze porobic porządki w szafie co dobre zostawic co juz stare wywalic hehehe ;)ale sie zbieram i zbieram i sie zebrać nie mogę ;)

robie wlasnie na kolacje jajko na miekko:D mmm

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Emii ze mna chodzi mąż :) staram sie wybierac takie godziny by mógł też iść :) i sie bardzo cieszy jak zobaczy na usg dzidziusia:) ja jestem za tym by brać chlopaków/narzeczonych/mezów- to bardzo zbliża itp:)

Olcia no są zielone czarne kolorowe:) rozne i nawet w przystepnych cenach :) wyslij mi z 1,5 kg tego arbuza hahaha:P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...