Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

A ja co zjem i kruszynie nie pasuje odrazu mdlosci i wymioty z jedzenia moge jesc tylko buka z dżemem, bułka z szczypiorkiem, jajko sadzone ,jajko gotowane ,bułka z smażona mortadela,jogurt fantazja i mambę:)) po reszczie zygam;/ a o mleku moge zapomnieć;/ strasznie martwi mnie to moje kiepskie jedzenie ale co zrobic no;/

Odnośnik do komentarza
Gość Detuś

Mleko jest zdrowe( oczywiście niektórzy twierdza, ze wręcz przeciwnie, ale co fakt to fakt ma sporo wapnia i trochę witamin), wiec sobie nie żałuj. Trafiłam nawet na taki artykuł, ze w zaawansowanej ciąży powinno sie pic litr dziennie!

Odnośnik do komentarza

ja tez gdzies czytalam ze dzienie powino sie pic szklanke mleka dla zdrowia malucha :))
Detuś co do rodziny to zawsze sie wtraca dla tego zawsze pokaz im gdzie sa ich granice moja mama mi opowiadała ze jak urodziłam sie to babki mnie odwiedzały jak szalone i co chwile na rekach chciały mnie trzymać (malutka 49cm dlugosci 2,1kg wagi mialam jak lalka bylam) matka sie wkurzyła i powiedziała Ewelinka ma swoje godzin na spanie,jedzenie i zabawe wiec ja teraz zostawcie w spokoju i koniec;p

a co do warzyw to czasem zjem rzodkiewke lub ogorka i koniec a z owocow banany cytrusy truskawki maliny jagody suszone sliwki;p

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Już tylko pół godzinki mi zostało i lecę do domu.
Emii ja w pierwszej i tej ciąży schudłam 3 kg w pierwszym miesiącu i na razie nie przybrałam ani grama. Oby tak dalej :-)
Malina spokojnie, może to są Twoje "dni okresu" akutat teraz? Ja też plamilam dwa razy i po dwóch dniach przeszło. Jutro lekarz na pewno Cię uspokoi.
Oosaa no i jak tam? Jakie newsy?
Detus nie dawaj sobie na głowę wchodzić!!!

Odnośnik do komentarza

Detuś ja prawie wszystkie części Harrego Pottera oprócz ostatniej ;p Jakie niegrzeczne ty tylko masz im dac do zrozumienia ze wiesz co robisz i wiesz co dobre dla ciebie i twego dziecka i ze jak będziesz potrzebować rady to sie o nia spytasz i tyle :))
Mi teściowa mówi ze mam swój charakterek i wie ze za dużo nie ma co gadać bo i tak robie po swojemu;p

Odnośnik do komentarza

Każdy ma charakter jedni lekki a inni ciężki u mnie mamuśka sie zastanawia za kim ja mam taki paskudny charakter jak to kiedys powiedziała mam charakter wrednej kurwy która w tył sie nie ogląda;/ kochana mam mame czyż nie:))
Wiecie co naszła mnie ochota na bita śmietanę z malinami i galaretka ide robic mniam:))

Odnośnik do komentarza

U mnie na temat dziecka i przebiegu ciąży generalnie się nikt nie wtrąca. Za to pojawił się inny problem ;P Żyjemy z moim partnerem bez ślubu, i nikomu to do tej pory nie przeszkadzało. Jak zaszłam w ciążę to nagle zrobiła się wielka nagonka przed ołtarz, i ciężko jest nam wytłumaczyć że narazie nie chcemy, że może po porodzie.. No ale do nikogo to nie dociera za bardzo, no bo co ludzie powiedzą?! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...