Skocz do zawartości
Forum

Sms-y i telefony o wygranej


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny na pewno każda z was otrzymuje takie sms-y czy telefony z informacją ze to właśnie wasz numer został wytypowany do otrzymana nagrody np. samochodu czy 100 tyś zł ja powiem szczerze otrzymuje takie informacje dość często i w ogóle na nie nie reaguję ale dziś miałam taką sytuację ze zadzwoniła do mnie Pani i mówi ze to właśnie ja zostałam wytypowana do odbioru super nagrody w postaci szwajcarskiego depilatora zupełnie za darmo i oczywiście gada i gada jakie to mam szczęście i w ogóle, a że mnie tak łatwo naciągnąć się nie da, to zaczęłam z nią prowadzić rozmowę a co w końcu nie na mój koszt :D więc udaje jak to się bardzo cieszę i chętnie przyjmę ten depilator stwierdziłam że męską golarkę wybiorę bo ja sobie ostatnio kupiłam nowy wiec będzie dla męża w prezencie, i w końcu pytam ją no dobrze to proszę mi powiedzieć gdzie mam po tą nagrodę przyjechać a ona nie, nie trzeba nigdzie przyjeżdżać my sami wyślemy i jeszcze w trakcie rozmowy okazało się że koszty wysyłki tylko muszę pokryć ok 20 zł :D a ja jej na to że nie myśli Pani że ja podam Pani mój adres ? i dalej nalegam że jednak po nią przyjadę osobiście to żaden problem dla mnie, niestety kobieta nie wytrzymała i podziękowała mi za rozmowę. :D
Po tej rozmowie przypomniałam sobie jak moja bratowa kiedyś otrzymała w ten sposób "ekskluzywna bieliznę" oczywiście też tylko koszty przesyłki miała pokryć ok 20 zł przyszły 3 pary chińskich majtek które można kupić po 1 zł na bazarze wkurzyła sie i postanowiła to odesłać okazało sie ze koszty wzrosły po 2 miesiącach bycia posiadaczem tej pseudo ekskluzywnej bielizny do 70 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...