Skocz do zawartości
Forum

Zabawy z naszego dzieciństwa


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

zuzunieczka
nikawa
Zuzunieczka, obyś się myliła. A przynajmniej nie będzie to dotyczyć naszego podwórka :p

Szczerze mam nadzieję, że się mylę. Ale to właśnie my, rodzice, mamy teraz wpływ na to jak bardzo nasze dzieci będą odchodzić od podwórka, spędzając czas przed komputerem i na odwrót.
;)

Oczywiście masz rację. Tylko, że niestety nasze dzieci mają kolegów/koleżanki. A ich rodzice postępują nie tak jak my sami, nasze dzieci często biorą przykład z innych. I wtedy jest problem... Miejmy nadzieję, że to tamci rodzicie i ich dzieci będą z nas brać przykład, zamiast z lenistwa włączać dzieciom kolejne gry/bajki itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

u mnie latem nie ma problemu wręcz przeciwnie nie można dzieci do domu sprowadzić na obiad czy kolację Natasza nawet obiady je na podwórku i w ogóle zawsze naschodzi się do sąsiadów czy do nas mnóstwo dzieci i tak się bawią na trampolinie, zjeżdżalni na huśtawkach i w piaskownicy wiec ja specjalnie z tym problemu nie mam od wiosny do jesieni problem pojawia sie gdy robi się zimno, pada czy wieje więc teraz przypomnijmy sobie zabawy w które się bawiliśmy w domu wtedy gdy pogoda nie pozwalała wyjść na podwórko

Odnośnik do komentarza

Zapytałam się mojego 10. Letniego siostrzeńca, czy zna 'wojnę'. Zna! Grał latem z kolegami! :) Podobnie jak ja używa do tego piłki. I tak samo odbiera ziemię, teraz mi przypomniał. Osoba, która zwycięży, stawia swoją stopę na polu przeciwnika i ją odrysowuje. Dzięki temu zabawa trwa dłużej, bo jakby się zabierało tyle pola, ile jest się w stanie zaznaczyć, to szybko mogłaby się skończyć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...