Skocz do zawartości
Forum

Wysokie beta hCG


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta2016

[quote="Ola88"]Jakie wysokie ?? tu masz normy:
3 tydzień ciąży: 5 – 50 mIU/ml
4 tydzień ciąży: 5 – 426 mIU/ml
5 tydzień ciąży: 18 – 7340 mIU/ml
6 tydzień ciąży: 1080 – 56500 mIU/ml
7 – 8 tydzień ciąży: 7650 – 229000 mIU/ml
9 – 12 tydzień ciąży: 25700 – 288000 mIU/ml
13 – 16 tydzień ciąży: 13300 – 254000 mIU/ml
17 – 24 tydzień ciąży: 4060 – 165400 mIU/ml
25 – 40 tydzień ciąży: 3640 – 117000 mIU/ml

Odnośnik do komentarza

Witam, właśnie jestem w dniu miesiąc,ki której nie dostalam... wczoraj robiłam test wynik wyszedł negatywny. Żadnych typowych objawów takich jak ból brzucha piersi. 10 lipca mogłam zajść w ciążę to przedowulacja bo owu niby 13 powinna byc. Drugie ryzyko zajścia to 15 lipca czyli po owu. Mąż twierdz że wszystko było pod kontrola no ale....nie planujemy maleństwa :-/ jak narazie. Mamy jednego skarba. Dzisiaj zro biłam beta hcg boję się trochę czekam na wynik z nerwami ciągle myślę o tej cholernej miesiączc e. Jak sądzicie czy jeżeli wczoraj test płytowy wyszedł negatywny to i tak może być to ciąża.? Proszę i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Motylek 666

Witam. Mam pytanie do doświadczonych. Po tabletkach powinnam jak to zawsze po odstawieniu dostać miesiaczke, lecz spóźnia sie juz 10 dzień. Nie mam regularnych ale zawsze po wywolujacych dostaje doslownie 2 dni po odstawieniu. Zaczely mnie bolec piersi, podbrzusze wiec czekalam na miesiaczke. Do tego doszły zaparcia. Z ciekawosci zmierzylam temperature i miałam 37,4 / 37,2. 3 dni pod rzad mierzylam. W koncu zrobilam test wyszedł delikatnie pozytywny. Po 2 dniach powtorzylam. Pozytywny. Zrobilam beta hcg wynik 1500 po 48 godzinach powtorzylam i mam 3450. Bylam wczoraj u lekarza, po badaniu ginekologicznym (nie robil usg) uslyszalam ze jestem przeczulona na puncie ciąży i na pewno w niej nie jestem. Na wyniki badan powiedzial ze moga byc niewiarygodne, ze mam zrobic jeszcze 2 lub 3 i jak dalej bedzie roslo to mam przyjsc. Wiadomo, moze niewidoczne jeszcze bo wydaje mi sie ze to 3 lub 4 tydzień moze być, ale czy lekarz moze tak z marszu wywnioskowac ze w ciazy nie jestem nawet wczesnej po tylko jednym badaniu? Ogolnie odciął mi skrzydełka i troche sie zalamalam, ale dlaczego beta rosnie?

Odnośnik do komentarza
Gość elkaelka

Witam wszystkie przyszłe mamy . Mam pytanie ostania miesiączka 28.03 hcg robione 25.04 473.90 kolejne hcg dziś 2.05 5090,00 czy jest to dobry przyrost hcg proszę o pomoc mam które się na,tym znają. Byłam 26.04 u gina coś tam widział ale kazał przyjść 10.05.

Odnośnik do komentarza

Witam dopiero teraz znalazłam ten wątek może ktoś mi odpisze ostatni okres miałam dosyć obfity zaczął się 8 grudnia skończył jedenastego wczoraj zrobiłam betę bo mimo tak krótkiego czasu bardzo źle się czuję wymioty zawroty głowy ogólnie bardzo słabo wyniki bety które dzisiaj odebrałam to 5183 nie wiem co myśleć o tym 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Ania napisał:

Witam dopiero teraz znalazłam ten wątek może ktoś mi odpisze ostatni okres miałam dosyć obfity zaczął się 8 grudnia skończył jedenastego wczoraj zrobiłam betę bo mimo tak krótkiego czasu bardzo źle się czuję wymioty zawroty głowy ogólnie bardzo słabo wyniki bety które dzisiaj odebrałam to 5183 nie wiem co myśleć o tym 

To oznacza że jest Pani w 5tc. Beta jest w normie jak na ten tydzień ciąży. Gratuluję 😊

Odnośnik do komentarza

Witam byłam tydzien temu u ginekologa poniewaz w dniu okresu na 3 testach 2 kreski . Ginekolog stwierdzil ze to zawczesnie widział tylko hm jakby pecherzyk z czarna kropeczka jak od dlugopisa Kazal przyjsc za 2 tygodnie . Okres miałam ostatni raz 24 lutego .Postanowiłam sama zrobic bete na dzis beta wynosi 3096 co wy na to ? Mam endometrioze i crohna tak sie boje ze cos moze byc nie tak za dwa dni powtorze bete

Czy te 3096 to wynik ok jak okres był 24lutego a kolejny mial byc 30marca lecz go nie bylo 

Prosze o odpowiedz 

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówisz to jesteś w 6t0d ciąży. Do zapłodnienia mogło dojść później dlatego beta tyle wyniosła. Ale wynik akurat się łapie na 6tydzien więc jest okej. Za 2 dni napewno będzie do ok 100% wyższy. A za 2 tyg na usg będzie widać już zarodek z serduszkiem. Gratuluję 

Odnośnik do komentarza
Gość Anna88Krakow

Hej dziewczyny kilka dni temu zrobiłam test ciążowy wynik odczytałam ok 10 min bo badaniu (zapomniałam:)) była lekko widoczna 2 kreska... Ale nie wiem jak. Się odnieść do tego testu..bo zbyt długo czekałam na odczyt.. Ale Wczoraj zrobiłam beta hcg wynik 85.2 Współżyćie 16 marca... Później co ok 2.dni.. Pomożecie z interpretacja? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...