Skocz do zawartości
Forum

Wysokość dna macicy


Gość pletwalekgo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pletwalekgo

jestem wysoka. ale boje się że dzidziuś jest mały na swój tydzień albo że ma jakieś wady. bo raczej tydzień ciąży się zgadza. a usg nie mam przy każdej wizycie bo chodzę na kasę chorych. miałam w 19 tyg teraz w 31 będę mieć

Odnośnik do komentarza

Kazda z nas jest inaczej zbudowana. Są dziewczyny niskie i wysokie. Są długonogie z krótkim korpusem i odwrotnie więc samo przez się każda z nas może mieć ten pempek na innej wysokości :) a różnica 2-3 palców.... Nie stresuj się maluszek jest b ruchliwy teznie wiadomo jak się tego dnia ułożył...
Jeśli jednak Cię to martwi wybierz się na dodatkowe usg gdzieś prywatnie. Czas jest dobry bo to połówkowe więc skonsultujesz a warto wydać ta kase i oszczędzić Tobie stresu bo przecież teraz go noe potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem w 28 tc i nie mam pojecia na jakiej wysokości znajduje sie teraz dno macicy... przynajmniej nie mam powodu do zmartwień ;)
Wiem za to, ze moja mała jest za mała jak na ten wiek ciąży i lekarz stwierdził, że nie ma się co martwić, bo taki już mój urok, że rodzę małe dzieci ;) (mój synek też nie był zbyt wielki ;p)

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...