Skocz do zawartości
Forum

Pudełko pełne sentymentu


Rekomendowane odpowiedzi

też uważam ze lepszym prezentem byłoby jak spodziewają sie swojego dziecka wtedy inaczej spostrzegą zawartość i może większy sentyment będą z tym wiązać...:)

a co do sukieneczek to u mnie na pewno nie będzie bo mam zamiar powydawać wszystkie żeby innym dzieciom sie przydały - zostawiając musiałabym zostawić prawie wszystkie a mam kilka pożyczonych... jedynie co zostanie to sukieneczka ze chrztu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Bettyy, jak też pamiętam dobrze te pierwsze pieluszki...jejciu, jak to zleciało ...już ponad 8 lat...teraz moja Lidzia i Darusia podpatrują, jak mama się maluje...w piątek w szkole Darusia zrobiła sobie makijaż flamastrami, by być piękniejszą....dobrze, że się zmyło..

moja prawie trzylatka lubi bawić się moją kosmetyczką, naśladuje mnie przy malowaniu ust lub oczu...

Odnośnik do komentarza

Margeritka, Twoja Niunia też chce się malować, jak mama....u mnie też tak jest, ostatnio dziewczynki mnie zaskoczyły....były w łazience tylko chwilę, a wyszły z pomalowanymi oczami i rzęsami......no nie...zmyły buzie, ale były nieprzekonane do końca moimi argumentami....za dwa dni nie mogłam znaleźć tuszu do rzęs, a tu już czas do wyjścia...no cóż, widocznie to ciekawe.
Ja pamiętam, że jak byłam młodsza, to czasami się też tak bawiłam z siostrą, ale na niby...dopiero zdecydowanie później tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Ula, to rzeczywiście elegancki chłopczyk, chłopcy raczej wolą wygodę, pianka, perfumy też o tym świadczą, rośnie Ci naprawdę dbający o siebie synek, w tym dobrym znaczeniu. Pewnie jesteś szczęśliwa, bo to wyjątek u chłopców. U mnie jest tak, że bardzo dużo chodzą do szkoły, przedszkola w spódniczkach, sukienkach...w tym tygodniu codziennie, do tego mają długie włosy, więc warkoczyki lub koczki, szczególnie Darunia. Lidzia ma w-f, więc wygodniej w warkoczyki.
Pamiętam, że też zawsze chciałam, jako dziewczynka mieć długie włosy.....marzenie.

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Margeritka, Twoja Niunia też chce się malować, jak mama....u mnie też tak jest, ostatnio dziewczynki mnie zaskoczyły....były w łazience tylko chwilę, a wyszły z pomalowanymi oczami i rzęsami......no nie...zmyły buzie, ale były nieprzekonane do końca moimi argumentami....za dwa dni nie mogłam znaleźć tuszu do rzęs, a tu już czas do wyjścia...no cóż, widocznie to ciekawe.
Ja pamiętam, że jak byłam młodsza, to czasami się też tak bawiłam z siostrą, ale na niby...dopiero zdecydowanie później tak naprawdę.

a moja dzis zobaczyła w telewizji reklamę lakieru do paznokci i powiedziała, ze chce mieć takie kolorowe paznokcie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...