Skocz do zawartości
Forum

Doktor Maria Fajt z Kocka


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, czy ktoś był z Was u Doktor Marii Fajt? Podobna bardzo dobry lekarz, mamy kontakt z polecenia i chcemy się wybrać. Bo moja córcia już od 3 tyg nie chodzi do przedszkola bo cały czas kaszle, często w nocy, w przychodni byłam już 3 razy, niby osłuchowo czysto... antybiotyków nie bardzo chcę podać...aby podać....ogólnie jestem przeciwniczką...oczywiście jak trzeba to nie ma wyjścia! Proszę o opinie, Parenting jest z Lublina a Kock w lubelskim, także mam nadzieję, że znajdą się jakieś opinie, będę wdzięczna!

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona wieloletnia pani dr z dzieciństwa :] Lekarz z powołania, pełen pasji z znakomitym podejściem do dziecka. Naprawdę ogromna wiedza, pani dr stara się przypisać jak najtańsze leki, nie naciąga niepotrzebnie. Nie wciska na siłę żadnych antybiotyków,, naprawdę zależy jej na pacjencie a nie na kasie. Na poczekalni często trafialiśmy na ludzi z baardzo odległych miejscowości którzy przyjeżdzali bo u innych lekarzy nie znajdowali pomocy. Przykładem tego zaionteresowania moze być sytuacja gdy moja koleżanka wraz z bratową i bratankiem weszła na wizytę do gabinetu. Po zbadaniu dziecka bratowa napomknęła że koleżanke czasem boli brzuch. Pani dr od razu zaczęła pytać, oglądać koleżankę (wiek nie dziecięcy :) ) i po wywiadzie natychmiast kazała iść na badania. Okazało się na badaniach że koleżanka ma kamień w woreczku i lada chwila może się rozlać- od razu była operacja. Gdyby nie zainteresowanie pani dr koleżanka by już nie żyła. A pani dr nie kazała płacić za kolejną osobę . Jedynym ale OGROMNYM minusem jest leczenie homeopatyczne przez panią dr. Homeopatia to zwykłe środki placebo nad którymi odprawiane są często okultystyczne obrzędy. Ale kiedyś nie było takiej świadomości, teraz lekarze coraz bardziej zwracają uwagę na to że "to świnstwo"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...