Skocz do zawartości
Forum

Malowanie w ciąży


Gość malenstwo098

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malenstwo098

Witam moja ciaza jest na etapie 7 tygodni i 5 dni. mam pytanie,poniewaz mielismy remont mieszkania nie byla to nasza decyzja a decyzja tesciow wiec nie za bardzo mielismy na to wplyw bylo to tylko malowanie scian , ja rowniez pomoglam bo nie chcialam by to trwalo "wiecznosc" .Po malowaniu nie mialam innego wyjscia jak spac w pomalowanym pomieszczeniu jestem zagranica i nie mam u kogo przenocowac... W zasadzie nie odczuwalam zadnych skutkow ubocznych, nie czulam sie zle poza zwyklymi normalnymi objawami ciazy jak lekkie nudnosci , uczucie zmeczenia ... Boje sie za kazdym razem gdy nie odczuwam nawet lekkiego bolu podbrzusza lub tych nudnosci zaczynam panikowac ze cos sie z malenstwem stalo... a kolejna wizyta dopiero 29. Czy jest mozliwosc ze cos sie stalo? Nie zauwazylam krwi , tylko jak na codzien biala wydzieline z pochwy..

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę,żeby coś się złego działo,skoro sama piszesz,że wszystko jest ok :)
Farbą się nie przejmuj, teraz nie mamy jakichś toksycznych farb, producenci prześcigają się w tym,żeby były bezpieczne.
Sama malowałam i spałam później w takim pomieszczeniu podczas ciąży (też na początku ciąży), co prawda to było tylko "domalowywanie" w pewnych miejscach, ale też to robiłam.
Będzie jeszcze dużo rzeczy,którymi będziesz się przejmować w czasie ciąży, a moim zdaniem tym nie powinnaś :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Póki kochana nie krwawisz tfu tfu tfu to nie musisz się o nic bać:) Pamiętam ja tez tak samo reagowałam, bo tak strasznie chciałam urodzić zdrowe maleństwo i tak bardzo je już kochałam:) (dalej kocham oczywiście heh)
Farba myślę ze mogła popsuć Ci tylko samopoczucie, mogła także się przyczynić do bólu głowy czy mdłości. Ale nie zaszkodzi ostrożność, pamiętaj ze 3 pierwsze miesiące są najważniejsze dla maluszka i warto się oszczędzać:) Powodzenia!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam , że farba ci nie zaszkodziła , mogła jedynie pogorszyć twoje samopoczucie. Ja na początku ciąży również miałam podobne obawy . Tylko , że w moim przypadku pojawiło się plamienie w około 15 tyg , od razu udałam się do szpitala po czym dostałam tabletki na podczymanie ciąży Luteinę i Duphaston , które pomogły. Obecnie jestem w 34 tyg ciąży , dzidzia jest zdrowa i fika :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Nie martw się na zapas, ja się dowiedziałam o ciąży jakieś 2 tygodnie temu, kiedy właśnie skończyliśmy remont całego mieszkania - malowałam ściany przesuwałam meble... itd i wszystko jest w porządku :) Na pewno wszystko u Ciebie też wszystko jest OK.
Ściskam i życzę przyjemnego noszenia brzusia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...