Skocz do zawartości
Forum

Taka zazdrość - co o tym sądzicie?


mambach

Rekomendowane odpowiedzi

spotkała się z przypadkiem gdzie rodzice dziecka nie są razem, dziecko rzecz jasna jest z matka.
Matka małego jest cholernie o niego zazdrosna ale tylko wtedy gdy bawi go ojciec... o nikogo innego nie...
Kiedyś mnie właśnie pytała czy też tak mam, czy to normalne że tylko kiedy dziecko jest pod jego opieką chodzi wkurzona, krytykuje go ze to źle tamto też bez względu na to jak go trzyma czo zrobi i tak jest źle. Ale takie zachowanie ma tylko dla tego gościa inni mogą bawić małego, nosić bawić sie z nim i ni przeszkadza jej to... Twierdzi że choćby chciała być miła to nie potrafi z nim dłużej niż 5 min wytrzymać spokojnie... co sądzicie o takim zachowaniu...

ja uważam ze to przez uraz jaki od niego doznała...
czekam na wasze wytłumaczenie tej sytuacji...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

nie jestem psychologiem ale to zachowanie wydaje mi się dziwne choć z drugiej strony jak tak sobie pomyślałam gdybym ja była w takiej sytuacji to nie wiem czy nie postępowała bym podobnie to chyba zależy od myślenia danej osoby może ona twierdzi że skoro nie mogą być rodziną, facet nie staną na wysokości zadania, to po prostu nie należy mu się nic nawet kontakt z dzieckiem i stąd jej wybuchy złości na jego widok

Odnośnik do komentarza

Też mam takie myślenie, bo sama chciałabym stracić kontakt z ojcem mojej małej bo takiemu jak on powinni odebrać prawa, ale staram jakoś udawać że jest ok, choć ciężko jest patrzeć na fałszywą gębę która uważa się za ideał a mnie za nie powiem kogo...
Wracając do koleżanki to niestety nie znam jej byłego i ciężko mi tez powiedzieć przez co takie zachowanie może być...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Twoja koleżanka ma do niego ogromny żal, jest przygnębiona, rozczarowana, skrzywdzona i jednocześnie bezsilna, bo to ojciec jej dziecka, więc nie może mu zabronić kontaktu z dzieckiem, a z pewnością by to zrobiła, nie może patrzeć na kogoś, kto uprzykrzył jej życie, po prostu go nie znosi i wcale jej się nie dziwię, żeby zrozumieć takie zachowanie, trzeba postawić się na jej miejscu, tak mi się wydaje...ogromnie jej współczuję, nie jest to miłe....Tobie też

Odnośnik do komentarza

czasem mam ochotę zrobić jak ona odizolować tatusia od dziecka itd...
nie wiedziałam jak jest puki nie spotkała mnie taka sama, może podobna sytuacja... od początku jej współczułam i żal mi jej było jako 19 urodziła do tego taki facet na niedomiar tego bała sie powiedzieć matce o ciąży by jej nie wyrzuciła.Teraz dowiaduje sie non stop że koleś zmienia dziewczyny.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...