Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna 19

Wiecie co z tą jazdą na dwóch kółkach to różnie bywa ,zależy od dziecka. Mój mąż ubolewał nad tym ze najstarsza córka nauczyła się dopiero w wieku 9 lat, ale ona nie czuła potrzeby i bała się upadku. Ja jej nie zmuszałam a mąż docinał, za to na rolkach szło jej super. A druga córka ma 8 lat i już umie a syn ma 7 itez umie bo im upadki nie były straszne

Odnośnik do komentarza

joanna zgadzam sie z tobą nic na siłę u mnie to jakoś gładko poszło Natasza miała 4 lata i śmigała na 2 kółkach bez problemu ale t5eż się bała upadku i nie pozwalała odkręcić bocznych kółek stąd pomysł na podgięcie ich do góry chyba świadomość ze one tam po prostu są dawała jej odwagi w kilka dni nauczyła sie jeździć normalnie

Odnośnik do komentarza

Bettyy na pewno się nauczy, cierpliwości:) my dziś spędziliśmy fajny dzień nad Zalewem, ludzi dużo było, ale mają ciekawy kącik dla dzieci, jest tam sporo ławek i moja Ola tam się wyszalała. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że jest tam brudny piach, jedno miejsce ze świeżym, reszta paskudna, mam nadzieję, ze dowiozą i dla dzieci widziałam fajne brodziki i zjeźdżalnie i brodziki z natryskami, ale to jeszcze zamkniete

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...