Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Może mój wiersz odda to co czujesz.
Pisałam go dość dawno temu ale nadal jest w mojej głowie. Choć od tego czasu wiele się zmieniło nawet moje podejście do życia i ludzi ;)

Idę wśród ludzi lecz czuję się sama
Choć płaczę - nikt nie widzi
Choć krzyczę - nikt nie słyszy
Tak bardzo pragnę przyjaciela
.

Mimo, że w pędzącym czasie tak trudno o przyjaciół - trzeba ich szukać :) bo ONI tam gdzieś są :)

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z Tobą, Welonka, w dzisiejszych czasach jakoś trudniej o prawdziwą przyjaźń. A może to my się zmieniamy, zajęci pracą, robieniem kariery, rodziną, swoim hobby itd. nie mamy czasu na spotkania, wspólne pobycie z przyjaciółmi, znajomymi. Zauważyłam, że masę osób podtrzymuje swoje znajomości tylko przez telefon, bo w sumie zadzwonić można z każdego miejsca, wykonywać przy tym inne czynności, a wygospodarować czas na spotkanie to już jakoś trudniej.

Odnośnik do komentarza

Ula zgadzam się z tobą na takie spotkania czas zawsze powinien się znaleźć ale z drugiej strony te wszystkie obowiązki praca, dzieci, dom trochę utrudniają życie towarzyskie nie wiem jak u was jest ale my częściej spotykamy się z ludźmi którzy też mają dzieci bardziej tak zawozimy Natasze by się pobawiła z innymi dziećmi już się nie myśli tak bardzo o sobie a jak jest u was?

Odnośnik do komentarza

Marg zwyczajnie nie chce i juz twoje dziewczynki też w pewnym momencie przestana z wami jeździć gdziekolwiek i to szybciej niż ci sie wydaje ehhh straszne to ale prawdziwe a co do ocen to jestem mile zaskoczona średnio to na 4 się uczy ma trochę 5, gorszych ocen mniej bo tylko jedną 1 i jedną 2 ale poziom jest mega wysoki więc i tak jestem z niego dumna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...