Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kociam mnie drętwieją trzy środkowe palce prawej ręki...
Dzisiaj byłam u fizjoterapeutki na rozsmakowanie bólu pleców i naklejenie taśm i powiedziała, ze to sie dzieje od ucisku na kręgosłup, który u mnie występuje. Może u Ciebie tez o to chodzi? W ogóle polecam Wam taka wizytę i zabiegi u mnie ból pleców był nie do zniesienia już a po wyjściu czuje sie jakby mi ktoś zdjął ciężar ze 100 kg albo ciężki gorset

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, czytam Wasze forum od jakiegoś czasu, ale najwyższa pora, żeby również do Was dołączyć. Jestem w 17 tygodniu ciąży JK DO. Mój Gin od samego początku tylko mnie straszył i mówił jakie przypadki go spotkały w prowadzeniu tego typu ciąży. Na początku sama strasznie się zamartwiałam, ale sama stwierdziłam, że takie zamartwianie może wywołać tylko wilka z lasu. Martwię się tylko przed każdą wizytą i dzisiaj właśnie jest ten dzień, oby dzieciaczki po równo rosły i prawidłowo się rozwijały. Pozdrawiam Was wszystkie

Odnośnik do komentarza

Jestem po usg.no wiec dziewczyny rosną, ale mniejsza ciut wolniej.chcą jednak pobrać jej krew z pempowiny.Nie wiem co to będzie.boje się.zaczynam się poddawać.nie wiem czy się zgadzac na ten zabieg. Bo mówia też o powikłaniach..typu odejście wód, poród przedwczesny, krwawienie
JKDO 25tydzień

Odnośnik do komentarza
Gość agusia_123

Dziewczyny powodzenia na wizytach. JULIA jesteśmy z tobą, za żadne skarby nie wolno ci się poddawać. Musisz być twarda i powoli wszystko się ułoży.
Jestem po wizycie u swoje gin. Tak jak podejrzewalam za wiele nie dowiedziałam się o budowie dzieci, w sensie czy narzady prawidlowo sie rozwinely. Usg polowkowego nie kazal robic, bo nie widzi przeslanek do tego. Na moje pytania podczas usg lekarz zdawkowo odpowiadał "jest dobrze". Na pytanie ile mogą ważyć dzieci odpowiedział ze teoretycznie można to ustalić ale tak na oko 300-400 g. I tak zostało na oko. Nie ma dużej różnicy między chłopakami ale jak on to na oko zobaczył bez pomiarów nie mam pojęcia. ☺ Mam tylko nadzieje ze w razie czego w porę wychwyci ttts,którym oczywiście ciągle mnie straszy.
Dodatkowo okazuje się ze mam lekkie skurcze wiec nospa i magnez poszły w ruch. Hemoglobina tez spada. Zapisał mi jakieś żelazo i tu mam zagwostka ponieważ mam problem z zaparciami a jak wiadomo przyjmowanie żelaza może je wzmocnić. Na początek spróbuję jeść więcej mięsa buraczków może to pozwoli zahamować spadek.
Mam też problem z zylaki na nogach. Boje się ze pojawia się zylaki. Czy któraś z was miała taki problem w ciazy. ? można stosować jakieś maści. ?
Ogolnie czuje niedosyt po wizytach u swojego gin. Na szczęście kilka dni wczesniej byłam na wizycie u innego i z tamtej wizyty wiem dużo więcej.

Dziewczyny jeszcze takie pytanie ile już przytylyscie w ciazy? Pochwalcie się waszymi brzuszkami ? Ja postaram się wieczorem wrzucić swojego olbrzyma bo z tel mam jakiś problem.
U mnie 5 kg na plusie, ale przez ostatnie 2 tyg 2 kg. Po prostu rosne w oczach.
22 tydz 2 dz Jkdo

Odnośnik do komentarza

Witam, bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Jestem już po wizycie, dzieciaczki rosną symetrycznie :) i dowiedziałam się dzisiaj, że będą dwie córeczki :) Bardzo się cieszę, bo mam już 5 letniego synka w domu. Lekarz mówi, że oby tak dalej. Ja wierze w to, że będzie dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie, bo tylko wiara czyni cuda. Trzymam kciuki za wszystkie mamy, które też są straszone TTTS. Wiem, co to za stres przed każdą wizytą. 17 tydz. JK DO

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pochwale się..będą dziewczynki bardzo się cieszymy z mężem jakby nie było po domu już nam biega 4letni syn...jeśli chodzi o ttts to lekarz widzi różnice w wadze jedna 283g a druga 210g wszystkie przepływy ok mówi ze nie ma się narazie co martwic tylko większa z dziewczyn ma niedomykalność zastawki w serduszku i musi to skontrolować jakiś specjalista(niestety nie jest to refundowane i za takie usg płaci sie cos okolo 500zl)
Julka oni chcą pobierać ci ta krew z powodu nierównej wagi?bo troszkę sie pogubiłam...Juleczko bardzo mocno trzymam za was kciuki trzymaj sie cieplutko i myśl pozytywnie a wszystko sie dobrze skończy zobaczysz.
19tc JKDO

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...