Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Fryzjer do domu, czy w zakładzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wolicie chodzić do fryzjera czy wolicie, żeby fryzjer przyszedł do Was? Są jakieś różnice w cenach? Macie w tym temacie swoje doświadczenia? Ja właśnie zastanawiam się, czy zamówić kogoś do domu...na co uważać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zawsze odwiedzam fryzjera w zakładzie nie widzę powodu dla którego miałby przyjeżdżać do mnie do domu przecież zawsze zostają po takiej wizycie jakieś obcięte włosy czy ślady farby, ogólny bałagan, zresztą nawet w domu nie mam takiej myjki nie wyobrażam sobie spłukania farby w zwykłej umywalce poza tym taka wizyta pewnie więcej kosztuje i myślę że to jest dobre dla osób które z jakiegoś powodu nie mogą pójść do zakładu lub mają w rodzinie lub wśród znajomych fryzjera który zrobi włosy po za zakładem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama lepiej czułabym się w zakładzie .Pamiętam że kiedyś od nas chodziła fryzjerka do domu ale tylko dlatego że dopiero zaczynała i nie miała swojego zakładu jeszcze

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wolę zaliczyć pół godzinny spacerek by potem się zrelaksować, co miesięczną wizytę [reklama usunięta], traktuję jako pewnego rodzaju formę relaksu a oprócz tego salon zawsze opuszczam z modną fryzurką na głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...