Skocz do zawartości
Forum

Zakupy z dostawą do domu


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystacie z usług zakupy do domu, jakie można zrobić przez internet w Tesco czy Almie? Ja czasem się zastanawiam, czy warto, czy na przykład, jeśli kupuję owoce w ten sposób, to czy dostanę ładne i świeże, które sama bym wybrała, czy jakieś gorsze? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie, na co uważać?

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Marg ja właśnie nie robię tak z dostawą bo się tego obawiam że dostanę coś czego sama bym nie kupiła wole sprawdzić i osobiście wybrać takie produkty które mi odpowiadają a po drugie lubię robić zakupy więc nie będę się pozbawiać tej przyjemności

moja bliska znajoma tak własnie robi zakupy w tesco i jest zadowolona, bo nawet, jak zamawia jogurty, to przychodzą jej z długą datą ważności, a owoce zawsze świeże, ja działkę zakupową oddałam mężowi, on tego nie lubi, ja lubię, ale nie zawsze mogę sie oderwać od dzieci, a poza tym niech od dzwiga:)

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba w eTesco jedna rzecz - że mogę zamówić 24 butelki wody i ktoś mi ją przytarga pod drzwi, a zapłacę za tę usługę koszt wody + 2,80 zł :)
Co do innych rzeczy - nie próbowałam, bo też jakoś nie mam zaufania, że nie dostanę zepsutych jabłek itp. Poza tym robię zakupy w Biedronce i nie znam artykułów z Tesco, które są jednak droższe niż w Biedronie.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza
Gość obywatelmarta

Teoretycznie w tesco mają obowiązek wybrać owoce najwyższej jakości. I towary takie jak nabiał z najdłuższym dostępnym na półce terminem ważności. Wiem, bo pracowałam :P I często jest tak, że każą pracownikom latać po magazynie z warzywami i szukać. To, czy pracownik pójdzie i poszuka, czy wrzuci do żółtej siatki kiepska jakość to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Ja wszystko zamawiam przez internet, od spożywki (piotr i paweł, jeszcze się nie zawiodłam) poprzez książki, kosmetyki czy ubrania. Ostatnio upolowałam dla córki [reklama usunięta] śliczny portfel dziecięcy :) Lubię zakupy z dostawą do domu bo to wielka oszczędność czasu, który przy dzieciach jest bardzo organiczony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...