Skocz do zawartości
Forum

Dzieciątka Styczeń 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Ala, powodzenia! Super :)
Ja będziesz Po to czekamy na sprawozdanie i ewentualne cenne wskazówki :]

Mi dziś "coś" pociekło i już miałam nadzieje, że to wody, ale okazało się, że to wydzielina, eh...
Powiem szczerze, że jakby sie zaczęlo, to chyba skakałabym z radośi - bo tak bardzo nie możemy się z M doczekać :) a co bedzie dalej... trzeba będzie przeżyć i już będziemy we trójkę :)

Odnośnik do komentarza

Ala powodzenia, zazdroszczę! :) Któregoś dnia każda z nas bd mogła napisać " u mnie się zaczęło", ale nie znamy dnia ani godziny niestety :(

A co powiecie na to- Byłam dziś w szpitalu na 'kontroli' bo mała mało i słabo mi sie rusza. Dowiedziałam się, że mam rozwarcie na palec (więc lipa) i trochę skróconą szyjkę macicy i szyjka jest uformowana. Myślicie, ze długo jeszcze tak pochodzę?

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Ala... trzymam kciuki.
ja byłam dzisiaj u lekarza i rozwarcia szyjka się już skróciła ale nic po za tym się nie dzieje...Powiedział, że może się zacząć w każdej chwili albo jeszcze trwać... Termin mam w sumie 17 ale już mi tak niewygodnie, a zgaga to jakieś przekleństwo normalnie... Myślałam, że dzisiaj coś się zacznie bo moja 6 letnia chrześniaczka ma dzisiaj urodzinki ale niestety nic.
Nie mam na nic siły trochę coś porobię i już zmęczona jestem. A Wy macie siłę czy też jesteście takie przemęczone cały czas?

Odnośnik do komentarza

Ja mam termin na dziś, ale moja mała najwyraźniej tego nie wie, bo jakoś nie czuję żeby dziś miało jej się na wyjście.. Fakt faktem, że od dwóch dni zrobiła się jakaś nieruchawa i tylko sporadycznie daje znać o sobie. Położna stwierdziła, że to normalne przed porodem bo dziecko zbiera siły. Ciekawe jak będzie z moimi siłami po bezsennych nocach..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też skurcze przepowiadajace często, wczoraj strasznie się czułam, a dziś spałam aż 4 godz, zawialo mnie i oko łzawi i boli, po rumianek dzis musze maszerowac. Chyba jakis album maluszkowi zrobię, bo kolezanka chciała kupić, a ją mam tyle czasu w nocy....
Chciałam Was zapytać ile podkładów kupilyscię bo kol mi mówiła że zamiast nich mam większe podpaski kupić i mmyślę....

Odnośnik do komentarza
Gość marta1988

Ja mam jedną paczkę (10 szt) ale myślę, że jak nie masz to duże podpaski też powinny starczyć.
Ja przed chwilą w toalecie zauważyłam coś jasno zielonego, taki jakby śluz ale gęsty. Myślicie, że to mogą być wody zabarwione tą smułką? Kurde, mam dzisiaj wizytę to się zapytam lekarza. Ale trochę się boję.

Odnośnik do komentarza

Hmm to wygląda na po prostu jakąś infekcję jak dla mnie... Wody to wody, są rzadkiej konsystencji . Warto zapytać lekarza przy okazji wizyty. Ja miałam więcej wydzieliny bez żadnych innych objawów, napomnknęłam o tym lekarzowi i dostałam czopki ;p

A ja od całej nocy mam skurcze przepowiadające. Leżę, chodzę, a one są ciągle. Nie wiem co o tym myślec...

Odnośnik do komentarza
Gość marta1988

Wróciłam właśnie od lekarza i co do tej wydzieliny to powiedział, że wszystko jest jak najbardziej w porządku i nie ma się czym martwić. Wód też jest odpowiednia ilość. Dobra skoro tak powiedział to mu ufam :) Poza tym nic mnie nie boli ani swędzi na żadną infekcję więc mam nadzieję, że jest ok. Sprawdził mi szyjkę i powiedział, że główka jest już nisko. Myślicie, że może oznaczać to, że poród już niedługo? Fajnie by było :) A moja mała jest chyba naprawdę dość mała bo waży tylko 3035. Ale tym też nie mam się przejmować.

Odnośnik do komentarza

Marta, u mnie glowka jest bardzo nisko od 2 grudnia.. A corcia tydzien temu wazyla 2600 wiec twoje takie male nie jest;) ja dzis postanowilam robic wszystko tylko nie czekac na porod, nawet do firmy pojechalam i jak na zlosc zaczelam mocniejsze skurcze odczuwac... Ironia losu :)

Dziewczxyny rodzace w weekend, jak sie czujecie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...