Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zajściem w ciążę


Rekomendowane odpowiedzi

Sam kwas foliowy się bardzo słabo przyswaja. Ja brałam femibion, gdyż jako jedyny zawieta metafolinę, aktywną formę kwasów, która jest znacznie lepiej przyswajalna przez organizm. A dla kobiet w ciąży istnieje wersja wzbogacona o kwasy DHA, które wspomagają rozwój mózgu i wzroku dziecka

Odnośnik do komentarza

O zęby trzeba zadbać przed zajściem w ciąże gdyż bardzo często zaczynają być słabe, kruszą się albo nawet mogą wypaść. Maleństwo w ostatnim trymestrze pobiera dużo wapnia aby budować jego kości .Ja zaczęłam robić zęba przed ciążą i nie zdążyłam go zrobić i teraz kilka miesięcy chodzę z jedną mikro protezą.Moja córka mi ja wczoraj ułamała i własnie mam problem iść do dentysty i pokombinować co z tym zrobić. Kilka tygodni temu ułamał mi się inny ząb mądrości i strasznie trze mi o policzek ... więc dlatego lepiej te zęby zrobić. Można wziąć znieczulenie w ciązy u dentysty, wystarczy lekarzowi to zgłosić, jednak ja źle znoszę takie wizyty , dlatego wolę poczekać do porodu - zdarzało mi się mdleć nawet po znieczuleniu

Odnośnik do komentarza

Witam,
jak bardzo chcesz miec dziecko to nie czekaj.idz do gina i powiedz mu ze od roku sie staracie i nic nie wychodzi.ja z moim mezem staralismy sie 5 lat a moze i 6.moje wyniki byly ok i jego tez a dzidziusia brak.bylam u 2 ginow az w koncu poszlam do 3 pani gin.podala mi leki i po braniu ich 8 miesiacy jestem w ciazy.moj maz tez bral taki suplement witaminowy FertiMan.ja bralam Glcophage 500mg i duphaston.teraz tylko biore duphaston.takze nie zwelkaj bo nie oplaca sie marnowac czasu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja teraz przeszłam na kurację ziołową z baby&MamaMed i piję Płodność fazę 1 i 2 oraz Regulrane cykle i jeszcze bym chciała jedne z tej linii, bo jak juz cała kuracja, to cała i zobacze jakie będa efekty, bo niby lekarz mówi całay czas że jest ok wszystko, tylko że ciązy jak nie było tak nie ma, a ja wiem że musze coś zrobić skoro sa takie możliwości

Odnośnik do komentarza

Natusi - kochana damy radę, wytrzymasz. Będzie lepiej sa się pocieszam, że jestem jeszcze młoda i nawet jak troche poczekam to nic się nie stanie. mam zresztą nadziej, że wszystko co stosuje czyli techniki i ziólka z babay and mama i nawet to moje nastawienie mi pomogą - tez mam gorsze dni, ale nie poddajemy sie i nie łamiemy - przyjdzie nasz czas - zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze żadnych badań w tej kwestii nie robiłam, nie chcę za szybko panikować, bo kilka miesięcy starań to nie jest jakiś długi okres czasu. Postanowiłam, że poczekam, aż minie przynajmniej rok od rozpoczęcia starań i może wtedy zdecyduję się na jakieś badania, żeby sprawdzić, czy nie ma w moim i męża stanie zdrowia jakiś przeciwwskazań do zajścia w ciążę, o ile oczywiście do tego momentu nadal nie będziemy spodziewać się maleństwa :(

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...