Skocz do zawartości
Forum

Przegroda w macicy


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wczorajszego usg (20 t.c. 1d.) pani dr odkryła w lewym górnym rogu macicy przegrodę o szerokości 2cm, około 8cm od ujścia wewnętrznego szyjki macicy. Nie ukrywam, że z lekka mnie to zdenerwowało... Była nawet zdziwiona, że wcześniej nikt mi o tym nie powiedział (pierwsze usg miałam u innego lekarza). Powiedziała, że może to skutkować tym, że dzidziuś będzie miał za mało miejsca żeby się odwrócić (więc pewnie czekać mnie będzie cesarka). Niestety po powrocie do domu postanowiłam zgłębić temat i po tym co się naczytałam, nie za bardzo mogłam usnąć :(
Wizytę u gina mam dopiero za 2 tygodnie, w międzyczasie jeszcze jedno usg (w ramach nfz u tego samego lekarza co pierwsze badanie, to wczorajsze usg było prywatne na nowocześniejszym sprzęcie). Pocieszeniem jest to, że jak na razie dzieciaczek rozwija się prawidłowo :-)

Czy któraś z Was miała taki problem? Czy wystąpiły jakieś komplikacje z ciążą i porodem?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie :smile:
udało mi się zapisać na piątek na wizytę do ponoć bardzo dobrej pani doktor, która prowadzi oddział patologii ciąży w Instytucie Matki i Dziecka. Mam nadzieję, że rozwieje wszelkie moje obawy. Jeśli to wszystko miałoby się zakończyć tylko cesarką, to w ogóle mnie to nie martwi. Ale muszę mieć pewność, że to jedyne zagrożenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...