Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, niska beta, bóle w podbrzuszu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc wpisuję tutaj.
Znalazłam się na tym forum w poszukiwaniu odpowiedzi na to co się dzieje z moim ciałem...

Mam 35 lat, jestem mamą adopcyjną, od prawie 9 lat współżyjemy z mężem bez zabezpieczeń. Leczyliśmy się kilka lat na niepłodność, jednak nieskutecznie, stąd też decyzja o adopcji i od ponad 3 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Synka :)

Nagle w tym miesiącu nie pojawiła mi się oczekiwana miesiączka (miesiączki mam dość regularnie co 25-26 dni). Na początku myślałam, że może po prostu się spóni 2-3 dni, czasami tak bywa, ale kiedy po 5 dniach od spodziewanej miesiączki krwawienie nie wystąpiło, zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie.
Czekałam więc na miesiączkę, ale w końcu stwierdziłam, że zrobię Betę hcg, żeby mieć pewność, czy to ciąża, czy nie. Wczoraj zrobiłam betę, czyli w 13 dni od spodziewanej miesiączki. Wynik bety to 6 mIU/ml. Według norm na badaniu podają, że kobiety nie będące w ciąży mają wynik < 5,0 mIU/ml

Jak już zorientowałam, wynik mojej bety jest zbyt mały na ciążę, a przynajmniej na taką która mogłaby być od poprzedniego miesiączkowania (11.11). Dodam, że ostatnio pobolewa mnie podbrzusze, jakby jajniki na owulację, szczególnie po południu i w nocy.

Boję się, że to mogą być jakieś zmiany chorobowe w moim organizmie, strasznie się tym stresuję :( Wizytę u ginekologa mam dopiero na 7 stycznia 2013.
Może ktoś z forumowiczów, ma pojęcie czym może być spowodowany ten brak miesiączki, niska beta i bóle podbrzusza???

Odnośnik do komentarza

Alma- po pierwsze szacunek za adopcję!
jest tu 2 mamusia adopcyjna ktora dzieli się swoimi doświadczeniami więc polecam zajrzeć
http://parenting.pl/kacik-dla-mam/21686-czy-sa-tu-mamy-adopcyjne.html

no a co do twojego problemu- to może powtórz betę? ja miałam plamienie podczas zagnieżdżenia się zarodka a myślałam że to okres lecz owu była baardzo późno i okazala się ciąża. jest tyle przypadków że nie da się zliczyć. a bóle takie typowe okresowe są czy inne? daj znać co i jak:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...